AllNutrition F**king Delicious Sauce

3,7
88 hodnocení

Tohle je topovka 👍👍👍👍.

Topping konečně s příjemnou konzistencí, tak akorát! Mám příchuť slaný karamel a teda za mě někomu ujela ruka se solí až až... Jinak by to bylo moc dobrý! Nesmrdí chemicky, chutná skvěle, nejvíc podobný kalorické variantě konzistencí.

Treba dávať pozor na tú konzistenciu. Má to skôr takú pudingovú konzistenciu, čo som ja nečakala, myslela som si, že to bude toping. Príchuť arašidové maslo / čokoláda mi veľmi nechutí, má to intenzívnu chuť, ktorú neviem ku čomu ani prirovnať.

Lískové ořechy chutnají v tvarohu jako monte 😍. Konzistence je vodovější než třeba u Bodylab sirupů, ale to mně osobně nevadí. Za mě je nevýhodou velké balení, jsem zvyklá mít více příchutí a střídat je, takže mám problém to zkonzumovat 😁.

Za mě je chuťově top. Konzistence mi taky vyhovuje. Lepší nizkosacharidový topping jsem ještě neměla.

Za mě fajn topping na kaše. Teď v dietě super náhrada slazení 🙏🏼 S jinýma zatím nemám moc zkušenost

Úprimne, som veľmi sklamaná z umelohmotnej chuti tejto polevy. Som zvyknutá na produkty s umelými sladidlami ale chuť tohto produktu je akoby roztopený plast.

Konzistencia produktu je fakt skvelá - sirup je krásne hustý, málokedy taký nájsť na trhu. Príchuť Vaječný likér však nebola úplne podľa môjho gusta. Je dosť umelá a zvláštna. Avšak používam naďalej, nevyhodila som to :-)

Zkusila jsem objednat, ale už nikdy víc :D Chuť je f**king nedobrá! Chemická a fakt špatná, tohle už ne :(

Tak tohle je bohužel hodně špatný.. a to je co říct, protože mě většinou jede všechno :D nevím, jestli produkt má takhle chutnat a vypadat a nebo mi došel zkažený kus.. konzistence je úplně vodová, přestože se na obalu uvádí “super creamy” a chuť brutálně kyselá až to pálí na jazyku.. velký zklamání, asi to poletí do koše.. :(