Aminostar 100% Pure Whey Star

Aminostar 100% Pure Whey Star - diskuze k produktu

Do 70% bílkovin

Aminostar 100 % Pure Whey Star - proteinový nápoj sametové konzistence

Aminostar 100% Pure Whey Star obsahuje 100% čistý, ultrafiltrovaný syrovátkový protein. Lehká stravitelnost syrovátky a sametová konzistence činí ze 100% Pure whey star ideální nápoj po fyzickém výkonu. Obsažený sacharid maltodextrin zkrátí délku katabolismu a nastartuje anabolické procesy důležité pro regeneraci a růst svalové hmoty.

Aminostar 100 % Pure Whey Star v bodech:

 • syrovátkový nápoj
 • obsah maltodextrinu
 • ideální po fyzickém výkonu
Hodnocení celkem
4 / 5
26 hodnocení
Doporučuje
77 %
20 z 26 uživatelů
 • čokoláda/kokos
  čokoláda/kokos

žádná sláva podle mne

Přínosná recenze?
 • čokoláda/kokos
  čokoláda/kokos

Dobrá chuť

Chuťově byl tento protein nejlepší ze všech, co jsem kdy měl. Ale jinak mě nezaujal a nepozoroval jsem po něm tolik dvýsledky jako u jiných. Pokud nehodláte být kulturistou a necvičíte tak intenzivně, tak bych ho doporučil. Ale pro aktivnější sportovce moc ne.

Přínosná recenze?
 • jahoda
  jahoda

pecka

jeden z nejlepších co jsem kdy měl, škoda že už se neprodává :(

Přínosná recenze?
 • čokoláda/kokos
  čokoláda/kokos

skvělá chuť

skvělá chuť, milovníkům kokosu doporučuji

Přínosná recenze?

Kokos- čokoláda mňam, je trochu sladší. Chuť výborná. Doporučuji.

Přínosná recenze?

měl jsem příchuť čokoláda/kokos a byla dost mdlá, míchal jsem to proto s gainernerem od Amixu čokoládovým. Rozpustnost aji stravitelnost průměrná

Přínosná recenze?

Vyzkoušena příchuť čokoláda/kokos a lesní ovoce. Oboje je chutově špatné - každou dávku jsem pil s velikým odporem. Čokoláda/kokos velice umělá, lesní ovoce taktéž mimoto ale chutnalo i nakysle.Rozpustnost mizerná, i po důkladném rozmýchání zůstávalo velké množství nerozpustných hrudek - mixer je téměř nutností. Na rozmýchání pouhým shakerem zapomeňte.Stravitelnost si drží úroveň s chutí a rozpustností - tedy hrozná. Protein je docela hutný a těžký. Mimo to jsem měl po něm takový divný pocit v žaludku a ve střevech. Druhý den na toaletě odpovídal tomu pocitu.Celkově jsem zvládl jedno balení čoko/kokos, druhé balení a lesní ovoce po spotřebování cca poloviny posloužilo jako docela drahé hnojivo - dávám tedy 3/10 protože jsem už pil i něco horšího (tímto zdravím SizeAndSymmentry CFM WPC 80) a Aminostar chce za tento 'zázrak' jen 300 stovky (takže až to budete vyhazovat nebude vám to moc líto).

Přínosná recenze?

Chuťově paráda, s trávením nemám problém, kapku práší...a balení je poloprázdné bedna mohla být klidně menší :) Do objemu si myslím parádní protein, doporučuju ČOKO-KOKOS !!!

Přínosná recenze?

Spokojená s příchutí čokoláda/kokos

Přínosná recenze?

Doporučuji všem !

Přínosná recenze?

Zatím nejlepší protein co jsem kdy měl Chut- výborná a strávitelnost také mohu jen doporučit :-)))

Přínosná recenze?

je dobrej :)

Přínosná recenze?

Bohužel tento protein je pro mě nepoživatelný i nestravitelný. Vyhrál jsem dvě příchutě a bohužel obě byly velmi nepovedené a chemické.

Přínosná recenze?

pifelsky mrťe :D

Přínosná recenze?