4,7
3047 hodnocení

Moje závislost – Jedinej zápor tohoto produktu je ten, že jsou všechny příchutě tak moc dobrý, že už se mi nikam nevejdou:-( Kdyby to šlo tak s tim polejvám snad i řízky...:-)))

62

#NebeVPuse – S každou objednávkou z aktinu jsem nesmírně spokojena a ani teď to nebyla výjimka. Značka BodyLab mě neuvěřitelně překvapila, jejich (nejen!) sirupy jsou něco neskutečně výborného (konkrétně příchuť kokos), žádný chemický ocásek, jen čistě sladká chuť, kterou nic neruší. Myslím, že brzy zase zainvestuji. Velmi DOPORUČUJI a děkuji! Jen tak dál, ta rychlost doručení je vždy úžasná.:)

20

Mňam – Čokoláda/banán mi chuťově připomíná picao, v jogurtu je lehce nevýrazný takže ho tam rvu více, ale chuť je dokonalá. Višeň je chuťově super, ochutí skvěle, jen je poněkud tekutá ty čokoládové - krémové příchutě jsou strukturou více toping. Bílá čoko je možná troošku chemická, pokud chci být kritická. Ale! Oproti všemu jinému co jsem z trhu zkoušela, jsou to vynikající chutě a stanu se stálým odběratelem na 100%

6

Ideální poleva bez divokejch hodnot :) – Vyzkoušena bílá čokoláda- chuťově bomba, Toffee- rovněž super, oboje bez pachuti, akorát sladké. Slaný karamel je zajímavej, chutná mi, ale asi nakonec sem zjistila, že prostě ten slanej podtext nějak do jídla nevyžaduju. Jako alternativa k sladkejm polevám s nižší kalorickou hodnotu super. Absolutně nesrovnatelné se sirupy od WF (které jsou řídké, mají pachuť, některé až nepoživatelné, ale pravda jsou bez kalorií).

4

Tohle je naprostá bomba – Jestli uvažujete o zakoupení těchto toppingů, tak vřele doporučuji :) Za mě nejlepší: Bílá čokoláda, kokos, bílá čokoláda/malina, hořká čokoláda. Borůvka a lesní ovoce má konzistenci jako marmeláda a tak chutnají :)

2

Super! – Příjemně mě tyto toppingy překvapily! Nejsou umělé a do kaší, jogurtů, lívanců ideální nebo je můžete využít při pečení...

1

Slaný karamel výborný! – Už se těším, až ochutnám další příchutě :)

1

dokonalost na jazyku – výborná chuť i konzistence, jen moc dlouho nevydrží :)

1

Bodylab Zero je nejlepší topping jaký jsem měla – Vyzkoušela jsem karamel, čokoláda, malina, kokos, banán, ananas, jahoda, třešeň, lesní ovoce.. a všechny jsou moc dobré. Už jinou značku nekupuji.

1

naprostá pecka! – Objednala jsem si příchuť kokos a byla jsem mile překvapená. Žádná umělá chuť ani chemickej ocásek, jednoduše naprostá spokojenost.

1