4,5
1709 hodnocení

Nejlepší protein!

Obrovské plus je to, jak jsou krásně husté. Jiný protein už bych asi nekoupila :)

24

Perfektní chuť

Naprosto perfektně vylazené příchutě s příjemně hustší a úplně jemnou konzistencí. Složení fajn. Tady není moc co vyčítat :) Jediná nevýhoda je prodej pouze menších balení a tím pádem prakticky 2x vyšší cena za jednu dávku oproti Myprotein. Broskev/pomeranč, kterou bych si asi normálně neobjednal mě příjemně překvapila, že i jako protein se dá vypít. Ale je to příchuť spíš na zpestření, než na koupi celého balení. Ultimátní čokoláda je nejvíc TOP! Jahoda/bílá čokoláda taky super, pochutnal jsem si i na slaným karamelu, který běžně nepiju. Tady se zkrátka nedá moc šlápnout vedle :)

12

spokojenost

jahoda deluxe nejlepší protein, který jsem měla; pistácie zklamání; skořicová rolka výborná - chutná tak jak má

8

Nejlepší protein!

Za mě nejlepší protein, co jsem kdy měla. Je sice trošku sladší, ale má výbornou konzistenci a jde perfektně rozmíchat. Příchuť Slaný Karamel je nebe v hubě - přítel mi na něho pravidelně chodí :D Příchuť Proteinella není špatná, chutná jako monte. Jahoda/bílá čokoláda mě vůbec nenadchla, umělá pachuť

6

Moc dobrý

Necítím nic umělého - což je co říct !

1

Dobrý protein

Chuťově dobrý, dobrá rozpustnost, ale více mi chutná čokoláda od Scitecu, takže jí zůstanu věrná

1

Vynikající chuť

Po nějákých 15 letech a 60 druzích proteinů, jsem poprvé ochutnal protein, který má chuť proklamovanou výrobcem na obalu. Broskem/pomeranč se už hodně podobá dané příchuti (možná proto, že je i trochu kyselejší) a je opravdu super a svěží :-). Mango zřejmě nemusím a tak mě v celku realistická příchuť tak nedostala. Chuťově výborné proteiny od Bodylabu s jedinou vadou - nejdou sehnat ve větším (a snad i úspornějším) balení ...

1

Vanilkový milshake

výborný, doporučuji vanilkový milshake. Jahoda/bílá čokoláda příliš sladká.

1

Můj nej protein

Vyzkoušela jsem už pár proteinů, ale tohle je bomba. Chuťově výborný, skvělá konzistence (nehrudkuje, ale je pěkně hustý, krémový, ne jako od MyProtein), dobře se rozpouští, ideální do kaší, jogurtů, pečení, s vodou na kašičku jako poleva. Dobře se tráví. Příchuť Proteinella- famózní, dávám do jogurtu nebo kaší, sladký porno, jak rozpuštěná oříšková čokoláda. Jahoda/Bílá čokoláda- rovněž výborná, ale možná ve větším balení se omrzí. Jahodový milkshake + Vanilkový milkshake- dokonalé, opět z kaše či jogurtu udělá výbornou svačinu, neomrzí se, akorát sladké. Kupuju znovu!

1

úžasná chuť

Příchuť vanilkový milkshake dokonalá - úžasně jemná, krémová bez chemické pachuti, ale jahoda/bílá čokoláda ještě lepší!!!!!

1