FCB AminoPro (ProBrands BCAA Drink)

4,2
412 hodnocení

Kam se hrabou energiťáky ze supermarketů – Když potřebuju nakopnout ke cvičení nebo mám náročný den, tak jsou tyhle pitíčka uplně k nezaplacení. 🙌🏻

2

Zklamání – Vzal jsem na zkoušku, a bohužel chuťově hrůza.. Chutná to jako totálně hořký energeťák big shock.....

1

Jen pro někoho – Za mě hrozně umělá chuť, měla jsem co dělat abych to vůbec dopila, ale efekt fajn, nakopne to!

1

Na mě je to trochu víc sladké. Ale jinak bomba. Slušně to nabudilo XD.

Nejsou špatná, ale mají docela umělý ocásek

Když je chuť dát si nějaké sladké pití před cvičením/během ráda si dám tohle pitíčko. Chuťově jsou moc fajn, jen některé příchuti na mě až moc sladké a malina měla takovou umělou pachuť. Mango je top!

Nejlepší je Winter blast a hned za touto příchutí je malina. Hodně sladké, takže chutnají jako nějaké limonády se spoustou cukru (Fanta, Top Topic atd.). Rozhodně se staly mými stálicemi.

Tyhle pitíčka jsou největší a nejchutnější, teda aspoň pro mě. Nepiju kafe, takže v noci to je docela zajímavý 😀 Po cvičení nebolí svaly, tělo je celkově uvolněnější.

Broskev-strašně, ale opravdu strašně uměla, chemická až zašlá chuť Malina-z těchto tří nejlepší, sladká chuť, umělý ocasek jen úplně na konci a ne nějak extra velký oproti jeho bráškům Meloun/Jahoda-nic moc, jdou tam dost cítit sladidla takže 1.místo: malina 2.Meloun/jahoda 3.místo (NEDOPORUČUJI) broskev

chutná strašně chemicky