GreenFood Performance Women Fat Loss Accelerator

4,4
35 hodnocení

Sladké, chutné!

Ze začátku chuť nic moc, ale dá se na to zvyknout. Teď už s chutí nemám problém. Co se týče dávkování, dávám poloviční dávku, protože celá je na mě moc silná, vody dávám víc. Do 20 minut jde poznat účinek. Při nižší dávce se mi netočí hlava, ani mi po něm není špatně.

Funguje 100%. Chuť je trochu sladšia (preto o hviezdu menej), ale pripomína džúsy od Relaxu.

Vzala jsem na zkoušku a jsem spokojená, používám jak před tréninkem na který mi to dodá potřebnou energii tak i ráno ve dnech kdy mám volno. Co se chuti týče chutná to jako malinová šťáva a je to malinko sladší, ale to mi vůbec nevadí.

Nakopne, člověku se chce najednou všechno, i se učit😁 občas je mi po něm trochu těžko a špatně od žaludku, rozhodně nepít na lačno. Chuť taky nic moc, ale dá se to, stojí to za výsledek

Poměr cena/ výkon výborný. Ale přešla jsem na mužskou verzi - lepší složení a efektivnější ( O DOST!). Barví všechny shakery. Pozor na nadýchnutí při míchání, mikro částečky způsobují kašlání, dost nepříjemné. Chut malina dobrá, mango lepší.

je cítit chut manga, ale aktivní látky pro hubnutí jsou výraznější, při prvních tří sklenicích se mi obracel žaludek. to se dá překonat, ale tak po 14 dnech už jsem nepociťovala účinky.

Stačí bohatě jedna odmerky a odjedu parádně trénink a mám plno energie. Určitě vyzkouším i další příchutě.