4,2
80 hodnocení

Chutna moc dobre, akorat je hodne tekute a hlavne na spodu pak docela dost skorapek, takze opatne 🙂

Jako pistácie – Tuhá konzistence, chutná opravdu jako pistácie, což mi ve finále moc nevyhovovalo, pistácie ve formě másla nebudou nic pro mě. Ze začátku mi přišlo hořké, ale později ta hořkost zmizela.

BOMBA – Pokud miluješ pistácie, tak budeš milovat i toto máslo, které má skvělou tekutou konzistenci a chuť jako pražené rozemleté oříšky. Odrazovala mě jen barva a recenze, kde někteří psali, že je hořké. Podle mě záleží na kusu a tento se opravdu povedl.

GymBeam Pistáciové máslo – Nejlepší 100% pistáciové máslo, co je na trhu! Opravdu doporučuji :)

Určitě doporučuji! – Za mě naprosto dokonalé máslo. Pistácie miluju a tohle se hodí skvěle třeba i do pečení. Cena je oproti ostatním pistáciovým máslům o dost nižší, ale kvalita myslím srovnatelná.

mňam – mé první pistáciové máslo a za mě skvěle tekuté, chuť opravdu pistáciová, čisté a za skvělou cenu.

recenze – dobré, jen trochu hořké

Fantastické másílko – Miluju pistácie a máslo od gymbeamu je opravdu slast. Doporučuju nejvíc ! Zejména milovníkům pistácií.

Super – Byla jsem trochu skeptická, ale máslo chutná přesně jako pistácie, není hořké, má krásně tekutou konzistenci, prostě top! Pokud máte rádi pistácie a oříšková másla, určitě nebudete litovat:)

To se nepovedlo – Konzistence příšerně tuhá i po jakékoliv snaze zahřátí, chuťově šíleně hořké, tohle se fakt za mě nepovedlo.