4,2
76 hodnocení

Jako pistácie

Tuhá konzistence, chutná opravdu jako pistácie, což mi ve finále moc nevyhovovalo, pistácie ve formě másla nebudou nic pro mě. Ze začátku mi přišlo hořké, ale později ta hořkost zmizela.

BOMBA

Pokud miluješ pistácie, tak budeš milovat i toto máslo, které má skvělou tekutou konzistenci a chuť jako pražené rozemleté oříšky. Odrazovala mě jen barva a recenze, kde někteří psali, že je hořké. Podle mě záleží na kusu a tento se opravdu povedl.

GymBeam Pistáciové máslo

Nejlepší 100% pistáciové máslo, co je na trhu! Opravdu doporučuji :)

Určitě doporučuji!

Za mě naprosto dokonalé máslo. Pistácie miluju a tohle se hodí skvěle třeba i do pečení. Cena je oproti ostatním pistáciovým máslům o dost nižší, ale kvalita myslím srovnatelná.

mňam

mé první pistáciové máslo a za mě skvěle tekuté, chuť opravdu pistáciová, čisté a za skvělou cenu.

recenze

dobré, jen trochu hořké

Fantastické másílko

Miluju pistácie a máslo od gymbeamu je opravdu slast. Doporučuju nejvíc ! Zejména milovníkům pistácií.

Super

Byla jsem trochu skeptická, ale máslo chutná přesně jako pistácie, není hořké, má krásně tekutou konzistenci, prostě top! Pokud máte rádi pistácie a oříšková másla, určitě nebudete litovat:)

To se nepovedlo

Konzistence příšerně tuhá i po jakékoliv snaze zahřátí, chuťově šíleně hořké, tohle se fakt za mě nepovedlo.

Moc povedené!

Krapet jsem se obávala té barvy a zmiňované hořkosti, takže pro stejné pochybovače – reálně vypadá mnohem lépe, má spíš olivově zelenou barvu, a hořké je jen maličko – asi jako klasické nesolené pistácie. Co se týká konzistence, je hezky tekuté s drobnými kousky. Osobně mi příliš nesedí ke kaším, protože mi přijde, že tolik nevynikne jeho chuť a nehodí se mi ke všemu, ale třeba pistáciový pudink posune na další level. Nejlepší je podle mě ale na postupné ujídání jako takový bite-size dezert. Výborný produkt za příjemnou cenu, který si určitě objednám znovu. Vážně doporučuji všem, kteří fandí pistáciím! ^^