3
370 hodnocení

Není co dodat – Recenze jsem si bohužel přečetla až po objednání 😂 ochutnala jsem a je to umělý a hooodně tekutý. Uvidím co to udělá na kaši. Nenechte se ovlivnit cenou jako já 😃 možná příště objednám slaný karamel od bodylabu pro porovnání.

4
Objednala jsem od Bodylabu a je úžasný. Ty od Gymbeanu jsou opravdu hnus. Nedá se to absolutně porovnat.

Nedoporučuji tento produkt – Konzistence úplně vodová, chuť bych přirovnala jako voda smíchaná s proteinem akorát ne úplně dobrým. Dávkovač díky řídké konzistenci funguje tak, že stříká všude. Opravdu nedoporučuji.

3

chut jako guma – nevím zda se to nějak poškodilo při uskladnění, nebo to má mít takovou chut a nebo mám špatný kus, ale tohle teda fakt nedoporučuju!!!!!chutná to jako guma. Hned po otevření to strašně zapáchalo...bilá čokoláda teda nikdy! zato Slaný karamel je super :)

2

Při samostatném ochutnání je cítit na konci umělý "došmak", když se to ale smíchá s dalšími potravinami, je to super. Do kaše, ledového kafe, smoothie a podobně ideální.

1

Mňam, ideální do jogurtů, tvarohů... zkoušela jsem dát i do kafe. Bílá čokoláda je takový průměr a člověk si na chuť musí zvyknout, čokoláda je top.

1

Nejhorsi toping, co jsem kdy vyzkousela, vyhozene penize...

Zklamaní,chutná jak modelína.Za mě od Bodylab slaný karamel 💯% lepší.

Za ty kalorie ok. Chuť hodně umělá. Extrémně tekuté. Jahoda letěla do koše.

Kupovala jsem příchuť čokoláda/lískový oříšek a byla jsem zklamaná... Hrozně umělá chuť a bylo mi z toho až divně.

Rozhodně nedoporučuji. Topping je vodový a má pěkně hnusnou chuť. Ani za tu cenu to prostě nestojí.