3
371 hodnocení

Není co dodat – Recenze jsem si bohužel přečetla až po objednání 😂 ochutnala jsem a je to umělý a hooodně tekutý. Uvidím co to udělá na kaši. Nenechte se ovlivnit cenou jako já 😃 možná příště objednám slaný karamel od bodylabu pro porovnání.

4
Objednala jsem od Bodylabu a je úžasný. Ty od Gymbeanu jsou opravdu hnus. Nedá se to absolutně porovnat.

Nedoporučuji tento produkt – Konzistence úplně vodová, chuť bych přirovnala jako voda smíchaná s proteinem akorát ne úplně dobrým. Dávkovač díky řídké konzistenci funguje tak, že stříká všude. Opravdu nedoporučuji.

3

chut jako guma – nevím zda se to nějak poškodilo při uskladnění, nebo to má mít takovou chut a nebo mám špatný kus, ale tohle teda fakt nedoporučuju!!!!!chutná to jako guma. Hned po otevření to strašně zapáchalo...bilá čokoláda teda nikdy! zato Slaný karamel je super :)

2

Při samostatném ochutnání je cítit na konci umělý "došmak", když se to ale smíchá s dalšími potravinami, je to super. Do kaše, ledového kafe, smoothie a podobně ideální.

1

Mňam, ideální do jogurtů, tvarohů... zkoušela jsem dát i do kafe. Bílá čokoláda je takový průměr a člověk si na chuť musí zvyknout, čokoláda je top.

1

popravdě vůbec nechápu tolik negativních recenzí, za mě je produkt úplná bomba. měla jsem příchuť čokoláda/oříšek a v tvarohu chutná jako monte, dost bych chuť přirovnala k proteinu od myprotein čoko/oříšek. musíte být asi zvyklí na sladidla, ale to já jsem. a ano, samozřejmě nechutná jako nějaká kalorická bomba, ale prostě když vezmeme v potaz, že má na 100ml/10kcal, je vážně skvělý, hlavně do kaší, tvarohů, jogurtů, na lívance atd. no za mě vážně překvapení, takže já moc moc doporučuju!

Nejhorsi toping, co jsem kdy vyzkousela, vyhozene penize...

Zklamaní,chutná jak modelína.Za mě od Bodylab slaný karamel 💯% lepší.

Za ty kalorie ok. Chuť hodně umělá. Extrémně tekuté. Jahoda letěla do koše.

Kupovala jsem příchuť čokoláda/lískový oříšek a byla jsem zklamaná... Hrozně umělá chuť a bylo mi z toho až divně.