3,1
266 hodnocení

Nedoporučuji tento produkt

Konzistence úplně vodová, chuť bych přirovnala jako voda smíchaná s proteinem akorát ne úplně dobrým. Dávkovač díky řídké konzistenci funguje tak, že stříká všude. Opravdu nedoporučuji.

2

Není co dodat

Recenze jsem si bohužel přečetla až po objednání 😂 ochutnala jsem a je to umělý a hooodně tekutý. Uvidím co to udělá na kaši. Nenechte se ovlivnit cenou jako já 😃 možná příště objednám slaný karamel od bodylabu pro porovnání.

2

chut jako guma

nevím zda se to nějak poškodilo při uskladnění, nebo to má mít takovou chut a nebo mám špatný kus, ale tohle teda fakt nedoporučuju!!!!!chutná to jako guma. Hned po otevření to strašně zapáchalo...bilá čokoláda teda nikdy! zato Slaný karamel je super :)

1

Nedoporučuji

Moc umělá chuť

Zero syrup lískový oříšek

Po přečtení recenzí jsem se bála, ale díky fajn ceně jsem to zkusila a paráda! Já tedy žádnou umělou chuť necítím, naopak, chutná jako známé oříškové kuličky ve zletém obalu jedné známé značky. :)))) Za mě TOP! Po přidání do jogurtu zase chutná jako Monte!

Nic horšího není..

Objednala jsem výjimečně od této značky s příchutí čoko - lískový oříšek, což je má nejoblíbenější příchuť. Nedoporučuji, hnusnější toping není. Velmi řídké, chuť odporná zůstává na jazyku, umělá, něco strašného..

Fuj

Přidávám se do klubu těch, kteří neprecetli recenze. Je to hnusný. Absolutně na nic se to nehodí.

Za hodně peněz málo muziky

Čekala jsem lepší chuť i větší sladivost, navíc není možné použít jen malé množství, protože dávkovač chvíli nic nedělá a potom vyprskne obří množství sirupu :D Příště bych volila raději flawdrops nebo jiné sladidlo :)

Lískový oříšek a čokoláda

Sirup jest velmi tekutý. Samotný jísti se nedá, neboť jest hodně sladký. Oříšky cítiti v něm téměř nejsou, ovšem do tvarohu, jáhlové kaše či v malém množství na palačinky se mi zamlouval. Pro tyto účely tedy doporučuji, na lžičku a rovnou do úst nikolivěk.

Super topping

Zdobí kaše bez zbytečných kalorií navíc. Jediné mínus je poměrně tekutá konzistence.