3,2
424 hodnocení

Není co dodat – Recenze jsem si bohužel přečetla až po objednání 😂 ochutnala jsem a je to umělý a hooodně tekutý. Uvidím co to udělá na kaši. Nenechte se ovlivnit cenou jako já 😃 možná příště objednám slaný karamel od bodylabu pro porovnání.

5
Objednala jsem od Bodylabu a je úžasný. Ty od Gymbeanu jsou opravdu hnus. Nedá se to absolutně porovnat.

Nedoporučuji tento produkt – Konzistence úplně vodová, chuť bych přirovnala jako voda smíchaná s proteinem akorát ne úplně dobrým. Dávkovač díky řídké konzistenci funguje tak, že stříká všude. Opravdu nedoporučuji.

3

chut jako guma – nevím zda se to nějak poškodilo při uskladnění, nebo to má mít takovou chut a nebo mám špatný kus, ale tohle teda fakt nedoporučuju!!!!!chutná to jako guma. Hned po otevření to strašně zapáchalo...bilá čokoláda teda nikdy! zato Slaný karamel je super :)

2

popravdě vůbec nechápu tolik negativních recenzí, za mě je produkt úplná bomba. měla jsem příchuť čokoláda/oříšek a v tvarohu chutná jako monte, dost bych chuť přirovnala k proteinu od myprotein čoko/oříšek. musíte být asi zvyklí na sladidla, ale to já jsem. a ano, samozřejmě nechutná jako nějaká kalorická bomba, ale prostě když vezmeme v potaz, že má na 100ml/10kcal, je vážně skvělý, hlavně do kaší, tvarohů, jogurtů, na lívance atd. musíte byt ale zvyklí na sladidlo, ale to já jsem. no za mě vážně překvapení, takže já moc moc doporučuju!

1

Při samostatném ochutnání je cítit na konci umělý "došmak", když se to ale smíchá s dalšími potravinami, je to super. Do kaše, ledového kafe, smoothie a podobně ideální.

1

Mňam, ideální do jogurtů, tvarohů... zkoušela jsem dát i do kafe. Bílá čokoláda je takový průměr a člověk si na chuť musí zvyknout, čokoláda je top.

1

Naprostý hnus. Zezacatku chutná jak alkohol a hodně umělý. Škoda že jsem zjistila až po rozbalení. Vyhození peněz 🤢

Fajn sirup na doslazení kaší, nebo lívanců ideální😍

Moc nerozumím těm negativním recenzím, za mě dost dobrý sirup. Umělé to logicky trochu je, vzhledem k tomu, jak málo to má kalorií, ale žádná tragédie, mně chutná.

Miluju to, skvělá chuť😋