3,1
313 hodnocení

Není co dodat

Recenze jsem si bohužel přečetla až po objednání 😂 ochutnala jsem a je to umělý a hooodně tekutý. Uvidím co to udělá na kaši. Nenechte se ovlivnit cenou jako já 😃 možná příště objednám slaný karamel od bodylabu pro porovnání.

3
Objednala jsem od Bodylabu a je úžasný. Ty od Gymbeanu jsou opravdu hnus. Nedá se to absolutně porovnat.

Nedoporučuji tento produkt

Konzistence úplně vodová, chuť bych přirovnala jako voda smíchaná s proteinem akorát ne úplně dobrým. Dávkovač díky řídké konzistenci funguje tak, že stříká všude. Opravdu nedoporučuji.

2

chut jako guma

nevím zda se to nějak poškodilo při uskladnění, nebo to má mít takovou chut a nebo mám špatný kus, ale tohle teda fakt nedoporučuju!!!!!chutná to jako guma. Hned po otevření to strašně zapáchalo...bilá čokoláda teda nikdy! zato Slaný karamel je super :)

1

Nedobré

Konzistence vodova, chuť opravdu nic moc, velmi uměla. Neoslovila mě. Zkusím dopouzivat, ale znovu opravdu neobjednam.

Topping

Nic moc,ale co bych za tu cenu chtěla?

Syrup

Chuťově je dobrý, ale docela mi vadí, že má nepříjemnou umělou koncovku.

příchuť čokoláda

Hoooodně umělá. Dá se, ale nenadchne

Absolutně nedopuručuji

Neskutečně tekuté. Příchutě velmi umělé. Nejhorší ze všech je karamel. Konzistence je jako obarvená voda a chuťově ani nevím, k čemu to přirovnat. Lískový oříšek chutná spíše jako káva. Konzistence taky nic moc. Čokoláda má o trochu lepší konzistenci, a hodí se třeba do kaše jinak nic moc. Shrnuto podtrženo nikdy už ani jednu z příchutí neobjednám.

Poleva

Je dobrý,ale..já osobně moc ovocné nemusím

Syrup

Nechutná.Fuj!!!!!!!!!!!