4,4
58 hodnocení

Neurazí, zkoušela jsem dávat do teplé kuchyně a nedoporučuji :D Trochu mě překvapilo, že se jedná o zeleninu. Ale to byla pouze má neznalost :) Nicméně, co se obsahu vitamínů a minerálů týče, vypadá to na kandidáta do přírodní lékárny.

Za mě je chuťově a konzistenčně lepší než od NATU.

Ochutnala som už nejaké maca prášky a myslím, že tento chutí najlepšie, hocikedy ho pridávam do kaší alebo aj do mlieka s cereáliami 😊👍

Další výborná věc, která mi už nikdy nebude chybět v kuchyni. Orgasmus na jazyku. 🤤

vrelo odporúčam – chuť možno nie je dvakrát príjemna, ale vmiešavam to do kaše na raňajky a účinky su úžasne. Musím povedať, že obdobie ženských dní nikdy nebolo tak znesiteľne ako počas užívania Maca Prášku. Objednávam opakovane.

Těžko se hodnotí – Benefity jsou skvělé, ale ta chuť je příšerná, dá se na ni zvyknout, ale raději jsem přešla na kapsle :D

Iswari Maca Bio – Tento produkt mi vůbec nesedl. Maca má velice svéráznou příchuť a vůni. Na balení je napsáno, že se dá používat do jogurtů, smoothie, na pečení apod. Upřímně jsem neměla odvahu to vyzkoušet. Rozmíchala jsem ji ve skleničce pomerančového džusu a i tak jsem měla problém to vypít.

Účel splňuje – Nebudu lhát - ta chuť je opravdu příšerná. Jsem zvyklá pít chlorellu v prášku, takže jsem nečekala, že mi maca bude až tak nepříjemná. Nicméně když se k tomu přimíchá i něco jiného tak se to dá polknout a hlavně plní účel! Zmírňuje únavu a mám díky ni mnohem lepší náladu.

Na chut si musíte zvyknout – Na chut si musíte zvyknout ,je to takové nahořklé a v kaši to chutná trochu jak hlina (nebudu lhát). Ale za ty její učinky ,které to má mít to stojí

Blé :D – Jako ono to asi bude zdravé, ale je to tak odporné, že nevím jak to do sebe dostat aniž bych se nepozvracela takže vyhozene penízky :D.