My White Secret denní a noční bělící zubní pasta

4
51 hodnocení

Žádná změna a ne úplně dobrá příchuť pasty – Docela mi trvalo, než jsem si zvykla na příchuť pasty. Není to nic hrozného, ale nebyla jsem na to zvyklá. Bohužel mi přijde, že po pravidelném používání zuby nevybělila vůbec, možná právě naopak. Za tu cenu to nestojí.

Poprvé – Tyhle pasty mám poprvé, tak jsem sama zvědavá, co se bude dít

Žádný zázrak – Balení je opravdu rozkošné, vůně i chuť pasty taky super, ale osobně znovu už neobjednám. Za tuto cenu žádná velká paráda, bělící účinek se prakticky nedostavil .

Super – Objednávám už po druhé a za mě spokojenost. Rozdíl oproti klasickým pastám je vidět.

Nefunguje – Na bělení zubů jsem toho vyzkoušela už opravdu hodně. My white secret jsem používala cca 2 měsíce a bez efektu. Tyto pasty rozhodně nedoporučuji, jelikož nefungují. Alespoň tedy za mě NE.

Supr pasta – Dobrá pasta, u které se člověk i pobaví, hlavně večer, kdy si zuby čistí černou :D Po pár používáních mi přijde, že rozdíl je vidět, zuby jsou bělejší. Jediné co, tak černá pasta Vám obarví trochu kartáček, ale to asi nevadí :D

Zářivý úsměv – Po několika dnech používání viditelně bělejší zuby, i výrazné skvrny zmizely. Vřele doporučuji :)

SKVOST – Používám pastu už přes měsíc a můžu říct, že už po týdnu užívání je vidět znatelný rozdíl. Zuby jsou bělejší, lesklejší, svěží.. A já jsem moc spokojená. Pasta neobsahuje nic, co by ničilo zuby jako třeba peroxid, soda bikarbona a tydle vidle. 100% přírodní, 100% skvělý!♥

Super duo – Vždycky se strasně těším na černou pastu na večer :-D Už mám druhé balení a řekla bych, že změna je vidět. Je fajn, že si pasty prostřídáte a nemáte pořád jen jednu stejnou pastu :)