My White Secret denní a noční bělící zubní pasta

4
39 hodnocení

Poprvé

Tyhle pasty mám poprvé, tak jsem sama zvědavá, co se bude dít

Žádný zázrak

Balení je opravdu rozkošné, vůně i chuť pasty taky super, ale osobně znovu už neobjednám. Za tuto cenu žádná velká paráda, bělící účinek se prakticky nedostavil .

Super

Objednávám už po druhé a za mě spokojenost. Rozdíl oproti klasickým pastám je vidět.

Nefunguje

Na bělení zubů jsem toho vyzkoušela už opravdu hodně. My white secret jsem používala cca 2 měsíce a bez efektu. Tyto pasty rozhodně nedoporučuji, jelikož nefungují. Alespoň tedy za mě NE.

Supr pasta

Dobrá pasta, u které se člověk i pobaví, hlavně večer, kdy si zuby čistí černou :D Po pár používáních mi přijde, že rozdíl je vidět, zuby jsou bělejší. Jediné co, tak černá pasta Vám obarví trochu kartáček, ale to asi nevadí :D

Zářivý úsměv

Po několika dnech používání viditelně bělejší zuby, i výrazné skvrny zmizely. Vřele doporučuji :)

SKVOST

Používám pastu už přes měsíc a můžu říct, že už po týdnu užívání je vidět znatelný rozdíl. Zuby jsou bělejší, lesklejší, svěží.. A já jsem moc spokojená. Pasta neobsahuje nic, co by ničilo zuby jako třeba peroxid, soda bikarbona a tydle vidle. 100% přírodní, 100% skvělý!♥

Super duo

Vždycky se strasně těším na černou pastu na večer :-D Už mám druhé balení a řekla bych, že změna je vidět. Je fajn, že si pasty prostřídáte a nemáte pořád jen jednu stejnou pastu :)