4,2
41 hodnocení

Balení...

Obsah na internetu a v realitě je celkem odlišný... záruka toho, že jste dostali to co jste si koupili není nikde, jelikož obržíte pytel čehosi a ne originální balení.

Přínosná recenze?

Zlatá střední cesta?

Tento gainer má za mě nejlepší (nejpraktičtejší) balení. Chuťově je pro mne zklamáním. Není přeslazený, vlastně mi sladký nepřijde skoro vůbec, vzhledem k tomu, že je to gainer. Prášek se sice rozpouští velmi snadno, ale jde cítit nezvyklý umělý zápach. Chuť je více méně nevýrazná s lehkým nádechem lacinější čokolády. Konzistencí je oproti ostatním gainerům hodně vodnatý (100g + 450 ml vody). Celkově gainer neurazí, chuťově rozhodně nenadchne, ale zároveň díky své více méně neutrální chuti nenaštve. Uvidíme, jakou bude mít účinnost.

Přínosná recenze?

Ideální Hardgainer

Co se týká složení a funkčnosti, není co řešit - při správném dávkování funguje na zvyšování hmotnosti a zároveň nezatěžuje trávení. Možná menší doporučení je opravdu poctivě a pravidelně bouchat, při prvním používání se totiž i u mě (ektomorfa) začal dělat špek na břiše :D Čemu bych se určitě vyvaroval je příchuť jahoda/banán - upřímně celkem hnus. Každopádně na úplně opačné straně si stojí příchuť čokoláda, ta je vážně TOP. Ochutnal jsem hodně příchutí od hodně značek ale tahle čokoláda je jednoznačně nejlepší.

Přínosná recenze?

Dobrota

Lehce stravitelné, chuť dobrá.

Přínosná recenze?

Skvělá chuť, dobře se tráví.

Přínosná recenze?

Trochu zklamání

Bohužel mě zklamala chuť ale to nevadí, příště si pořídím jinou. Avšak zamrzelo, že jsem obdržel jiný shaker, než na obrázku a ještě k tomu rozbitý.

Přínosná recenze?

Gut

Přínosná recenze?

Kvalitní gainer bez zbytečných dochucovadel

Dobrá svačina

Přínosná recenze?

Spokojenost

Všechny parametry - chuť, rozpustnost, složení 10/10 a k tomu i cena :3

Přínosná recenze?

Royal Mass

Při prvním ochutnání totální hnus (čokoláda), ale po přidání dvou lžiček cukru úplně super. Můžu jen doporučit po prvním balení s kombinaci se stravou viditelný nárůst váhy.

Přínosná recenze?