5
55 hodnocení

Díky tomu dodržuju pitný režim! Litrovka v krásný, světle růžový barvě.

Nalgene – Láhev jsem si koupila potom co jsme si ji pujcovala od přítele. Mám barvu tyrkysovou která vypada moc dobře. Vyzkoušela jsem jak na studené nápoje tak třeba i na čaj a láhev vydržela. Má super velikost i dostatečný objem a oceňuji uzávěr který drží.

Doporučuji! – Neteče, z tvrdého materiálu, při koupi "pítka" na alze není ani problém se širokým hrdlem.

Dobrá láhev – Jediné mínusko musím říci je to, že se mi z lahve dost špatně pije. V autobuse jsem se kompletně celý polil a to jsem pil ve snaze hodně pomalu. Má zbytečně velké otvor. Jinak je skvělá.

Skvělá láhev – Skvělá láhev, za rozumné peníze. Po čase jako v každé nádobě se objeví zápach, stačí vymýt octovou vodou. Jinak Nalgene láhve jsou ze skvělého materiálu a ani se nemusíte bát, že byste ji rozbili.

Kvalita – Kvalitní flaška na horké nebo studené nápoje. Je vyrobena z velice tvrdého materiálu a myslím, že se jen tak nerozbije, určitě doporučuji.

Nalgen je láhev na hodně dlouho :-) – Super láhve za parádní peníz. Mám i tu zelenou, která ve tmě svítí. Opravdu. Ve stanu nebo doma po tmě ji rozhodně nepřehlédneš. Po 5letech "provozu" stále v pohodě.