Nutrend Creatine Monohydrate Creapure

12
zodpovězených dotazů
Dobrý den, je normální, že dóza byla přibližně z poloviny prázdná? V porovnání s podobnou dózou BCAA Synergy od Prominu, které jsem již nějakou dobu používal tak tam bylo stále o dost více než kreatinu. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, ano, to je v pořádku. Nutrend používá univerzální dózy a u některých produktů se jejich obsah může jevit jako "poloprázdný" . Deklarovaná gramáž samozřejmě odpovída. Hezký den.
Dobrý den, chci se zeptat, pokud nezvolím cyklovací fázi, tím pádem bych bral hned od začátku po 5g, je vhodnější třeba v tréninkovém dnu zvolit například k 10g? Například 5g 45 minut před tréninkem, a pak 5g po tréninku? Pokud zvolím tedy něco takového, je lepší na znruba na 4 týdny kreatin vynechat? Nebo se vynechává jen při nasycovací fázi? Děkuji
Dobrý den, doporučuji dávkovat alespoň 5g cca hodinu před tréninkem a 5g ihned po tréninku, v netréninkové dny by pak mohlo být dostačující oněch 5g denně ale počítejte s nižším efektem než při cyklování. Po dvou měsících bych suplementaci na měsíc vyřadil. Hezký den.
Ještě jeden dotaz. Četl jsem, že je kreatin vhodné míchat společně s gainerem. Momentálně nemám doma žádný doplněk. Užíval jsem gainer, ale osobně bych daleko raději šel už do proteinu. Dá se tedy kreatin míchat po tréninku společně s proteinem, nebo se to nedoporučuje a je lepší dokoupit spíše gainer? Děkuji, hezký den.
Dobrý den, gainer rozhodně dokupovat nemusíte ovšem je vhodné míchat kreatin s jednoduchými cukry pro lepší vstřebatelnost skrze zvýšení hladiny inzulínu. Naopak s proteinem není vhodné kreatin míchat, vstřebatelnost by byla nižší. Doporučuji tedy zakoupit šistou glukózu a ihned po tréninku zařadit creatin + glukózu a za caa 30 minut protein. Hezký den.
Dobrý den,chtěl bych se zeptat na dávkování v suplementaci nejsem zběhlej a příjde mi lepší zeptat se lidí co tomu rozumí,zajímalo by mě v jakých dávkách bych to měl používat a jak často abych ztoho neměl nějaký problémy,předem se omlouvám za neznalost a děkuji za každý radu nebo názor co mi pomůže.
Zdravím, doporučuji brát 5g denně kdykoliv během dne, v den tréninku si dávku nechte třeba s proteinem po tréninku. Nasycovací fáze je pak denní dávkování 4x5g což je také možnost, ale osobně mi přijde rozumnější dávat prostě 5g načež plný efekt se dostaví sice později (cca do 14ti dní), ale bude stejný.
Chtěl bych se zeptat koupil jsem si tento kretin a k němu jako sacharid, hroznový cukr a nevím v jakém množství mám kombinovat cukr s kreatinem poradíte mi? Vím jen že kreatin mám rozmíchat v 300 ml vod, ale nevím jak je to s tím hroznovým cukrem
Kreatin kombinovat s hroznovým cukrem není třeba, jedná se o mýtus, žádný benefit z toho neplyne. Glukózu však můžete dávkovat v dávce 30g před výkonem a cca 20 - 30g při výkonu pro okamžitý zdroj energie a výsledný benefit v podobě zvýšení fyzické výkonnosti.
Dobrý den zakoupil jsem tenhle produkt společně s Royal Mass (Gainer). Chtěl bych se zeptat na podrobné dákování kreatinu. Nejdřív bych chtěl 7 dní jet nasycovací fázi. Chci se zeptat jak přesně dávkovat kreatin jestli po jídle nebo před jídlem. Prosím o podrobný rozpis jak jej správně užívat. A jak dávkovat v tréninkový den a netréninkový den. Předem mockrát děkuji :-)
A potom pojedu samozřejmě udržovací fázi. Děkuji
Kreatin dávkujte jednou denně 5g. Na denní době nezáleží. Obvykle se bere kreatin ráno po probuzení, například s proteinovým nápojem, gainerem, nebo jen tak ve vašem oblíbeném nápoji (bez bublinek). Pakliže chcete využít nasycovací fázi, rozmělněte dávku rovnoměrně během dne. V tréninkový den i netréninkový je dávkování stejné.
ok po probuzení a ještě bych potřeboval vědět jestli po jídle nebo před jídlem a s jakým odstupem - díky
Takže se nedoporučuje zapíjet MASS Gain 14?
Viz můj příspěvek níže.
Jak je to s kombinováním s gainerem? Dá se Creatin brát jen sám nebo s něčím lehčím? Díky
Můžete kombinovat i s gainerem. Já jsem zastáncem jednoduchého zapití vodou na lačný žaludek = nejjistější varianta, ale rozhodně to neberte jako dogma.
Dobrý den, chci se jen zeptat jak mám dávat dávky v treningové dny jestli jen po treningu nebo i ráno a pak po treningu znova? Děkuji.
5g kdykoliv behem dne, je jedno jestli se jedna o treninkovy den nebo nikoliv, kreatin musite brat kazdy den, aby si udrzel svoji efektivitu.
Navzdory tomu co se píše nahoře, je pravda taková, že když budete brát creatin s velkým množstvím sacharidů bude docházet vlivem překyselení žaludku k jeho znehodnocování.
Jak říkáte, k tomuto jevu může dojít, pokud budete brát s vyšším množstvím jednoduchých sacharidů kreatin na lačný žaludek, proto se snažíme doporučovat zapíjet kreatin čistou vodou. Popisek výrobku je dodán výrobcem. Kdybychom měli vše přepisovat, neděláme nic jiného... Plánujeme ale udělat systém, který by radil zákazníkům/čtenářům jak doplňky brát podle aktuálních poznatků na základě vědeckých studií pod regulérním dohledem.
Dobrý den chtěl bych jet objem a chtěl jsem se zeptat, jak kreatin by jste mi doporučil Děkuji.
Jakykoliv z teto sekce http://aktin.cz/kreatin-creapure/