Nutrend Unisport Zero

Nutrend Unisport Zero - uživatelské recenze a hodnocení

Iontové nápoje

Nutrend unisport zero - sportovní lehce mineralizovaný nápoj bez cukru

UNISPORT ZERO je koncentrovaný sportovní nápoj s mírnou mineralizací a nulovým obsahem cukru. Jeho uplatnění nalezneme pro doplnění tekutin při sportovní aktivitě i mimo ni. Díky tomu, že se jedná o hypotonický nápoj, dojde při jeho konzumaci k rychlejšímu doplnění tekutin a minerálů v těle než u jiných typů nápojů.

Hypotonický nápoj UNISPORT ZERO je obohacen o zdroj makro-minerálů hořčíku, sodíku a draslíku. Dále obsahuje aminokyseliny taurin, L-karnitin a L-alanin pro dodání energie povzbuzení mysli. Extrakt ze zeleného čaje zase podpoří metabolismus a stimuluje tělo.

UNISPORT ZERO obsahuje hořčík pro příznivou činnost stvalstva, nervové soustavy a srdce. Extrakt ze zeleného čaje pomáhá snižovat hladinu LDL cholesterolu, stimuluje organismus a působí proti oxidačním vlivům prostředí. Taurin pomáhá snižovat krevní tlak a podporuje stimulaci těla i mysli. L-karnitin podporuje srdeční i mozkovou činnost, dále se díky němu lépe využívá tuková tkáň jako zdroj energie pro fyzickou aktivitu. L-alanin jako snadno aminokyselina podporující metabolismus a funguje jako zdroj energie.

Tento produkt mohou užívat i lidé s diabetes I. i II. typu.

Nutrend Unisport Zero v bodech:

  • pro rehydrataci orgamismu při fyzické aktivitě i mimo ni
  • zdroj marko-minerálů (horčík, sodík, draslík)
  • pro dodání energie a povzbuzení mysli
  • pro podporu metabolismu a stimulaci těla
Hodnocení celkem
4.5 / 5
9 hodnocení
Doporučuje
100 %
9 z 9 uživatelů
Markéta Hůlková   Ověřený nákup
před 6 měsíci Publikováno dne 20. 8. 2018
Hodnocení celkem:
  • růžový grep
    růžový grep

Skvělé při sportu i doma.

Varianta bez cukru je skvělou volbou, navíc se nemusíte bát, že sladká nebude, vždycky si můžete upravit dávkování. Skvělé při sportu (vyzkoušeno při tenise), ale i přes den jako skvělé sladké osvěžení. Příchuť určitě doporučuju.

David Mrázek   Ověřený nákup
před 3 měsíci Publikováno dne 12. 11. 2018
Hodnocení celkem:
  • broskev/maracuja
    broskev/maracuja

super syrup