Nutrend Unisport Zero

Nutrend Unisport Zero - uživatelské recenze a hodnocení

Iontové nápoje

Nutrend unisport zero - sportovní lehce mineralizovaný nápoj bez cukru

UNISPORT ZERO je koncentrovaný sportovní nápoj s mírnou mineralizací a nulovým obsahem cukru. Jeho uplatnění nalezneme pro doplnění tekutin při sportovní aktivitě i mimo ni. Díky tomu, že se jedná o hypotonický nápoj, dojde při jeho konzumaci k rychlejšímu doplnění tekutin a minerálů v těle než u jiných typů nápojů.

Hypotonický nápoj UNISPORT ZERO je obohacen o zdroj makro-minerálů hořčíku, sodíku a draslíku. Dále obsahuje aminokyseliny taurin, L-karnitin a L-alanin pro dodání energie povzbuzení mysli. Extrakt ze zeleného čaje zase podpoří metabolismus a stimuluje tělo.

UNISPORT ZERO obsahuje hořčík pro příznivou činnost stvalstva, nervové soustavy a srdce. Extrakt ze zeleného čaje pomáhá snižovat hladinu LDL cholesterolu, stimuluje organismus a působí proti oxidačním vlivům prostředí. Taurin pomáhá snižovat krevní tlak a podporuje stimulaci těla i mysli. L-karnitin podporuje srdeční i mozkovou činnost, dále se díky němu lépe využívá tuková tkáň jako zdroj energie pro fyzickou aktivitu. L-alanin jako snadno aminokyselina podporující metabolismus a funguje jako zdroj energie.

Tento produkt mohou užívat i lidé s diabetes I. i II. typu.

Nutrend Unisport Zero v bodech:

 • pro rehydrataci orgamismu při fyzické aktivitě i mimo ni
 • zdroj marko-minerálů (horčík, sodík, draslík)
 • pro dodání energie a povzbuzení mysli
 • pro podporu metabolismu a stimulaci těla
Hodnocení celkem
4.5 / 5
15 hodnocení
Doporučuje
100 %
15 z 15 uživatelů
 • růžový grep
  růžový grep

Skvělé při sportu i doma.

Varianta bez cukru je skvělou volbou, navíc se nemusíte bát, že sladká nebude, vždycky si můžete upravit dávkování. Skvělé při sportu (vyzkoušeno při tenise), ale i přes den jako skvělé sladké osvěžení. Příchuť určitě doporučuju.

Přínosná recenze?
 • růžový grep
  růžový grep

Složení

Grep je chuťově skvělý, ostatní jsem nezkoušel. Ovšem bohužel vzhledem k přítomnosti umělých barviv už sahám po jiných značkách. Škoda, že to nedobarvují přírodními barvivy (karoteny, řepa..) ale používají E102, 124, 133 atp. :( Výhodou je pochopitelně absence cukru, bohužel se v ZERO řadě žádný bez umělých syntetických barviv nenachází....

Přínosná recenze?
 • broskev/maracuja
  broskev/maracuja

super syrup

Přínosná recenze?