4,2
92 hodnocení

Zvláštní chuť

Na tuhle příchuť jsem se těšila, ale je to veliké zklamání a přemýšlím, co s ním vlastně budu dělat, protože jíst samotné se prostě nedá a když ho do něčeho přidám, tak kazí chuť. Tahle kombinace chutí nebyla podle mě šťastná.

Jedno z nejlepších másel

Nejradši ze všech másel mám čisté bez zbytečných ingrediencí navíc. Nejen, že toto máslo je výborné chuťově, ale ta konzistence..... upřímně jsem nikdy neměla lepší. Je sladké i bez přidaných cukrů a vážně vám přijde jako byste jedli opravdové perníčky:) Moc doporučuji.

Připomíná Vánoce! O:)

Nenadchne, neurazí.

Je takové málo výrazné, má zvláštní chuť, perník je cítit, ale mě nějak nepříjemně, a to mi perník chutná. Je takové průměrné, nenadchne, neurazí. Znovu ho neobjednám, ale jsem ráda, že jsem vyzkoušela.

Mrzí mě že nemůžu dát víc hvězdiček

Tohle máslo je momentálně moje úplně nejoblíbenější. hodí se jak do kaše kde se ještě víc rozteče a pohltí vám celou misku tak i do smoothie bowls, které jsem si teď moc moc oblíbila. MILUJU jeho konzistenci, fakt že jo. prostě obyčejné mandlové máslo s perníkovým kořením. nikdy bych neřekla že tohle bude moje top, ze začátku mi skoro vůbec nejelo, ale rychle jsem si ho zamilovala a na tuhle značku a hlavně příchuť nedám dopustit! kilové balení prosííím

Perník for life

Mňam. Todle máslo chutná jak Vánoce. Perník a mandle jsou každé zvlášť naprosté lásky, no a když se ještě k tomu spojí do jedné skleničky? Srdíčka v očích zaručeny.

10/10

Vánoce ve sklenici 🥰.

Mandle a perník

Dobré, není tak sladké, ale dobré třeba na pečení

Top

Fakt nebe v hubě. Krásně výrazná chut mandlí s lehkým perníkovým ocáskem.

Jako perníčky na Vánoce