Nutspread Vanilkový rohlíček

4,3
167 hodnocení

Vanilkový rohlíček

Tento oříškový krém byl pro mě docela překvapení. Přiznám se, že podle názvu jsem čekal chuť, která bude připomínat skutečné vanilkové rohlíčky, které zbožňuju. Po otevření sklenice mi ale došlo, že bez cukru to musím vnímat jinak. Ochutnal jsem tedy znovu a znovu a znovu... Není to klasický vanilkový rohlíček, jak je člověk zvyklý, možná ještě trošku té vanilkové chuti přidat a bylo by to věrnější, nicméně chuť tohoto krému je i tak nebezpečně návyková! Získá si velmi rychle vaše chuťové buňky i srdce. Jen nesmíte dát nikomu ochutnat, protože když to uděláte, pravděpodobně už na vás nezbude.

4

nikdy jsem nejedla lepší

3

Vánoce v tekutém stavu

Opravdu vynikající chuť, ani nemusíte ty rohlíčky už péct.

1

Obří kusy ořechů, další výborné ořechové máslo od Nutspread

1

Naprosto fantastické.

Tak tohle máslo je tutově nejlepší co jsem kdy měla. Kusy vlašských ořechů a vyladěná vanilková chut co opravdu chutná jak vanilkový rohlíčky. Opravdu doporučuji. DOKONALOST.

1

Neosnil mě

Bohužel, pro mě velké zklamání. Spíše než chuť vanilkových rohlíčků cítím jakousi zvláštní umělou chuť - i přesto, že složení je skvělé.

1

Nic moc

Trosku zklamani, nevyhovuje mi pomer surovin, na muj vkus moc vlasskych orechu

2
a z čeho se dělají vanilkové rohlíčky? převážně z vlašských ořechů.... to je jak tvrdit, že v bounty tyčince je moc kokosu...
1

Vanilkový rohlíček

proste ako vianočný vanilkový rohlíček

Na Vánoce jak dělané! Moc dobré

Není sladdký jako vanilkový rohlíček a název je trochu zavádějící. Chuť je ale fantastická, zvlášť pak pro ty co milují vlašáky a kešu!

Jedno z nejlepších másel

Vážné tohle máslo všichni vyzkoušejte!! Kdo má rád celé kusy orechů v máslech tak se po tomhle utloukne:). Vážně mi připadalo jako když jím vanilkové rohlíčky, jenom nejsou přeslazené. Můžu moc, moc doporučit.