Nutspread Vanilkový rohlíček

4,3
135 hodnocení

Vanilkový rohlíček

Tento oříškový krém byl pro mě docela překvapení. Přiznám se, že podle názvu jsem čekal chuť, která bude připomínat skutečné vanilkové rohlíčky, které zbožňuju. Po otevření sklenice mi ale došlo, že bez cukru to musím vnímat jinak. Ochutnal jsem tedy znovu a znovu a znovu... Není to klasický vanilkový rohlíček, jak je člověk zvyklý, možná ještě trošku té vanilkové chuti přidat a bylo by to věrnější, nicméně chuť tohoto krému je i tak nebezpečně návyková! Získá si velmi rychle vaše chuťové buňky i srdce. Jen nesmíte dát nikomu ochutnat, protože když to uděláte, pravděpodobně už na vás nezbude.

2

nikdy jsem nejedla lepší

3

Vánoce v tekutém stavu

Opravdu vynikající chuť, ani nemusíte ty rohlíčky už péct.

1

Obří kusy ořechů, další výborné ořechové máslo od Nutspread

1

Naprosto fantastické.

Tak tohle máslo je tutově nejlepší co jsem kdy měla. Kusy vlašských ořechů a vyladěná vanilková chut co opravdu chutná jak vanilkový rohlíčky. Opravdu doporučuji. DOKONALOST.

1

Neosnil mě

Bohužel, pro mě velké zklamání. Spíše než chuť vanilkových rohlíčků cítím jakousi zvláštní umělou chuť - i přesto, že složení je skvělé.

1

Nic moc

Trosku zklamani, nevyhovuje mi pomer surovin, na muj vkus moc vlasskych orechu

2
a z čeho se dělají vanilkové rohlíčky? převážně z vlašských ořechů.... to je jak tvrdit, že v bounty tyčince je moc kokosu...
1

Mňam!

Opravdu chutná jako vanilkový rohlíček a navíc je dostupný celoročne, palec hore :)

Vánoce

Vanilkový rohlicek je vynikající! Na to, že není doslazivany chutná božsky. Do kaše je excelentní. Tohle máslo člověka přesvědčí o tom, že stačí vyladit právě chutě a sladidla a cukr se můžou jít bodnout. Zajimave by mohlo být i úplně smooth, jelikož jsou v něm velké kousky vlasaku. Je to tak výborně, ale byla bych zvědavá na čisté tekutou verzi🙏❤️

Vánoce ve skleničce

Mám k tomu jedinou negativní poznámku - proč je to tak malé? Tohle je skutečná dobrota. Bez cukru, s neodolatelnou vůní a skutečně skvělou chutí vanilky, kterou podtrhávají vlašské oříšky. Vánoční potěšení vanilkových rohlíčků bez vyčítání si, že to je cukrová smršť. Tohle je za mě jedno z nejlepších ořechových másel, co znám.