Nutspread Vanilkový rohlíček

4,4
190 hodnocení

Vanilkový rohlíček – Tento oříškový krém byl pro mě docela překvapení. Přiznám se, že podle názvu jsem čekal chuť, která bude připomínat skutečné vanilkové rohlíčky, které zbožňuju. Po otevření sklenice mi ale došlo, že bez cukru to musím vnímat jinak. Ochutnal jsem tedy znovu a znovu a znovu... Není to klasický vanilkový rohlíček, jak je člověk zvyklý, možná ještě trošku té vanilkové chuti přidat a bylo by to věrnější, nicméně chuť tohoto krému je i tak nebezpečně návyková! Získá si velmi rychle vaše chuťové buňky i srdce. Jen nesmíte dát nikomu ochutnat, protože když to uděláte, pravděpodobně už na vás nezbude.

4

Obří kusy ořechů, další výborné ořechové máslo od Nutspread

2

nikdy jsem nejedla lepší

3

Vánoce v tekutém stavu – Opravdu vynikající chuť, ani nemusíte ty rohlíčky už péct.

1

Naprosto fantastické. – Tak tohle máslo je tutově nejlepší co jsem kdy měla. Kusy vlašských ořechů a vyladěná vanilková chut co opravdu chutná jak vanilkový rohlíčky. Opravdu doporučuji. DOKONALOST.

1

Neosnil mě – Bohužel, pro mě velké zklamání. Spíše než chuť vanilkových rohlíčků cítím jakousi zvláštní umělou chuť - i přesto, že složení je skvělé.

1

Nic moc – Trosku zklamani, nevyhovuje mi pomer surovin, na muj vkus moc vlasskych orechu

2
a z čeho se dělají vanilkové rohlíčky? převážně z vlašských ořechů.... to je jak tvrdit, že v bounty tyčince je moc kokosu...
2

Absolutně nejlepší máslo, co fakt chutná jak vanilkový rohlíček! Nemůžu se toho ujíst.

Tohle máslíčko chutná úžasně, opravdu jako vanilkové rohlíčky a to neobsahuje ani kokosový cukr či jakékoliv jiné sladidlo! Má tedy opravdu super clean složení.

Na konci má trochu hořký ocásek, ale jinak dobré.