4,5
148 hodnocení

Nová verze tyčinek – Z mých asi nejoblíbenějších proteinových tyčinek se změnou obalu i textury staly jedny z těch, po kterých už znovu určitě nesáhnu. Z původně měkké konzistence je najednoi dost tuhá, pod čokoládovou polevou je dost nešťastně umístěná náplň,, která vám vyteče v 99% případů do obalu, takže jste ulepení úplně všude. V porovnání s předchozí variantou, která byla krásně měkká, chuťově vynikající, je ta nová verze obrovským zklamáním.

1

double chocolate brownie – Skvělá makra a krásně měkká tyčinka! Doporučuji

1

Pokud hledáte sladké, "měkké" tyčinky – Hodně (hodně, hodně) sladké, konzistencí poměrně měkké. Cítím takovou zvláštní pachuť,sníst se dají, každopádně hořká káva tu konzumaci značně ulehčuje.

Proč ne – Fajn tyčinky, super hodnoty, jen nic zázračného :) nejlepší určitě Dark Choc Mocha nebo Triple Choc cookie

Lowcarb, ale chutove prilis lepkave

Umělé – Tyčinka by byla moc dobrá. Má v sobě karamel a čokoládovou vrstvu a je obalená bílou čokoládou a je hodně sladká, ale bohužel je HROZNĚ umělá, asi nejumělejší tyčinka co jsem kdy měla :/ už ji nepotřebuji

🤷🏼‍♀️ – Tyčinka není umělá, dá se s chutí sníst, ale rozhodně se nedočkáte “wow”. Složení také žádná sláva, příště rozhodně šáhnu jinam.

decent – Not my favorite but definitely not the worst either. I dont like the texture very much.

znám lepší :/ – byla jsem upřímně zklamaná. čokoláda umělá, křupky změklé, za hodně peněz málo muziky :(

Dobré, ale nevýrazné – Jak už tu někdo psal - všechny příchutě chutnají skoro stejně. Se zavázanýma očima bych nepoznala, kterou příchuť jím, dokonce ani když je tam rozdíl v bílé x čokoládové polevě. Chuťově fajn, konzistence mi moc nevyhovuje - čokoládová vrstva hrozně slabá a "rozteklá" i po vyndání z lednice, vnitřek naopak celkem tuhej. Makra fajn, složení dost hrůza. Nic co bych jedla s nechutí, ale znovu neobjednám.