Prom-IN Low Carb Protein Mash

4,1
63 hodnocení

Hruška

Hodnoty jsou fajn. Ale! Nevím jak ostatní příchutě. Ale hruška se nedá pozřít. Ta pachuť umělého sladidla mě odradila při první lžičce. Většinou pozřu všechno, ale tohle letělo.

Přeslazené

Ta chuť byla doslova příšerná. Mohl by to být fajn produkt, ale ta sladkost a pachuť umělého dochucovadla je šílená.

Prom-IN Low Carb Protein Mash

Měla jsem příchuť jablko/skořice. Kaše je hodně sladká, ale dost nasytí a chuťově není špatná.

Ultra sladka

Nastesti jsem si neudelala kasi jen z tehle smesi, protoze je ultra sladka! Prisypala jsem pouze lzici do ovesne kase, takze mi ji pekne ovonelo a osladilo.

Zajímavé

Tato kaše není chuťově jako klasické, ale hodnoty tohoto výrobku jsou fakt super 👌.

Umělá pachuť a aroma, příliš sladká chuť

Pro někoho kdo má rád výrazné intenzivní chutě je tahle kaše asi OK - pro mě je tu bohužel moc sladké chuti, umělá pachuť a převoněnost (hlavně po ránu je to na mě too much). Škoda, makra jsou pěkná.

Skvelé zloženie aj chuť

Najlepšia instantná kaša, k akej som sa dostala. Množstvo bielkovín a super chutí :) Čokoláda/kokos vyhráva, škorica/jablko trochu zaostáva ale stále je veľmi dobrá.

Rychlá a chutná kaše

Vzala jsem na zkoušku a byla jsem překvapena. Většina instantních kaší se zalívá minimem vody, nezasytí a ještě bývají vodové. Tahle byla fajn, byla krásně hustá. Chuťově moc dobrá. Složení top, 17g bílkovin je supr.

Vynikající

Tuhle směs miluju. Skvělá jak na přípravu kaše ale i do různých koláčů na pečení.

rychlá snídaně

aneb jak vykouzlit chutnou snídani za 5 minut, která vás zasytí na několik hodin! :) skvělý pomocník do práce, nebo před tréninkem.. K instantním kaším jsem hodně skeptická, ale tahle si mě získala! :)