Prom-IN Low Carb Protein Mash

4,2
99 hodnocení

Výborné, mám vyzkoušeny všechny příchutě a čoko je Top. Nejlepší složení versus chut jaké jsem jedla. Do hotové kaše vmíchám řecký 0,3% tuku jogurt a ovoce a snídám jako král. Zasytí na celé dopoledne a má minimum calorií :-)

1

Kaši jsem měla jen jako vzorečky a je to extrémně sladké. Ne, znovu bych si to neobjednala

1

Na mě až příliš sladké, při prvním soustu jsem myslela, že mi upadne pusa :(

Možno pre lenivých, možno pre tých, ktorí milujú dobrú ovsenú kašu a hlavne hrušky. Prom-IN má fajn výrobky a táto kaša patrí medzi ne. Zloženie je fajn, obsah vlákniny takisto, nižšie množstvo sacharidov môže mnohým pomôcť (záležiac od scenára), nízky obsah tuku takisto a veľký podiel bielkovín je super. Môžeš si "namiešať" kašu aj sám podľa svojich chutí, ale kvalitný hotový výrobok sa mnohokrát hodí.

Hruška – Hodnoty jsou fajn. Ale! Nevím jak ostatní příchutě. Ale hruška se nedá pozřít. Ta pachuť umělého sladidla mě odradila při první lžičce. Většinou pozřu všechno, ale tohle letělo.

Přeslazené – Ta chuť byla doslova příšerná. Mohl by to být fajn produkt, ale ta sladkost a pachuť umělého dochucovadla je šílená.

Prom-IN Low Carb Protein Mash – Měla jsem příchuť jablko/skořice. Kaše je hodně sladká, ale dost nasytí a chuťově není špatná.

Moja najobľúbenejšia instantná kaša s proteínom. Niet čo dodať.

Ultra sladka – Nastesti jsem si neudelala kasi jen z tehle smesi, protoze je ultra sladka! Prisypala jsem pouze lzici do ovesne kase, takze mi ji pekne ovonelo a osladilo.

Zajímavé – Tato kaše není chuťově jako klasické, ale hodnoty tohoto výrobku jsou fakt super 👌.