Prom-IN Low Carb Protein Mash

4,3
90 hodnocení

Výborné, mám vyzkoušeny všechny příchutě a čoko je Top. Nejlepší složení versus chut jaké jsem jedla. Do hotové kaše vmíchám řecký 0,3% tuku jogurt a ovoce a snídám jako král. Zasytí na celé dopoledne a má minimum calorií :-)

1

Kaši jsem měla jen jako vzorečky a je to extrémně sladké. Ne, znovu bych si to neobjednala

Hruška – Hodnoty jsou fajn. Ale! Nevím jak ostatní příchutě. Ale hruška se nedá pozřít. Ta pachuť umělého sladidla mě odradila při první lžičce. Většinou pozřu všechno, ale tohle letělo.

Přeslazené – Ta chuť byla doslova příšerná. Mohl by to být fajn produkt, ale ta sladkost a pachuť umělého dochucovadla je šílená.

Prom-IN Low Carb Protein Mash – Měla jsem příchuť jablko/skořice. Kaše je hodně sladká, ale dost nasytí a chuťově není špatná.

Ultra sladka – Nastesti jsem si neudelala kasi jen z tehle smesi, protoze je ultra sladka! Prisypala jsem pouze lzici do ovesne kase, takze mi ji pekne ovonelo a osladilo.

Zajímavé – Tato kaše není chuťově jako klasické, ale hodnoty tohoto výrobku jsou fakt super 👌.

Umělá pachuť a aroma, příliš sladká chuť – Pro někoho kdo má rád výrazné intenzivní chutě je tahle kaše asi OK - pro mě je tu bohužel moc sladké chuti, umělá pachuť a převoněnost (hlavně po ránu je to na mě too much). Škoda, makra jsou pěkná.

Skvelé zloženie aj chuť – Najlepšia instantná kaša, k akej som sa dostala. Množstvo bielkovín a super chutí :) Čokoláda/kokos vyhráva, škorica/jablko trochu zaostáva ale stále je veľmi dobrá.

Rychlá a chutná kaše – Vzala jsem na zkoušku a byla jsem překvapena. Většina instantních kaší se zalívá minimem vody, nezasytí a ještě bývají vodové. Tahle byla fajn, byla krásně hustá. Chuťově moc dobrá. Složení top, 17g bílkovin je supr.