SciTec Nutrition Jumbo

SciTec Nutrition Jumbo - diskuze k produktu

Pro nabírání a regeneraci

Scitec Jumbo - gainer pro zvyšování objemu buněk a rychlý nárůst kvalitní svalové hmoty

U provedení produktu JUMBO jsme použili syrovátkovou bílkovinu. Je zdrojem bílkovin, nezbytných aminokyselin a dusíku, které jsou nezbytné pro vznik tkání a jejich udržování v těle. Proto bílkoviny, nacházející se v produktu JUMBO PROFESSIONAL, přispívají k zachování a zvyšování objemu svalové hmoty. *

Syrovátkové bílkoviny získané z mléka, jsou kompletními bílkovinami, neboť zajišťují pro organismus všechny potřebné typy aminokyselin; včetně 9 aminokyselin, které si organismus nedokáže vytvořit a které je nutné přijmout ve formě potravy (jsou to jmenovitě: Histidin, Isoleucin, Leucin, Lysin, Methionin , Fenylalanin, threonin, Tryptofan, Valin). Využitelnost bílkovin ve stravě se hodnotí na základě množství vstřebaného av těle uloženého dusíku z dané bílkoviny; tedy podle toho, jak je schopna nahradit denní úbytek dusíku. 

JUMBO obsahuje také naši sacharidovou směs "6-CARB", v níž se nachází ovesná mouka, Palatinose ai Vitargo. Vitargo je patentovaný sacharid s vysokou molekulovou hmotností, jehož výjimečnost je ukryta ve významné odlišnosti od molekulárního profilu cukru (glukóza, fruktóza) a maltodextrinu, který se získává speciálními metodami.
"JUMBO" matrix s extra účinnými látkami obsahuje velkou dávku patentovaného "CREA-BOMB" vícesložkového, kreatinového matrixu. Je vědecky dokázáno, že kreatin v 3 g-vých denních dávkách, podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo intervalový kardio trénink. * Formuli jsme vylepšili i extra dávkou aminokyselin, mezi nimiž jsou i esenciální aminokyseliny.

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpěčnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

Celkem dotazů Celkem dotazů
5
5 odpověď
Michaela Buláková
před 4 lety

Dobrý den chtěl bych se zeptat kdy jej budete mít skladem? Děkuji moc

Jan Kern
Jan Kern
před 4 lety

Dobry den, zboží odesíláme během 2 pracovních dnů od objednání nebo i dříve

----
před 5 lety

chci se optat jestli se to bere jen v den posilování nebo i normální netréninkové dny ..díky za odpověď :)

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Bere se to tak, jak potřebujete pro naplnění denního příjmu makroživin potřebných pro Vámi určený cíl fyzické tranformace/výkonnosti.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Tzn. pokud např. v den mimo výkon nebudete mít dostatečný energetický příjem ze stravy, je vhodné si gainer během dne dát.

Matěj Brynda
před 5 lety

Prosím vás, je k tomuto produktu i odměrka ? Pokud ne, dá se nějak zrušit objednávka ? Raději bych si vybral druhý z této stránky s ní uvnitř.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Uvnitř balení je standardně odměrka obsažena.

tom
před 5 lety

Dobry den, mate chybu ve slozeni, nejvice zastoupena neni palatinosa ale dextroza. Podle techto hodnot jsem se rozhodoval a kdybych vedel pravdu nekoupil bych si to.

HM
před 6 lety

zdravím , hledám co nejúčinější gainer do cenové hranice kolem 2000 Kč, jelikož potřebuji přibrat zhruba 10 kg který gainer mi konkrétně doporučíte ? přemýšlím o one stop extreme,mutant mass , jumbo nebo gmm 4000 ? děkuji za váš názor

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Royal Mass, případne One Stop Xtreme či Fusion Gainer.