Spokey podložka na cvičení MANDALA

4,4
48 hodnocení

Nic moc – Cvicim skoro kazdy den a vzdrzela 2,5 mesice. Cela se osoupala, klouze, bordel z podlozky byl po celem pokoji. Po dvou mesicich jsem se toho vzdala a koupila kvalitni drazsi podlozku. Pokud ne cvicite nejak hodne a nechcete moc utracet, tak je fajn. Jinak pro lidi ktere by podlozku chteli intenzivne vyuzivat kazdy den asi neni moc dobra volba.

1

Na pohled hezká podložka, příjemná. Akorát se velmi rychle začne loupat vzor, ale s tím se při ceně této podložky dá očekávat. Na funkčnost to vliv nemá, takže to není nijak výrazný problém.

Skvělá neklouže a vypadá krásně

Podložka je super! Je pevná!

Podložka neklouže, na domácí cvičení postačí 😊 Po pár používání se však začne vrchní vrstva ornamentů odlupovat.

Podložka se dobře používá, je z příjemného materiálu a zatím drží. Jediná nevýhoda asi je, že se vzor na vrchní straně drolí.

Kvalita nic moc – Chápu, že jsem neměla mít nějaké větší nároky na podložku za 300, ale aby se po měsíci používání absolutně rozdrobila? To jsem fakt nečekala 😃. Pokaždé když na ni cvičím mám oblečení plné žmolku a celkově mi přijde podložka spíš hodně pod průměr. Navíc, když podložka přišla, nedalo se na ni absolutně cvičit. Ikdyz jsem ji nechala přes noc venku, jak většina recenzí doporučuje, stále z ní šel cítit takový umělý smrad. Citlivějšího člověka (jako jsem já, hups) z toho může dost bolet hlava. Příště radši investuju 😊

Cena/výkon perfektní – Podložka je parádní, neklouže, neroluje se, krásný design, popruh na přenášení. Víc recenzí udává zápach, ten je ale dle mě nepatrný a jen po rozbalení - přes noc ,vyčuchne, i v domě. Barvení podložky jsem nezaznamenala. Za mě suprová.

kvalita – Kupováno pro sestru, spokojenost nadevše

Bozi – Podložka je moc krasna. Neklouze se a neničí, mám ji už asi rok a furt jako nová.👌🏻