Spokey podložka na cvičení MANDALA

4,4
60 hodnocení

Nic moc – Cvicim skoro kazdy den a vzdrzela 2,5 mesice. Cela se osoupala, klouze, bordel z podlozky byl po celem pokoji. Po dvou mesicich jsem se toho vzdala a koupila kvalitni drazsi podlozku. Pokud ne cvicite nejak hodne a nechcete moc utracet, tak je fajn. Jinak pro lidi ktere by podlozku chteli intenzivne vyuzivat kazdy den asi neni moc dobra volba.

2

Krásná vzhledem, příjemná při cvičení. Krásně měkká, ale ne moc. Tloušťka tak akorát

Podložka je vzhledově krásná, ale jak už v recenzích je - ještě po několika měsících z ní cítím takový umělý smrad, trochu barví oblečení a nějaké drolení jsem již také zaznamenala. Nu což, cena odpovídá kvalitě.

Mandala sa trochu zmazáva. Ale inak je podložka super a na funkci to nemá vliv 😂

Hned při prvním cvičení se začal loupat vzor a zanechal neskutečný svinčík jak po bytě tak na kůži. Jednu hvězdičku jen za pěknou barvu.

Zdravím, moc nás mrzí, že podložka není v pořádku. Rádi vyřešíme reklamaci na podpora@aktin.cz ;-)

Na pohled hezká podložka, příjemná. Akorát se velmi rychle začne loupat vzor, ale s tím se při ceně této podložky dá očekávat. Na funkčnost to vliv nemá, takže to není nijak výrazný problém.

Podložka je fajn, veľmi sa na zemi nekrúti, je pekná, má nízku cenu, len sa po pár mesiacoch začala zmazávať farba z mandál. Inak je podložka fajn a mám ju veľmi rada.

Skvělá neklouže a vypadá krásně

Trochu sa mi na krajoch roluje, ale inak má veľmi dobrý nešmýkavý povrch. Mám oranžovú a je veľmi pekná.

Podložka je super! Je pevná!