Vilgain Balíček se vzorky Grass-Fed proteinů ⁠–⁠ kombinace koncentrátů a izolátů, z mléka trávou krmených krav, bez syntetických aromat a barviv

Vilgain Balíček se vzorky Grass-Fed proteinů ⁠–⁠ kombinace koncentrátů a izolátů, z mléka trávou krmených krav, bez syntetických aromat a barviv

jahoda
jahoda 30 g
79
86
čokoláda
čokoláda 30 g
90
97
vanilka
vanilka 30 g
72
98
čokoláda
čokoláda 30 g
1142
2475
vanilka
vanilka 30 g
1628
3254
skořicová rolka
skořicová rolka 30 g
1434
3475
banán
banán 30 g
639
1454
jahodový milkshake
jahodový milkshake 30 g
532
1200
slaný karamel
slaný karamel 30 g
1507
3259
marcipánová sušenka s pistáciemi
marcipánová sušenka s pistáciemi 30 g
516
1229
čokoláda/lískový ořech
čokoláda/lískový ořech 30 g
1047
2140
bez příchutě
bez příchutě 30 g
146
Objednej nyní a doručíme Zítra

Maximum chuti se 100% přírodním původem bez umělých sladidel

Máme pro tebe balíček prémiových syrovátkový koncentrátů a izolátů z opravdových ingrediencí bez jakýchkoliv nesmyslů navíc. Potěší tě vysokým obsahem skvěle využitelných bílkovin včetně BCAA pro podporu růstu a udržení svalové hmoty.

Přirozená barva i dochucení

Striktně se vyhýbáme umělým aromatům a barvivům, které slouží pouze k manipulaci chuti. Náš protein si zachovává autentickou chuť a barvu vanilky, kakaa, mrazem sušených banánů a jahod a dalších přírodních ingrediencí.

Místo sukralózy, přírodní sladidlo z listů stévie

Rostlina stévie nám umožňuje vyrobit vysoce hodnotné sladidlo obsahující steviol‑glykosidy. Ty nemají žádný vliv na hladinu krevního cukru, jsou 200–300× sladší než cukr a jsou považovány za bezpečné nekalorické sladidlo, které je navíc přírodního původu.

Proč náš protein neobsahuje sukralózu?

Sukralóza je syntetická sloučenina chloru a sacharózy. Aktuálně je nejpoužívanějším uměle vyrobeným sladidlem. V poslední době se však objevilo několik studií, které poukazují na možný negativní vliv na inzulinovou citlivost, díky čemuž jsou na něj tkáně hůře citlivé a to už v dávkách běžně přijímaných konzumenty doplňků stravy. Dalším potencionálním negativním vlivem sukralózy je na snižování množství a rozmanitost střevních bakterií v mikrobiomu u nějž se nadále prokazuje jeho důležitost v celkovém vlivu na naše zdraví.

✔️ Steviol‑glykosidy ❌ Sukralóza
Bezpečnost Žádný vliv na inzulinovou rezistenci Možný negativní vliv na inzulinovou rezistenci
Původ Přírodní původ Syntetický původ
Sladivost Střední sladivost Vysoká sladivost
Mikrobiom Nemá negativní vliv na mikrobiom Možný negativní vliv na mikrobiom

Guarová guma pro krémovou konzistenci

Žádné umělé aditivum, ale přírodní rozpustná vláknina ze semen guarových bobů. Studie ukazují, že má pozitivní vliv na trávení a krevní cukr a cholesterol. Navíc dodá pocit sytosti, což oceníš zejména v období redukce hmotnosti.

Superpotravina vhodná pro každého

Vilgain Grass‑Fed Whey Proteiny jsou praktickým nápojem, který si můžeš dát kdykoliv během dne. Hodí se pro všechny, kteří se chtějí udržet zdraví a ve skvělé kondici. Své uplatnění najde ve všech sportech, nemusí jít jen o kulturisty.

Přispívá k růstu a udržení svalové hmoty 
Vlivem fyzické zátěže dochází k poškozování svalové tkáně, kterou poté bílkoviny pomáhají opravovat a zvětšovat její objem

Spalování tuků
Při kalorickém deficitu je třeba vyšší příjem bílkovin k zabránění úbytku svalové hmoty. Bílkoviny jsou navíc velmi sytivé.

Vitální zdraví
Bílkoviny jsou základní stavební kameny pro tvorbu tkání a pomáhají udržovat organismus v dobré kondici.