Vilgain Luciemin Whey Protein

4,5
216 hodnocení

Prosíííím Aktine - tento protein ať se prodává navždy <3

(pozn. na začátek - přísahám, že dávám své ego zcela bokem a hodnotím produkt, jako kdyby nepracovala na jeho vývoji a nestálo na něm mé jméno😁🙋🏼‍♀️) Pokud milujete arašídové máslo a skořici, věřte, že tohle bude vaše srdcová příchuť. Tak akorát krémový, tak akorát sladký, s opravdovou chutí práškového arašídového másla a skořice. Nejsou v něm cítit žádná aromata (ehm, protože v něm žádná nejsou!) ani sladidla, co zůstanou pachutí na jazyku. Ať už do potréninkového shaku, palačinek, kaše nebo třeba víkendového koláče, věřím, že si ho zamilujete tak jako já ❤️

Top příchuť

Zavislost.

Za mě nejlepší protein na přípravu kaší/proteinových palačinek! Moc mi vyhovuje jeho "jemná" chuť bez pachuti sladidel. Skvělý!

Při objednání tohoto proteinu jsem se upřímně bála že nebude dobrý, ale po ochutnání strach odpadl a byla jsem příjemně překvapená. Chuť je jemná a není vtíravá. Kaše s tímto proteinem je extra krémová.

Výborný protein, jak v kaši nebo jen tak v shake po tréninku.

Dokonalost - do kaše, do smothie i samotný.

S vodou mi moc nechutná, mám pocit takové skoro jakoby chemické pachuti. Když přidám trochu mléka, tak je super.

Výborná nevtíravá chuť. Na první napití je taková mdlá, ale pokud chcete protein pít pravidelně, vězte, že výrazná přeslazená chuť vám poleze krkem už po týdnu. Produkt jsem koupila naslepo jen podle recenzí, kde mě často zmiňovaná chuťová nevýraznost navnadila ke koupi a jsem moc ráda, že protein nepoputuje když ne do koše, tak do buchet. S čím teda spoko nejsem, je horší rozpustnost proteinu, v shakeru zůstávají hrudky jak v nápoji, tak v sítku, takže kdo nemá myčku, toho asi trefí šlak. Protein tedy doporučuji rozmíchávat třeba tyčovým mixérem nebo v blenderu.