Vilgain Luciemin Whey Protein

4,3
55 hodnocení

(pozn. na začátek - přísahám, že dávám své ego zcela bokem a hodnotím produkt, jako kdyby nepracovala na jeho vývoji a nestálo na něm mé jméno😁🙋🏼‍♀️) Pokud milujete arašídové máslo a skořici, věřte, že tohle bude vaše srdcová příchuť. Tak akorát krémový, tak akorát sladký, s opravdovou chutí práškového arašídového másla a skořice. Nejsou v něm cítit žádná aromata (ehm, protože v něm žádná nejsou!) ani sladidla, co zůstanou pachutí na jazyku. Ať už do potréninkového shaku, palačinek, kaše nebo třeba víkendového koláče, věřím, že si ho zamilujete tak jako já ❤️

12

Prosíííím Aktine - tento protein ať se prodává navždy <3

8

Konzistence proteinu je božská, v kaši je nádherně krémový, co mi ale nevyhovuje je, že příchuť není vůbec cítit a protein je víceménně bez chuti, věřím, že někomu to může vyhovovat, ale mě to bohužel zklamalo :/

6
Ahoj Peťo, nepoužíváme umělá sladidla ani aromata, pouze minimální množství stévie a aroma přírodního původu, která jsou daleko méně potentní. Umělá aromata a sladidla podle nás do jídla nepatří. Chuť je dělaná maximálně přirozeně. Majoritně z reálných arašídů v sypké podobě a skořice. Myslíme především na well-being našich zákazníků, přestože to znamená mnohdy nižší hodnocení, alternativ na trhu je víc než dost. Proteinový přípravek je tu však především pro podporu tvého výkonu, příjmu bílkovin, regeneraci, proto by podle nás měl obsahovat minimum aditiv a žádná aditiva umělá. Kaši doporučujeme ochutit džemem, ořechovým máslem, čokopeckama, ovocem nebo čímkoliv dalším, co tě napadne. Tento produkt je složený z excelentních surovin a slouží primárně pro poskytnutí ti těch nejlepších možných živin, aby ses mohla posouvat dál ve svých vizích sebe sama nikoliv tě brzdit potenciálně dlouhodobě neprospěšným složením.
9

Miluju!! 🧡🙏🏻 Opravdu jemná chuť, protein není vůbec přeslazený, jak jsem u některých PB příchutí zažila. A ten obal! 🥺 Je mi moc líto, že je to jen limitka, konečně jsem našla nějaký protein, který by mi fakt vyhovoval. Moc moc doporučuji!

5

V recenzích je zmíněno jako mínus, že je protein málo výrazný. Já to naopak vnímám jako plus. Příchuť cítím tak akorát, je to první protein, který mi opravdu chutná a necítím nepříjemný chemický ocásek a pachuť v puse další dvě hodiny. Složení je opravdu skvělé a bez zbytečností, a to je nejdůležitější. Škoda jen, že jde o limitovanou edici, radši jsem si už objednala další do zásoby 😁

3

Na protein jsem se moc těšila, ale bohužel jeho chuť mě zklamala, v kaši člověk skoro nepozná, co to je příchuť. Znovu bych si ho nekoupila, ikdyž obal a složení je za mě na jedničku!

3
Ahojky Eli, právě protože je složení na jedničku a nejsou tam použita umělá aromata, je protein v chuti určitě jemně slabší. Já sama třeba do kaše atd. dávám větší dávku než jsem zvyklá u “aromatizovaných” proteinů a chuť tam pak cítím dost. Jsme z fitness stravy zvyklí na hodně silných a umělých chutí (alá zero sirupy👀). My s Aktinem chtěli vytvořit něco, co dá alternativu lidem, co volí ve výživě kvalitu. Což jsem určitě i já a proto ho hrdě reprezentuji 💖
8

Perfektní konzistence, úžasná vůně. Vyhovující protein hledám už roky a málo který mi sedne. Ovšem právě tento je naprostá pecka. Skvěle hodící se do kaší, jogurtů, do obyčejného mléka nebo alternativních nápojů (mandle, oves, rýžové, soja) Moc díky za tuhle příchuť! + Packaging, palec nahoru, super design!

2

Wooow! První dojem z vůně? Skořicový lázeňský oplatek! <3 naprosto boží! nikdy mi nechutnaly přehnaně výrazné proteiny... měla jsem pocit, že konzumuju umělotinu. Ale toto je skvělost! Gratuluji k parádnímu produktu!

2

Jako každý Aktin protein - krémový, nepřeslazený a se skvělým složením. Navíc ale skvělý combo příchutí - na začátku jde krásně cítit arašídové máslo, na konci zase skořice. O vůni ani nemluvím!

2

Nejlepší příchuť od Aktinu! Doufám, že zde zůstane napořád, protože je chuťově opravdu skvělý.

2