Vilgain Modal Terry Bike Short

4,5
44 hodnocení

Po par použití to už není supr, ta guma je celá rozpraskana a material roztahany… to same tilko:/ ale jinak je to příjemné!! I moc pěkný

Zdravím, Aneto, jsme rádi, že se ti šortky líbí. Ohledně problémů s materiálem jsme tě kontaktovali v e-mailu, kde situaci vyřešíme. Pěkný den.

Pohodlné, mají lesklý pruh z vnitřní strany u pasu, takže nekloužou při pohybu dolů, vizuálně dělají pěknou postavu.

Na postavě sedí krásně, netlačí, ale na břiše vysoká guma, nedá se moc tedy nosit v horku, nebo cvičit - hrozně se v nich člověk potí

Bike short dělají hezkou postavu, materiál je příjemný, vypadávají z něj sem tam nitky. Guma kolem pasu není nutná, kraťasy pevně drží a guma se časem odlepuje a je naprosto všude.

Sedi mi aj S hoci po rozbaleni som sa dost zlakla tej malej velkosti, ale naozaj sa prisposobi postave. Kupujte svoje cislo, zodpoveda velkosti

Velmi zajímavý, chladivý materiál. Je třeba dávat si pozor na ostré předměty (nebo nehty), ale jinak jsou karásky velmi příjemné a kvalitní.

Prijemný material a ještě hezčí barva! Vilgain biker shorts dělají krásnou postavu! Co opravdu oceňuji, je guma v pase, která vám zaručí, že se kraťasy nikdy nepohnou a vždy budou hezky držet na postavě!

Kalhoty super, jen mi vadí zevnitř ten silikonový pruh, myslím že by nesjížděly z pasu ani bez něj.

Veľmi sa mi páči ako je na pás vložená guma, vďaka ktorej sa mi kraťasy ''prilepia''na brucho a nepohnú sa ani o kúsok :)

Příjemné, na nošení na doma i ven bomba!