AJALA Elixír horká čokoláda BIO

4,9
15 hodnocení

Excelentná chut

Výborný čokoládový nápoj. Po chladném dni, zahřeje a pokud máte rádi hořkou čokoládu, tak si ho určitě zamilujete.

Na tuhle cokoladu musi byt ta spravna prilezitost.nelze davat jen tak :)))

Jako sice, když jsem byla malá, mi mamka dělala kakao z Granka, ale i s touhle zdravou variantou se mi podaří se vrátit do mýho dětství. K tomuhle bych opravdu řekla (jak to říkaj v reklamě): opravdová chuť kakaa!

Ta nejlepší horká čokoláda, kterou prostě chcete pít během vánočních svátků – Dlouho jsem snila o tom, že objevím ideální horkou čokoládu, která prostě patří k tomuto období, kdy je nejlepší čas si ji udělat. Nakonec jsem ji objevila a nedám na ni dopustit. Na jeden hrnek mléka stačí jedna lžíce čokolády a vznikne dokonalé kakao. Pokud chce člověk tu krémově hustou čokoládu, která je na mě zbytečně sytá, tak stačí přidat více lžic čokolády. Každý si tedy přijde na ten svůj ideální poměr, který mu nejvíce chutná.

Super! – Naprosto TOP horká čokoláda, která bez problému konkuruje té nejlepší horké čokoládě z kavárny, co jsem kdy měl. Hustá, krémová a super čokoládová. Ani jsem netušil, že něco takového jde vykouzlit doma.

Aaaaah... mňam! <3 – Ta nejčokoládovější horká čokoláda ze všech! A navíc, jak se píše na obalu.... je hrdě vyrábená v České republice. :)