4,8
139 hodnocení

Téměř ihned jde cítit účinek.

Už po druhé dávce jsem ucítila příliv energie a celkové svěžesti. Je obrovská výhoda, že se tento hořčík prodává v kapslích a ne v tabletách, protože kapsle mají vyšší rozpustitelnost, tudíž vyšší účinnost - což také tento výrobek slibuje. Za mě skvělý nákup, určitě ho budu opakovat.

16

Cítím změny..

Cítím se méně unavená, a to vážně. Po 2 týdnech už jde vidět změna a za mě je toto určitě vhodný doplněk! :)

5

Skvele!

Narozdil od ostatnich magnezek staci vzit jen 3 tablety denne a mate vystarano-u predesleho jsem mela 6 tablet (a to to bylo z tech drazsich a dobre vstrebatelnych forem, jen asi vic "redene")🤦‍♀️ Takze velka spokojenost. Ucinky viditelne hned- neni unava, krece ( jsem epileptik, takze mi to pomaha i na myoklonicke zaskuby 👌). Proste skvely doplnek. Rozhodne doporucuji.

2

Skvelý produkt

Naozaj skvelý produkt - oproti tabletkám z lekárne ( kde som nepociťoval žiaden účinok ) pociťujem naozaj účinok už po 2 tablete.

1

Maltodextrin

Maltodextrin ⚠️

Kamarád!

Výborný parťák na křeče, a že já je mám často. V kyčlích nebo chodidlech. A teď ? Jsou mírnější a méně časté. Rozhodně mě nebudí v noci :) Mohu jen doporučit.

Prostě hořčík

Myslím, že hořčík je jeden z nejvíce deficitnich makrobiogenních prvků a že bychom ho měli všichni suplementovat. Sama na sobě jsem viděla rozdíl, když jsem týden neměla horčíkové tabletky. Byla jsem více ospalá, měla jsem pocit jako bych měla strašně těžké nohy. Možná je to jen placebo efekt, ale za mě je hořčík opravdu potřeba. Je součástí spousty enzymů, které jsou důležité pro metabolické přeměny.

Super

Mám pocit, že od té doby co beru magnesium, mám nerušený spánek. Ne vždy se mi daří hned usnout, s tím mám všeobecně problém nějaký dny. Ale často jsem se budila a šla se napít a na wc. Málokdy se vzbudím a jdu se napít nebo na wc, vstanu až plus minus než mám vstávat na budík a jsem čilá, vyspalá a super. Asi je to tímto produktem, když je to důvod proč ho lidi berou :).

Super

Hodně běhám a magnesium mi pomáhá zvládat křeče, za mě pecka :)

dotaz

Dobrý den mohu se zeptat? Když mi je 15 mohu tadyten produkt a ještě aktin melatonin užívat?