Aldelis Kuřecí prsa ve slaném nálevu

4,7
80 hodnocení

Skvělé doplnění bílkovin!

Nejdříve jsem se je bála objednat, ale super, jak chuťově, tak konzistencí. Dávám si je do tortilly nebo toastů a můžu doporučit

Supr rychlovka

Za mě parádní must have když mám prázdnou ledničku, z počátku jsem se trochu bála objednat, myslela jsem si že to bude jak nějaký "lunchmeat :D " ale chutově je to moc dobré, žádná výrazná chuť. Většinou to používám jako trhané maso do tortilly, nebo i do omáčky k těstovinám.

Skvělé!

Nevěla jsem, jak si představit kuřecí prsa v konzervě, ale jsem velmi příjemně překvapena. Jemnější kuřecí maso jsem nikdy nejedla. Určitě produkt objednám znovu. Je skvělé mít ho doma v zásobě, pro případ, že nestíhám vařit.

Kuřecí

Na doplnění bílkovin je tohle pecka! Hlavně si tady můžu být jistá že tam není tuk navíc.

Miluju

Pokud spěcháte a potřebujete rychlý oběd nebo večeři, tak je to jasná volba. Když sem je objednávala byla jsem trošku skeptická, ale hned sem si produkt zamilovala. Je super i do sandwichu. Maso je šťavnaté, nepřesolené a křehké. Doporučuju :)

Super

Nevěděla jsem příliš, co čekat, takže jsem byla mile překvapená. Hodí se skvěle na přípravu jídla v časovém presu. Netřeba dochucovat, stačí otevřít plechovku. Určitě ještě v budoucnu koupím.

Moc dobré

Moc dobré a chutné masíčko :) Ideální, když zrovna nestíháte stát u plotny a vařit :)

strašně výborné!!!!

celá rodina si je zamilovala a vždy mi říká, ať objednám do zásob. hodí se jen třeba s rýží nebo těstovinami. nám moc chutnají zapečená do toustu místo šunky (to zkuste)

Chutné masíčko :)

Měkounké a chutné masíčko, úplně se rozpadá. Super do kuchyně, pokud zrovna nestíháte vařit :)