4,7
129 hodnocení

Doporučuji! – Jako první jsem zkusila malinu. Komu nevadí zrnicka a ma rad maliny, mohu doporučit! ❤️ Objednala bych znovu, ale zkusím i jiné prichute. Borůvka sladší, ale super. 💜 Lesní ovoce není špatne, ale už bych podruhé neobjednala.

3
co vám prosím vadilo na lesním ovoci? Díky :)

AllNutrition Jelly- borůvka – Tohle není žádná obyčejná marmeláda, ale spíš borůvčí armáda.

2

Chtělo by to menší balení.. – Chuťově a složením úplně super, nijak zvlášť sladká, moc mi chutnala. Ale je škoda, že nedělají i menší balení, protože po otevření je doporučeno sníst do 7 dní.. a to u kila marmelády nní úplně ideální (po jednoho člověka) :/

1

Nízkokalorický džem, který chutná jako klasický? ANO! :) – Ujíždím na džemy, ale spousta jsou plné cukru a obsahují velmi malé množství ovoce. Když jsem uviděla tuhle novinku, která obsahuje víc ovoce než běžné džemy a jen pár kalorií, neváhala jsem! A rozhodně nelituji, malina je opravdu mňamka. Obsahuje kousíčky zrníček, které dodávají tu správnou chuť. A ještě boží je, že si můžu objednat rovnou celé jedno kilo! Pro jedlíka džemu jako jsem já, je to naprosto dokonalé! :) Aktuálně objednávám jahodu, tak uvidíme... :)

1

Výborná marmeláda se skvělou konzistencí i chutí. Sladidlo není téměř vůbec cítit. : - )

Výborný, samá malina. Je tedy dost kyselý, ale člověk si zvykne. Uvítala bych menší balení, přeci jen nejím marmeládu každý den.

Naprosto dokonalé!

Chuť naprosto skvělá, chuť mi připomíná náplň z koláčů, které jsem jako malá milovala 🥰

Příchuť borůvka je úžasná, obsahuje celé borůvky. Doporučuji. Určitě vyzkouším i jiné varianty.

výborné, s velkými kusy ovoce