4,8
191 hodnocení

AllNutrition Jelly- borůvka – Tohle není žádná obyčejná marmeláda, ale spíš borůvčí armáda.

6

Chtělo by to menší balení.. – Chuťově a složením úplně super, nijak zvlášť sladká, moc mi chutnala. Ale je škoda, že nedělají i menší balení, protože po otevření je doporučeno sníst do 7 dní.. a to u kila marmelády není úplně ideální (pro jednoho člověka) :/

5
v lednici to vydrží několik měsíců, když se odebírá do menší skleničky, aby se omezilo riziko kontaminace :)
5

Doporučuji! – Jako první jsem zkusila malinu. Komu nevadí zrnicka a ma rad maliny, mohu doporučit! ❤️ Objednala bych znovu, ale zkusím i jiné prichute. Borůvka sladší, ale super. 💜 Lesní ovoce není špatne, ale už bych podruhé neobjednala.

4
co vám prosím vadilo na lesním ovoci? Díky :)

Pro milovníky marmelád jako stvořené! Mohla bych toho sníst kilo a nepřejedla bych se🤩!

3

Vůbec nechápu, proč jsem to nezkusil už dávno. Nakoupil jsem asi 7 kilo a dneska poprvé ochutnal třešňovou. Nevím proč jsem se cpal těma přeslazenýma hrůzama z obchodů, tahle je výborná prakticky v jakékoli kombinaci.. Vypeckované mini-třešně v celku se hned tak někde nevidí :)

2

Super doplnění, když nemáte čerstvé ovoce. Za mě je nejlepší jablko se skořicí, i když je to 1 kg, mizí velmi rychle. Mohla bych se toho ujíst i samostatně. Chutná to asi jako domácí přesnídávka z jablek a skořice, ale nemá žádný přidaný cukr. Zato jahoda nebo mango/passion fruit už mají trošku umělý ocásek (u jahody ho citim vic).

1

Tahle marmeláda je naprosto boží, lepší jsem snad nikdy nejedla!! :), vyžkoušeno na pečení a i jen tak se lžící a jako mňam, už žádná jiná.. :D

1

Nízkokalorický džem, který chutná jako klasický? ANO! :) – Ujíždím na džemy, ale spousta jsou plné cukru a obsahují velmi malé množství ovoce. Když jsem uviděla tuhle novinku, která obsahuje víc ovoce než běžné džemy a jen pár kalorií, neváhala jsem! A rozhodně nelituji, malina je opravdu mňamka. Obsahuje kousíčky zrníček, které dodávají tu správnou chuť. A ještě boží je, že si můžu objednat rovnou celé jedno kilo! Pro jedlíka džemu jako jsem já, je to naprosto dokonalé! :) Aktuálně objednávám jahodu, tak uvidíme... :)

1

Třešeň jednoznačně nejlepší!!! Jablko/skořice = náplň do štrůdlu 🤤 Malina maličko umělá, i tak výborná

Zatím jsem měla jahodu a to je bomba! Opravdu hodně milé překvapení :)