4,7
120 hodnocení

Doporučuji! – Jako první jsem zkusila malinu. Komu nevadí zrnicka a ma rad maliny, mohu doporučit! ❤️ Objednala bych znovu, ale zkusím i jiné prichute. Borůvka sladší, ale super. 💜 Lesní ovoce není špatne, ale už bych podruhé neobjednala.

3

AllNutrition Jelly- borůvka – Tohle není žádná obyčejná marmeláda, ale spíš borůvčí armáda.

2

Nízkokalorický džem, který chutná jako klasický? ANO! :) – Ujíždím na džemy, ale spousta jsou plné cukru a obsahují velmi malé množství ovoce. Když jsem uviděla tuhle novinku, která obsahuje víc ovoce než běžné džemy a jen pár kalorií, neváhala jsem! A rozhodně nelituji, malina je opravdu mňamka. Obsahuje kousíčky zrníček, které dodávají tu správnou chuť. A ještě boží je, že si můžu objednat rovnou celé jedno kilo! Pro jedlíka džemu jako jsem já, je to naprosto dokonalé! :) Aktuálně objednávám jahodu, tak uvidíme... :)

1

Příchuť borůvka je úžasná, obsahuje celé borůvky. Doporučuji. Určitě vyzkouším i jiné varianty.

výborné, s velkými kusy ovoce

Tahle marmeláda je naprosto boží, lepší jsem snad nikdy nejedla!! :), vyžkoušeno na pečení a i jen tak se lžící a jako mňam, už žádná jiná.. :D

Naprosto boží! Můžu to jíst i tak po lžičkách. Baví mě ta sladká, jemné nakyslá chuť. Nejraději používám jako vrchní vrstvu (polevu) na nepečený tvarohový cheesecake 🧡 můžu se toho ujíst 😁. Třešeň je taky úžasná 😍 celé kusy třešní, není přeslazená, prostě výborná. Skvěle se hodí i při pečení bublaniny 😁. Příchuť exotické ovoce mi sedla nejmíň, vadily mi tvrdší kusy kiwi a ananasu, tuto příchuť už podruhé neobjednám.

Úžasná chuť!

Za mě top

Nejlepší marmeláda na světě:))