4,7
99 hodnocení

Doporučuji! – Jako první jsem zkusila malinu. Komu nevadí zrnicka a ma rad maliny, mohu doporučit! ❤️ Objednala bych znovu, ale zkusím i jiné prichute. Borůvka sladší, ale super. 💜 Lesní ovoce není špatne, ale už bych podruhé neobjednala.

3

AllNutrition Jelly- borůvka – Tohle není žádná obyčejná marmeláda, ale spíš borůvčí armáda.

2

Nízkokalorický džem, který chutná jako klasický? ANO! :) – Ujíždím na džemy, ale spousta jsou plné cukru a obsahují velmi malé množství ovoce. Když jsem uviděla tuhle novinku, která obsahuje víc ovoce než běžné džemy a jen pár kalorií, neváhala jsem! A rozhodně nelituji, malina je opravdu mňamka. Obsahuje kousíčky zrníček, které dodávají tu správnou chuť. A ještě boží je, že si můžu objednat rovnou celé jedno kilo! Pro jedlíka džemu jako jsem já, je to naprosto dokonalé! :) Aktuálně objednávám jahodu, tak uvidíme... :)

1

Paráda! Skvěle chutnají a ty kusy ovoce... netřeba komentáře. Příchuť borůvka opravdu sladká, naopak passion fruit/mango zase kyselá. Ani jedno mi nějak nevadilo, ale příchuť třešeň je přesně na pomezí a za mě určitě nejlepší. Jemně kyselkavá chuť zmírňuje sladkost, která je velmi znát u borůvky. Nicméně všechny doporučuji.

Třešeň je top. Džemy jsou slaďoučké a to v nich není cukr. Exotické ovoce je také moc dobré, ale má v sobě nějaké ovoce, které mi úplně tolik nejede.

Tahle marmeláda nebo co to je, to se povedlo. Skoro bez kalorií a je to výborný. Jablko/hruška lehoučce kyselejší. Tešim se až vyzkoušim další příchutě.

Přímo marmeláda, tak jak ji znám to není. Jsou to opravdové celé borůvky v želé. Jsou výborné a 80% ovoce?... to je prostě TOP. Jsem zvědav na ostatní chutě.

Totální pecka! Čekala jsem skvělou chuť, ale až takhle? 🤩 A ty kusy třešní?! 🤩 Láska na první olíznutí! ❤️ Ale klidně bych brala i menší balení. 😇

tohle je bomba, třešeň a borůvka celé kousky ovoce, malina/granatové jablko, jemnější konzistence ale úžasná chuť, a mango passion fruit - kyselkavé a kousky manga, doporučuji všechny :)

Nejlepší marmoška! Příště zkusím další příchutě. Doporučuji