4,7
43 hodnocení

Tak jako cože? O můj bože...🥰😍 – Ahoj všem, příchuť crispy hazelnut chutná jako náplň v buenu a to dostalova! Konzistence je trochu tužší, ale jinak chuťově odpovídá úplně přesně, tomu jaké jsou napsané ingredience. Doporučuji vyzkoušet. Za mě určitě 10/10. 👌🏻 (Moc ochucená másla nemusím a už vůbec ne crunchy, ale tohle mi moc chutná)

4

Bílá čokoláda/arašídy jsou skutečně jako bílé Reeses! Luxusní! :-) Křupavé lískové ořechy chutnají jako náplň Kinder Buena :-D A mandle/kokos jak Raffaello :-) Spíš je problém s tím, nechodit se lžičkou a nespořádat to jen tak :-D Určitě nekupuji naposledy ;-)

2

Tak tohle je naprosté nebe v hubě! Chutná jako náplň Kinder Buena ! ♥

Prvních par lzicek bylo opravdu vytecnych. Postupem času jsem ale zjistila, ze krem je na mě příliš sladký a takový tučný. Podruhé už jej nekoupim

Lískový ořech opravdu to chutná dost jako Bueno, akorát tohle je trošku více sladší, ale nějak mi to nevadí a když se to namaže na pečivo, tak to je nebe v hubě :D Kdo miluje Bueno, ať neváhá. A příchuť oreo je ještě větší luxus! Kdo miluje oreo namočené do mléka, tak to chutná úplně stejně! Hned jak to přišlo, nešlo odolat a dala jsem si takových 20 lžiček :D Milovníci orea nemají na čím váhat.

Křupavé lískové oříšky jsou pecka! Fakt jako Bueno :) Mandle kokos, to je zase s trošku přivřeným okem Raffaello, super!

Hodně preslazené a na konci trošku umělý ocásek, čekala jsem více 🤷🏻‍♀️

Skvělé, skvělé a opět skvělé, tohle je nebe v hubě, stejně jako kokosové. U nás mizí raketovou rychlostí.

Máslo opravdu chutná tak jak vypadá :D Je moc dobré s nadrcenými ořechy, jen je tedy opravdu hoodne sladké:)

příchuť mandle/kokos naprosto vynikající! raffaelo ve zdravější verzi. :) křupavé lískové ořechy trošku umělejší, ale na kaši dobré.