4,7
28 hodnocení

Tak jako cože? O můj bože...🥰😍 – Ahoj všem, příchuť crispy hazelnut chutná jako náplň v buenu a to dostalova! Konzistence je trochu tužší, ale jinak chuťově odpovídá úplně přesně, tomu jaké jsou napsané ingredience. Doporučuji vyzkoušet. Za mě určitě 10/10. 👌🏻 (Moc ochucená másla nemusím a už vůbec ne crunchy, ale tohle mi moc chutná)

3

příchuť mandle/kokos naprosto vynikající! raffaelo ve zdravější verzi. :) křupavé lískové ořechy trošku umělejší, ale na kaši dobré.

Za mě ne...příliš sladké,příliš umělé...

Bílá čokoláda/arašídy za mě nejlepší krém!! Křupavé lískáče už jsou teda na mě dost sladký ale baví mě to křupání tam a chutná to úplně jak náplň od kinder buena!!

Sušenka oreo- když jsem otevřela máslo s uviděla jsem ty kousky orea, úplně jsem věděla, že to bude TOP. Chuť je skvělá, kousky orea úplně dokonalé.

Trošku máslovější konzistence, do horké kaše ale výborný 🤤 opravdu jako Kinder Bueno 🤩

Tak tohle je doslova nebe v hubě :D <3 trochu jsem se bála objednat, když jsem četla některé recenze, ale tohle máslo si mě dostalo, nejradši bych ho snědla na posezení :D Ze začátku jsem byla trošku na vážkách, jak jsem zvyklá na klasická ořechová másla - tady je konzistence tužší a spíš jako máslová, rozhodně doporučuji dát do teplé kaše, máslo se rozteče a to je dokonalost. Chuťově mi fakt připomíná náplň kinder buena nebo prostě něčeho od kinder, jsou tam křupavé kousky oříšků a čokoláda <3 Miluju !

Pane bože, to je bez komentáře ❤️

Na mě trošku máslová chuť, což úplně nevyhledávám, ale zbytek rodiny se po ní může utlouct. Takže za zbytek rodiny je nejlepší namazaná na lívancích.

Tekuté Raffaello, za mě TOP :)