9
zodpovězených dotazů
Dobrý den, koupil jsem si od vás tento produkt - Amix Arginine a chtěl bych se zeptat jestli je lepší brát 4 kapsle před tréninkem nebo jak je v návodu po tréninku . Moc dekuji za odpověď
Dobrý den, my určitě doporučujeme užívat spíše 30 minut před tréninkem. Nicméně informace přímo od dodavatele k lišícímu se dávkování zní: Vzhledem k tomu, že se legislativy jednotlivých států liší, pro ČR by se vždy mělo vycházet z české verze doporučeného dávkování, které by mělo vycházet z legislativy právě pro naši republiku.
Dobrý den, ARG mam davkovat před nebo po cvičení.? V návodu je po cvičení a v recenzi před cvičením. Děkuji moc za odpověď.
Dobrý den, doporučovali bychom užívat spíše před cvičením.
Dobrý den, kdy bude prosím skladem 360 tablet ?
Dobrý den, dnes naskladníme. Hezký den.
Dobrý den,,chci se zeptat ,, můžu užívat arginin i když používám Tribulus ,,nevadí to ničemu? Díky za odpověď
Dobrý den, určitě můžete, tyto produkty se nijak nevylučují. Hezký den.
dobry den rad bych se zeptal do posilovni chodim obden jak davkovat v i mimo trening
Arginin doporučuji dávkovat pouze v den tréninku půl hodiny před ním.
Dobry den, je mozne arginin kombinovat s komplexnimi aminokyselinami, kdyz obsahuji bilkoviny? Nektere clanky rikaji, ze to neni vhodne uzivat s bilkovinami! Tak nevim jak na davkovani, abych byl tim poradne a hlavne efektivne nasypan ;-)
Typická dávka před výkonem se doporčuuje v rozmezí 3-6g. AAKG je efektivnější forma Argininu. Tak jako tak se odporučuji podívat na Citrulin v prášku, který je prekurzorem argininu s podstatně vyšší efektivitou než samotný arginin v jakékoliv formě. Dávka před výkonem se doporučuje 4 - 8g.
Dobrý den, dá se tenhle přípravek kombinovat s AMINOSTAR L-GLUTAMIN 240 TABLET? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano dá.
davam 10 ucinky parfekt Arginin je moc dulezitej pro telo tyhle vyrobky by mohli bejt vic na trhu aj vyrobky arginine s USA dovazene do CR jako Extreme Power s argininem a dalsi a DAVAM TOMUHLE 10+ :)
dobry den,mohl bych treba 4 tablety pred a 4 tablety po treninku a pak pres vikend 2 rano s jidlem a 2 vecer pred spanim predem diky za odezvu
Ano, mohl.
slo by to pouzivat pred posilovanim 4 tablety vzdy aby se to nemuselo delit na rano a vecer predem diky za odezvu
Ano, takto dávkovat můžete.
diky tak budu pouzivat 4 tablety pred posilovani vzdy :)