Amix Creatine Monohydrate

11
zodpovězených dotazů
Dobrý den, rád bych se zeptal kdy bude Amix Creatine Monohydrate 1000g znovu na skladě, předem děkuji.
Dobrý den, Davide, měl by se objevit nejpozději během zítřka. Přeji příjemný den.
Dobrý den. Není nějaká nasycovácí fáze aji u těch tabletách ? Případně kolik by se mělo brát.
Dobrý den, nasycovací fáze kreatinu není třeba, kreatin se může užívat dlouhodobě v množství 3-5 gramů denně bez nutnosti vysazení. Pokud byste však chtěl opravdu nasycovat, pak je postup následující: 1. týden: 4x5 gramů denně 2.-4. týden: 5 gramů denně Na další minimálně měsíc kreatin vysadit. Jak jsem ale psal, za předpokladu bezproblémové funkce ledvin se kreatin vysazovat nemusí ani po tomto měsíci. Hezký den.
Dobrý den,tady tenhle kreatin se davkuje stejne jako každý a dodržuje se kreatinový cyklus ? Jako 4 týdny brát 5 g denne rano v netreninkových dnech a v treningových dnech hned po treninku a po 4 týdnech vysadit na 5 týdnu a pak zas dokola ? Díky ;)
Dobrý den, nejefektivnější cyklus je: 10 dní 4x5g a dalších 20 dní po 2x5g, pak na min. 4 týdny vysadit. Hezký den.
Dobrý den Váš názor na kombinaci AMix creatina monohydrate a MUSCLEPHARM COMBAT POWDER ? Díky
Kreatin monohydrát + rozumný proteinový přípravek = dobrá kombinace při vhodném dávkování účinná.
Nemohu se rozhodnout mezi tím monohydrátem od amixu a MUSCLEPHARM CREATINE 300G. Prosím poradte a případně poprosím i o vhodná dávkování toho vhodnějšího .
DOporucil bychom jakyýkoliv kreatin monohydrát Creapure, je to taková záruka čistoty a reference jsou suverénní. Dávkování je 5g denně, nic víc, nic míň.
Chci se jen zeptat, vsude na pribalovych letacich pisou 6 kapsli 60 minut pred treninkem, ale ted jsem se docetl ze bych mel brat 6 kapsli i po treninku, to znamena 12 tablet dene! Jen se ptam aby to melo nejaky efekt a neuskodil svemu zdravi! Dekuju za odpoved!
6 kapsli denně celkově (i v den výkonu), není potřeba překračovat, denní doba není důležitá.
jak dlouho by se měl kreatin užívat a jak doporučujete vy ? jako třeba5 dní první fázy a 3 týdny druhou? .. :)
Doporučuji užívat 3-5g denně po jak dlouhou dobu potřebujete. Kreatin monohydrát není ani při velmi dlouhých dávkování prokázán za jakkoliv škodlivý, právě naopak byly zjištěny nějaké drobné benefity i kromě těch základních pozitivních pro fyzickou výkonnost organizmu.
Doporucena denni davka je udavana jako 6 kapsli do hodiny pred treninkem, neni lepsi, kdyz bych bral i neco ihned po treninku? Pokud ano, kolik bych mel uzivat kapsli pred a po treninku (3 pred a 3 po?), predem diky za odpoved
Při dávkování kreatin monohydrátu není denní doba nijak relevantní. Obecně doporučované a rozumné dávkování je kdykoliv během dne 3 - 5g kreatin monohydrátu.
Spada tento vyrobek do dopinchovych latek ?
Nespada.
Zdravím, je u tohoto produktu důležité dodržovat cyklus?? Nebo se dají brát dávky denně. Děkuji.
Spadá tento výrobek do Creapure kreatinu? Díky
Nikoliv, tento kreatin neobsahuje certifikovaný kreatin Creapure™ nicméně o kvalitu bych strach v tomhle případě neměl, kreatin by měl být slušné kvality.