Apimel RAW Květový mnohokvětý med

5
42 hodnocení

Skvělý raw med, sháněla jsem skutečně nezahřívaný med a tento je skvělý, kupuji opakovaně.

Skvělá chuť

Výborný med z eshopu, kterému věřím! Navíc je tento med RAW, takže není co řešit! A hlavně je opravdu dobrý!

Je tuzsi takovej pastovej - bila barva.. ale je velmi vynikajici a sladky.. jen jsem si dal na lzici tolik ze jsem se malem zadusil :D Je navykovej !

Skvelá chuť poctivého medu :)

Jestli jsem na něco opravdu vybíravá, tak je to med. A tenhle nemá chybu! Skvěle chutná, má super konzistenci a rozhodně ho neobjednávám naposledy.

Je dobrý – Chutná dobře, je tekutý a tak jestli používáte med na pečení apod. tak super. Ale už jsem měla i lepší medíky.

To pochybuji!
1

Výborný a kvalitní med – Moc ráda podpořím naše české nebo slovenské výrobce medu a připlatím si za kvalitu, než abych kupovala nějaký levný med v supermarketu, který je kolikrát doslazovaný cukrem. Med je skvělý, jak do čaje, tak i na chleba s máslem :D

Nemá chybu! – Čekal jsem docela hodně i vzhledem k faktu, že s pohankovým RAW bráchou od Apimelu mám jen ty nejlepší zkušenosti (ujíždím si na něm už druhým rokem). O to víc mě osobně překvapuje, že až tak labužnicky vychytaný smíšený med jsem ještě doposud neměl tu čest ochutnat! Naprostý zážitek i pro další členy rodiny! Vizuálně je pro mě taky skvělý, fotografie tady mu ostudu sice neudělá, ale v reálu je bílý skoro jako sníh a dostává tak punc jakéhosi degustačního luxusu, který je dále podrthnut skutečnou explozí chutí a vůní. TOP TOP med, brzy přiobjednám další do zásoby! DĚKUJI!