Apimel RAW Květový pohankový med

4,8
32 hodnocení

Bohužel kvalita již jiná než kdysi, struktura medu je stejná jako u konvenčního, dříve hustá hrudkovitá rustikální nějak negativně neovlivněná zásahem (dalším procesem krom nutného vytočení) včelařů.

Úplně miluju tu chuť 🥰🥰🥰

Ten nejlepší med ever

Velice chutný med. Nejlepší je každé ráno nalačno 1 kl a nebo k svačině s pečivem. Doporučuji k zánětům průdušek a hlavně k dobrému pocitu zdraví .

Výborný med z eshopu, kterému věřím! Navíc je tento med RAW, takže není co řešit! A hlavně je opravdu dobrý!

Býval dobrý, ale přijde mi že ho začali dost šidit. Vypadá to že je ředěný tmavým (pohankovým) sirupem, který se od medu nahoře odděluje. Dle výrobce med prý dodavatelé špatně skladují, zajímavé ale je že ani u jejich květového medu ani u medů jiných výrobců tento problém nenastává.

TOP produkt

je boží...opravdu kvalita

Chuť je naprosto fantastická. Zrovna jsem nachlazený a ráno mi ulevil od bolavého krku.

Pohánkový med som ešte nikdy nemala a keďže milujem medy a rada ochutnávam rôzne druhy, kúpila som ho. A neľutujem. Chuť je naozaj fantastická. Ten kto pozná trochu raw medy, asi si trochu vie tú chuť predstaviť. Ja medy jedávam len tak lyžičkou a tento sa vyjedá naozaj dobre. Ale nemyslím si, že má horkú chuť. Mne nepríde vôbec horký. Má tuhú konzistenciu, nie tekutú, ale bez kryštálikov, hladkú. Takže tuhú, ale nie tvrdú. Mäkkučkú. Raw medy chutia tak trochu inak ako tie ostatné. Takže tento presne tak chutí. Pre mňa sú medy väčšinou chuť kvetov. Neviem inak opísať tú chuť. Proste chutný, lahodný, pravý včelí med plný vitamínov. Odporúčam.