Apimel RAW Květový pohankový med

4,9
25 hodnocení

Velice chutný med. Nejlepší je každé ráno nalačno 1 kl a nebo k svačině s pečivem. Doporučuji k zánětům průdušek a hlavně k dobrému pocitu zdraví .

Výborný med z eshopu, kterému věřím! Navíc je tento med RAW, takže není co řešit! A hlavně je opravdu dobrý!

Býval dobrý, ale přijde mi že ho začali dost šidit. Vypadá to že je ředěný tmavým (pohankovým) sirupem, který se od medu nahoře odděluje. Dle výrobce med prý dodavatelé špatně skladují, zajímavé ale je že ani u jejich květového medu ani u medů jiných výrobců tento problém nenastává.

TOP produkt

je boží...opravdu kvalita

Chuť je naprosto fantastická. Zrovna jsem nachlazený a ráno mi ulevil od bolavého krku.

Pohánkový med som ešte nikdy nemala a keďže milujem medy a rada ochutnávam rôzne druhy, kúpila som ho. A neľutujem. Chuť je naozaj fantastická. Ten kto pozná trochu raw medy, asi si trochu vie tú chuť predstaviť. Ja medy jedávam len tak lyžičkou a tento sa vyjedá naozaj dobre. Ale nemyslím si, že má horkú chuť. Mne nepríde vôbec horký. Má tuhú konzistenciu, nie tekutú, ale bez kryštálikov, hladkú. Takže tuhú, ale nie tvrdú. Mäkkučkú. Raw medy chutia tak trochu inak ako tie ostatné. Takže tento presne tak chutí. Pre mňa sú medy väčšinou chuť kvetov. Neviem inak opísať tú chuť. Proste chutný, lahodný, pravý včelí med plný vitamínov. Odporúčam.

Apimel RAW Květový pohankový med – Vynikajici med. Raw kvalita, ze zacatku v puse muze chutnat nahorkle a ke konci je sladkej. Kdo spatne spi, tak s vlaznym mlekem jedna lzicka na 150-200ml , med za chvilku uvolni a pak se dobre spi. I bez mleka unavi. Pocitove citim ze i procistuje telo. 100 lidi 100 chuti a jinych pocitu. Kvalita mluvi za vse. Za me, jak dojim beru dalsi.

Skvělý! – Nenechal bych se odradit údajnou "nahořklou" chutí - jo, chutná o dost jinak než běžné medy a i vůně je taková hodně venkovská, ale chuťově je to naprostý TOP co prostě člověk musí mít doma stále v poličce. Ranní kuskus s jablkem a právě tímto supermedem nemá chybu, jím a kupuji pravidelně :-)

Vynikajicí med – Tento med je opravdu fantastický, má naprosto unikátní chuť. Právě jsem si objednal další várku:-)