BIG BOY Grand Zero s bílou čokoládou

4,7
73 hodnocení

v máslíčku bílá čokoláda udělá jemně sladší chut, konzistenci másla si upravuji ve vodní lázni, aby bylo krásně tekuté:)

Nejlepší máslo, které jsem zatím objednala. Dlouho byl muj favorit a stálice ve špajzu Nutty slaný karamel, ale tohle máslo je ještě o bodík, možná bodík a půl lepší, takže jsou teď ve špajzu spolu. Tekutá, jemná konzistence, bílá čokoláda je skutečně přítomna a je v másle krásně cítit. Když člověk neví, jaký máslo zvolit, tak myslím, že tohle rozhodně krok vedle nebo úplnej průšvih nebude pro nikoho.

Chuťově moc dobré, sladší máslo😊 uvítala bych tekutější konzistenci, ale jinak palec👍

Moc dobré

Není co dodat. Máslo chutná skvěle! Je jemné, má boží konzistenci.

Ze začátku mi to přišlo jako klasické sladší arašídové máslo, ale když trochu ztuhlo tak jsem se zamilovala. Možná mi to jen přijde, ale v tužším stavu krásně vynikla chuť bílé čokolády a máslo bylo úplně krémové, takže za mě top.

Výborné, musím si dávat pozor abych se nim po večerech neladovala. Zatím nejlepší od BB co jsem ochutnala. Příště objednam rovnou velké balení.

Mňam! Tak tohle se povedlo! Výrazná chuť arašídů a bílé čokolády, můžete mlsat jen tak.

Nejlepší máslo ever❤️🙏🏼Strašně jemnoucky a nadychany nedám na nej dopustit a chuť vas vynese do nebe .Mne navíc hodně masel způsobuje vyrážku a tohle mi nevadi což většinou i značí kvalitni ořechy 🌸takže 10/10

Málem to dopadlo špatně – Výborná chuť arašídů a bílé čokolády. Tenhle nápad by ocenil i Karlík z továrny na čokoládu a jistě by i záviděl. Ale teď vážně, pamatuji si docela na chuť arašídového másla z nejmenovaného obchodu a nechutnalo mi to. Málem jsem to chtěla někomu dát, ale vzala jsem lžičku, otevřela a když jsem cítila to nebe v hubě, jak se říká, tak jsem byla nadšená. Chyba moje, že druhý den, již nebylo.... Zkrátka dokonalost! =)