3,7
29 hodnocení

Kaše není hnusná, ale příchuť Big bueno tam není vůbec cítit. Měla jsem jejich máslo a to bylo vynikající, ale kaše mě celkem zklamala.

škoda peněz

Klidně bych snesla víc té slanokaramelové chuti 😁 ale i tak je kaše luxusní.

Ta chuť je vážně skvělá a příprava velmi rychlá a jednoduchá.

Bohužiaľ som veľmi sklamaná. Po otvorení kaša veľmi voňala čo sa po zaliatí nedalo povedať. Chuť po slanom karamele ani zďaleka nemá, celkovo je kaša bez chuti.

Bože, tohle je tak dobrý!

Kaše sama o sobě nechutná nijak, opravdu jsem při prvním soustu hledala nějakou známku dané příchutě, ale marně. Oproti velmi povedenému máslu stejné chutě, tady Big boy šlápl hodně vedle. Za mě teda nedoporučuji, vyhozené peníze. Kdybych chtěla obyčejnou rýžovou kaši, přikloním se k Nomině.

Když otevřete balení, voní to úplně stejně jako máslo slaný karamel. Ovšem chutná totozne jako klasická ryzova kaše (napr. od Nominalu). Podle mě je to jen hype a nic z toho, znovu určitě nekoupim za takovou cenu..

Kaše by mohla být sladší. Příprava super.

Úplně obyčejná kaše s pár oříškama bez chuti žádný slaný karamel tam není jen to tak voní. Pokud si do toho nedáte máslo nebo ovoce je to o ničem. Pokud by to bylo prezentováno jen jako kaše bez příchutě tak by to bylo v pořádku, ale prezentovat něco jako slaný karamel když tam není tomu produktu zbytečně ubírá na kvalitě/hodnocení. S máslem chutná dobře.