4,8
128 hodnocení

Libí se mi

Zkoušela jsem tento olivový olej ve spreji. Doporučuji ho vyzkoušet, hodí se prakticky všude a požívá se skvěle. Chuť je velmi dobrá a sprejování umožní používat olej šetrně, pohodlně a rovnoměrně. Palec navrch, používám na vše kde se hodí olivový olej.

4

Dobrý

Velký plus je to, že je to sprej, a tak můžete dát na pánvičku ideální množství oleje a redukovat tak příliš mnoho oleje v jídle.

1

Za mě super

Opravdu pecka co se týče redukce tuků v jídle a rozptylu oleje. Stojí za to zkusit. Přítel využil zatím na nakládání masa, hermelínů na gril a na přípravu mořských plodů na pánvici. Já na pečenou zeleninu a salát. Jak uvádí, dá se využít opravdu na vše. Navíc stylový prvek do kuchyně. Za mě super!

1

Spokojenost

Ideální na saláty!!!!

Koupím znovu

Super praktická věc :)

Velmi dobrý

super do salátů, praktické balení

Super

Super věc, používám téměř denně

Za mě lepší, než klasika!

Podle mě je toto lepší, než ten klasický olej, protože stačí jednou "stříknout", oleje je na pánvi minimálně a je všude, takže za mě super!

Skvělý pomocník do kuchyně

Využívám nejvíce na salát, hezky si to můžu nanést rovnoměrně oproti klasickému s kapáním.

Perfektní

Už si nedovedu představit dělat palačinky či lívance bez tohoto oleje! Stačí jen maličko postříkat pánev, olej se nepřepaluje, neprská, s těstem se pak pracuje úplně parádně. Používám i třeba jako "postřik" na zeleninu, když ji dávám zapékat/grilovat do trouby.