4,9
105 hodnocení

Libí se mi

Zkoušela jsem tento olivový olej ve spreji. Doporučuji ho vyzkoušet, hodí se prakticky všude a požívá se skvěle. Chuť je velmi dobrá a sprejování umožní používat olej šetrně, pohodlně a rovnoměrně. Palec navrch, používám na vše kde se hodí olivový olej.

4

Dobrý

Velký plus je to, že je to sprej, a tak můžete dát na pánvičku ideální množství oleje a redukovat tak příliš mnoho oleje v jídle.

1

Za mě super

Opravdu pecka co se týče redukce tuků v jídle a rozptylu oleje. Stojí za to zkusit. Přítel využil zatím na nakládání masa, hermelínů na gril a na přípravu mořských plodů na pánvici. Já na pečenou zeleninu a salát. Jak uvádí, dá se využít opravdu na vše. Navíc stylový prvek do kuchyně. Za mě super!

1

Super

Super věc, používám téměř denně

Za mě lepší, než klasika!

Podle mě je toto lepší, než ten klasický olej, protože stačí jednou "stříknout", oleje je na pánvi minimálně a je všude, takže za mě super!

Skvělý pomocník do kuchyně

Využívám nejvíce na salát, hezky si to můžu nanést rovnoměrně oproti klasickému s kapáním.

Perfektní

Už si nedovedu představit dělat palačinky či lívance bez tohoto oleje! Stačí jen maličko postříkat pánev, olej se nepřepaluje, neprská, s těstem se pak pracuje úplně parádně. Používám i třeba jako "postřik" na zeleninu, když ji dávám zapékat/grilovat do trouby.

Olej

Už nepoužívám jiný olej. Ghí a tento olej jsou bez konkurence.

Parádička🤤

Vyzkoušela jsem hodně olejů ve spreji, ale musím říct, že tenhle je jeden z nejlepších! Dobře rozprašuje - zatímco u ostatních to byl přímý proud oleje, což nebylo moc praktické. Rozhodně nekupuju naposled!🥰👍🏻

Spokojenost

určitě si koupím zas