4,9
47 hodnocení

Libí se mi

Zkoušela jsem tento olivový olej ve spreji. Doporučuji ho vyzkoušet, hodí se prakticky všude a požívá se skvěle. Chuť je velmi dobrá a sprejování umožní používat olej šetrně, pohodlně a rovnoměrně. Palec navrch, používám na vše kde se hodí olivový olej.

Přínosná recenze?

Dobrý

Velký plus je to, že je to sprej, a tak můžete dát na pánvičku ideální množství oleje a redukovat tak příliš mnoho oleje v jídle.

Přínosná recenze?

Za mě super

Opravdu pecka co se týče redukce tuků v jídle a rozptylu oleje. Stojí za to zkusit. Přítel využil zatím na nakládání masa, hermelínů na gril a na přípravu mořských plodů na pánvici. Já na pečenou zeleninu a salát. Jak uvádí, dá se využít opravdu na vše. Navíc stylový prvek do kuchyně. Za mě super!

Přínosná recenze?

Nepostradatelný v kuchyni.

Jak jsem mohla žít bez tak praktického olivového oleje ?! :-) Za mě nejlepší !

Přínosná recenze?

Na přípravu jídel ideál

Dobře se nanáší v tenké celistvé vrstvě a nepráší všude kolem. Vůně i chuť výborné. Požívám na studenou i teplou kuchyni. Na pánev pod lívance, palačinky, maso nebo zeleninu ideál. Rozhodně doporučuji.

Přínosná recenze?

Super

Tento olivový olej je fakt super. Stačí nastříkat pánev a pak hurá smažit. Nemam nonstick pánev takže se mi do kuchyně opravdu hodí. Dělala jsem s nim lívance a pánev jsem postrikala jen na začátku a lívance se moc nelepily! Doporucuji!

Přínosná recenze?

super

Super věc, ať už třeba na pánev nebo do salátu.

Přínosná recenze?

Skvělý oliváč

Dobrá chuť, cena a hlavně rychlá aplikace.

Přínosná recenze?

Doporučuji

Ten oliváč je super. Dlouho jsem se chystal na letošní kempovací sezónu a dát dohromady vše potřebné pro vaření bylo něco hrozného. Člověka totiž časem dělání špekáčků omrzí a na něco lepšího k obědu či večeři už mu nestačí jen chleba a hořčice. Tenhle oliváč nemusím nikam přelévat nebo se bát, že se v krosně vylije jenom proto, že si chci dát v kempu něco lepšího, než smažák z bufetu. A jestli

Přínosná recenze?

Doporučuji.

Osobně produkt doporučuji. :-)

Přínosná recenze?