4,9
33 hodnocení

Libí se mi

Zkoušela jsem tento olivový olej ve spreji. Doporučuji ho vyzkoušet, hodí se prakticky všude a požívá se skvěle. Chuť je velmi dobrá a sprejování umožní používat olej šetrně, pohodlně a rovnoměrně. Palec navrch, používám na vše kde se hodí olivový olej.

Přínosná recenze?

Dobrý

Velký plus je to, že je to sprej, a tak můžete dát na pánvičku ideální množství oleje a redukovat tak příliš mnoho oleje v jídle.

Přínosná recenze?

Za mě super

Opravdu pecka co se týče redukce tuků v jídle a rozptylu oleje. Stojí za to zkusit. Přítel využil zatím na nakládání masa, hermelínů na gril a na přípravu mořských plodů na pánvici. Já na pečenou zeleninu a salát. Jak uvádí, dá se využít opravdu na vše. Navíc stylový prvek do kuchyně. Za mě super!

Přínosná recenze?

Na přípravu jídel ideál

Dobře se nanáší v tenké celistvé vrstvě a nepráší všude kolem. Vůně i chuť výborné. Požívám na studenou i teplou kuchyni. Na pánev pod lívance, palačinky, maso nebo zeleninu ideál. Rozhodně doporučuji.

Přínosná recenze?

Super

Tento olivový olej je fakt super. Stačí nastříkat pánev a pak hurá smažit. Nemam nonstick pánev takže se mi do kuchyně opravdu hodí. Dělala jsem s nim lívance a pánev jsem postrikala jen na začátku a lívance se moc nelepily! Doporucuji!

Přínosná recenze?

super

Super věc, ať už třeba na pánev nebo do salátu.

Přínosná recenze?

Skvělý oliváč

Dobrá chuť, cena a hlavně rychlá aplikace.

Přínosná recenze?

Doporučuji

Ten oliváč je super. Dlouho jsem se chystal na letošní kempovací sezónu a dát dohromady vše potřebné pro vaření bylo něco hrozného. Člověka totiž časem dělání špekáčků omrzí a na něco lepšího k obědu či večeři už mu nestačí jen chleba a hořčice. Tenhle oliváč nemusím nikam přelévat nebo se bát, že se v krosně vylije jenom proto, že si chci dát v kempu něco lepšího, než smažák z bufetu. A jestli

Přínosná recenze?

Doporučuji.

Osobně produkt doporučuji. :-)

Přínosná recenze?

Skvělé dávkování

Moje první zkušenost s olejem ve spreji. Hlavní výhodu vidím zejména v dávkování, nikdy se Vám už nestane, že byste si na pánev dali příliš oleje. Rozrašovač nanese vrstvu oleje rovnoměrně na celou pánev, to se následně projeví tím, že člověk má dojem, jako by mu jedna lahvička měla vydržet věčně. Ideální na vaření při cestách a kempování.

Přínosná recenze?