Biopol GN Barny's Triple blend extra silný

4,6
75 hodnocení

Chuťové peklo

Zda to kloubům pomáhá neumím objektivně říci, ale věřím tomu pevně. Chuť je ale otřesná, pomáhá maskování v jogurtu či ochuceném proteinu - samostatně jen pro silné povahy!

Přínosná recenze?

Dobrý, jen ta chuť...

Po operaci menisků jsem potřeboval kvalitní kloubní výživu, protože mě občas koleno bolelo. S účinky jsem spokojen, koleno už je lepší. Nějakou dobu jsem bojoval s tím, abych to udržel v žaludku, protože ve 2 dcl vody je to vážně humus (nikde není uvedeno v jakém množství vody se má denní dávka rozmíchat). Osvědčilo se mi denní dávku dávat do 0,5l vody společně s multivitamínovou šumivou tabletou - to se už dá vypít bez problémů.

Přínosná recenze?

Nova receptura? Voni a chutná lip!!

objednala jsem si už podruhé. I přes to jak hnusne na chuť to bylo. Ale opravdu účinné. Kolena mě přestala úplně bolet i po extrémní zátěži!! :) (musím podotknout, ze jsem těch kloubnich výživ zkusila vícero) Nevím, ale řekla bych ze změnili receptoru, již při otevírání nové dozy jsem poznala, ze je něco jinak. Dychla na mě příjemná pomerancova vůně a opravdu i chutná mnohem lip! I rozpustnost je lepší, před tím tam vždy zůstal třeba malý cucek, který pití ještě víc zneprijemnoval, teď nic. Fakt super! Jsem velmi mile překvapena 😊

Přínosná recenze?

Bezkonkurenční

Zatím nejlepší kloubní výživa, kterou jsem kdy zkusila.

Přínosná recenze?

Chuť

Chuť je opravdu hnusná, ale když to člověk vmíchá do jogurtu je to hned lepší ;) Prostě naprosto super přípravek, ale chuť si člověk musí dodělat :D

Přínosná recenze?

Jeden z nejlepších produktů na trhu

Barny's Triple blend extra silný splňuje vše, co bych od kvalitního produktu na podporu zdraví kloubů a zlepšení jejich stavu očekával. Pro získání všech účinných látek v adekvátním množství stačí nabrat odměrku "s kopečkem" a vše, co klouby potřebují, spolehlivě dostanou. Výrobek si kupuji na klouby, nikoliv na chuť, rozmíchané ve vodě se to vypít dá úplně v pohodě :)

Přínosná recenze?

Nebeský účinek s pekelnou příchutí

Chuťově je to asi to nejhorší, co jsem kdy ochutnal. Samotné s vodou prakticky nepoživatelné. Celkem se to dá zvládnout při rozmixování s proteinem a banánem (ale rozhodně to chuť nezlepší). Účinek mi hlásil hlásil hned po týdnu užívání táta, že ho po dlouhé době přestalo bolet koleno. Já jsem na tom podobně - po necelých dvou týdnech zmizela bolest v rameni a to i přes zdvojnásobení počtu tréninků. Takže za mě rozhodně doporučuji, protože je to funkční a raději přetrpím odpornou chuť než pravidelnou bolest v rameni při každém tréninku ;)

Přínosná recenze?

Je výborný

Může se konzumovat v jogurtu? Nevadí to? Za mě moc dobrý až na tu chuť.

Přínosná recenze?

Top produkt

Recenze - Měl jsem bolesti ramene, teď nemám.

Přínosná recenze?

Kloubní výživa..

Oproti dřívější verzi mi přijde, že nemá takové účinky... Snad změna ve složení? Příště kupuji klasickou verzi bez kolagenu.

Přínosná recenze?