Biopol GN Barny's Triple blend extra silný

4,6
86 hodnocení

Dobrý, jen ta chuť...

Po operaci menisků jsem potřeboval kvalitní kloubní výživu, protože mě občas koleno bolelo. S účinky jsem spokojen, koleno už je lepší. Nějakou dobu jsem bojoval s tím, abych to udržel v žaludku, protože ve 2 dcl vody je to vážně humus (nikde není uvedeno v jakém množství vody se má denní dávka rozmíchat). Osvědčilo se mi denní dávku dávat do 0,5l vody společně s multivitamínovou šumivou tabletou - to se už dá vypít bez problémů.

4

Chuťové peklo

Zda to kloubům pomáhá neumím objektivně říci, ale věřím tomu pevně. Chuť je ale otřesná, pomáhá maskování v jogurtu či ochuceném proteinu - samostatně jen pro silné povahy!

3

Nova receptura? Voni a chutná lip!!

objednala jsem si už podruhé. I přes to jak hnusne na chuť to bylo. Ale opravdu účinné. Kolena mě přestala úplně bolet i po extrémní zátěži!! :) (musím podotknout, ze jsem těch kloubnich výživ zkusila vícero) Nevím, ale řekla bych ze změnili receptoru, již při otevírání nové dozy jsem poznala, ze je něco jinak. Dychla na mě příjemná pomerancova vůně a opravdu i chutná mnohem lip! I rozpustnost je lepší, před tím tam vždy zůstal třeba malý cucek, který pití ještě víc zneprijemnoval, teď nic. Fakt super! Jsem velmi mile překvapena 😊

2

Vynikající kvalita i cena

Tento produkt je dle mého názoru v kloubní výživě špičkou. Jeho efekt jsem pocítil už při prvním měsíci pravidelného užívání a od té doby beru doteď. Na doporučení kantora na fakultě sportovních studií vyučujícího výživu ve sportu dávkování nijak necykluji, kvůli glukosamin sulfátu, jehož účinky se projeví až po 4-6 týdnech pravidelného užívání, a kvůli chondroitin sulfátu u něhož dokonce až po 2 měsících. Cena tohoto produktu je také velmi dobrá při zohlednění faktu, že za jednu dávku zaplatím pouze něco přes 7 korun. Chuť je samozřejmě odporná, nic jiného se u kloubní výživy čekat nedá. Nevyzkoušel jsem ještě verzi ochucenou stevií, ale pochybuji, že ta by to mohla zachránit. Já osobně vmíchávám odměrku společně s kreatinem (bez příchutě) do ochuceného proteinu. Člověk si pak protein tolik neužije, ale stále je vcelku dobrý. Oproti tomu verze se sirupem, šťávou i jogurtem jsou hrozné, spíše než to, jsem si sypal odměrku na jazyk a rychle zapíjel a naráz polykal (než jsem po roce přišel na nápad to vmíchat to proteinu, který se osvědčil jako mnohem lepší).

1

Bezkonkurenční

Zatím nejlepší kloubní výživa, kterou jsem kdy zkusila.

1

Ověřená kvalita!

Jeden z nejlepších přípravků na trhu... Oproti dřívější verzi kloubní výživy se o něco zlepšila chuť a rozpustnost (chuť stále hořká, avšak nic, co by se nedalo zvládnout).

Nová receptura - už se to dá vypít!

Nová receptura má příjemnou pomerančovou vůni. Je potřeba to rozmíchat opravdu v plné skleničce tak, jak doporučuje výrobce. Pak už tam není ta známá odporná pachuť, i když to asi nikdy nebude úplná hitparáda.

Chuť

Chuť je opravdu hnusná, ale když to člověk vmíchá do jogurtu je to hned lepší ;) Prostě naprosto super přípravek, ale chuť si člověk musí dodělat :D

Jeden z nejlepších produktů na trhu

Barny's Triple blend extra silný splňuje vše, co bych od kvalitního produktu na podporu zdraví kloubů a zlepšení jejich stavu očekával. Pro získání všech účinných látek v adekvátním množství stačí nabrat odměrku "s kopečkem" a vše, co klouby potřebují, spolehlivě dostanou. Výrobek si kupuji na klouby, nikoliv na chuť, rozmíchané ve vodě se to vypít dá úplně v pohodě :)

Nebeský účinek s pekelnou příchutí

Chuťově je to asi to nejhorší, co jsem kdy ochutnal. Samotné s vodou prakticky nepoživatelné. Celkem se to dá zvládnout při rozmixování s proteinem a banánem (ale rozhodně to chuť nezlepší). Účinek mi hlásil hlásil hned po týdnu užívání táta, že ho po dlouhé době přestalo bolet koleno. Já jsem na tom podobně - po necelých dvou týdnech zmizela bolest v rameni a to i přes zdvojnásobení počtu tréninků. Takže za mě rozhodně doporučuji, protože je to funkční a raději přetrpím odpornou chuť než pravidelnou bolest v rameni při každém tréninku ;)