4,3
54 hodnocení

Vynikajúca, kto má rád Mozartove gule, veľmi mi ich pripomina

Nejlepší pistáciová protein tyčinka

vyzkoušela jsem tyčinky v příchutích dvojitá čokoláda a slaný karamel a jsem moc mile překvapená... složení není nejlepší, ale tyčinky byly hezky měkké a chuťově moc dobré a sladké pro mě tak akorát.

nenadchne, neurazí... lepí se na zuby a chuťově nevýrazná..

Dobrá – Moc dobrá a měkkoučká tyčinka.

Dobrá chuť, horší složení – Jak je u Biotech zvykem, chuť je špičková. To složení bych rád viděl třeba bez přidaných barviv (E102, E129) a aromat, ale to by se samozřejmě podepsalo na chuti a už by to nebyla taková mňamka. :)

:) – měkká, chuťově dobrá

Drahy sojovy suk – Chutna to jak sojovy suk...

mňam – je to taká tuhšia tyčinka, no vôbec to na pôžitku neuberá. Úplne ako deli, fakt odporúčam pre zdravú náhradu, a to som fakt milovníkom :D veľmi príjemná chuť, žiadna pachuť po zjedení a veľmi príjemná cena. Teším sa keď skúsim aj ďalšie príchute.

DOKONALOST! – MILUJU pistácie a tohle spojení v hořké čokoládě je naprosto luxusní, tyčinka je trošku větši, což ale nikomu nevadí :D trochu mi připomíná Deli, určitě jsem neobjednavala naposled. :) Banan- druhá oblíbená příchut, lehce připomíná banánky v čokoládě, jen ne tak sladké. Cookies&cream- asi nejsablší příchut, dost umělá, přeslazená. Tiramisu- fajn příchut, káva je cítit jen trochu, spíše vzdáleně (což je škoda:( :D ). je méne sladká proto clovek aspon nemá pocit, že snedl cukrárnu :D