4,6
20 hodnocení

Protein Bar

Zkusila jsem příchuť arašídové máslo- chuť je dobrý, docela sladká- připomíná mi tyčinku Deli.

Jednoduchá, měkká, sladká

Překvapení roku

Tahle tyčinka není zas tak známá jako ostatní a o to víc mě překvapila, prtože má takovou marcipánovou a hodně měkkou strukturu. Chuť je super a není chemická! Pistácie chutná trochu jako ten balený marcipán v čokoládě ❤️

Recenze

Příchuť cookies mě moc nenadchla, ale dvojitá čokoláda, nebe v puse! Slaný karamel by byl ještě lepší, kdyby se tak nelepil na zuby.

Chuťově supr, složení nic moc..

Měkká tyčinka, vypadá trošku jako margotka. Chuťově moc dobrá, slaďoučká. Body strhávám za nepříliš dobré složení.

stojí za to

pistácie: měkká, sladká, jemně pistáciová arašíd: měkká, akorát sladká, s čoko polevou, příjemná chuť arašídů Banan: úplná kopie bananku v čokoláde C&c: malinko vypada a chutna jako margotka, jen bez rumu :D Dvojita coko- chutná jako brownies

Dobrá tyčinka

Chuťově mi moc chutnala, jemná, měkká, a pistáciová (což miluju). Jen asi složení je zbytečně překombinované a nejsem si jistá jestli jsem po ní náhodou kvůli tomu nebyla nafouknutější. Ale chuťově je teda opravdu dobrá, ale často je to něco za něco (chuť vs. složení).

relativně ok

Slaný karamel sice jako slaný karamel nechutná, ale je moc dobrá, něčím zajímavá. Arašídové máslo jako arašídové máslo nechutná vůbec, moc mi nejede a ještě k tomu tam cítím takový divný ocásek. Strukturově jsou ale moc fajn, nejsou žvýkačkové, jako u mnoha jiných tyčinek to bývá, jsou měkké a cena za mě taky v poho.

OK

Krásně měkká tyčinka, navíc obalená v dobré čokoládě.