4,4
35 hodnocení

Dobrá

Moc dobrá a měkkoučká tyčinka.

Dobrá chuť, horší složení

Jak je u Biotech zvykem, chuť je špičková. To složení bych rád viděl třeba bez přidaných barviv (E102, E129) a aromat, ale to by se samozřejmě podepsalo na chuti a už by to nebyla taková mňamka. :)

:)

měkká, chuťově dobrá

Drahy sojovy suk

Chutna to jak sojovy suk...

DOKONALOST!

MILUJU pistácie a tohle spojení v hořké čokoládě je naprosto luxusní, tyčinka je trošku větši, což ale nikomu nevadí :D trochu mi připomíná Deli, určitě jsem neobjednavala naposled. :) Banan- druhá oblíbená příchut, lehce připomíná banánky v čokoládě, jen ne tak sladké. Cookies&cream- asi nejsablší příchut, dost umělá, přeslazená. Tiramisu- fajn příchut, káva je cítit jen trochu, spíše vzdáleně (což je škoda:( :D ). je méne sladká proto clovek aspon nemá pocit, že snedl cukrárnu :D

Slaný karamel

Kupovala jsem tátovi na sváču spolu s dalšími tyčinkami. Chuťově super. Připomínala margotku, i tak voněla.

Protein Bar

Zkusila jsem příchuť arašídové máslo- chuť je dobrý, docela sladká- připomíná mi tyčinku Deli. Pistácie, také hodně sladká, ale dobrá.

Jednoduchá, měkká, sladká

Překvapení roku

Tahle tyčinka není zas tak známá jako ostatní a o to víc mě překvapila, prtože má takovou marcipánovou a hodně měkkou strukturu. Chuť je super a není chemická! Pistácie chutná trochu jako ten balený marcipán v čokoládě ❤️

Recenze

Příchuť cookies mě moc nenadchla, ale dvojitá čokoláda, nebe v puse! Slaný karamel by byl ještě lepší, kdyby se tak nelepil na zuby.