4,5
42 hodnocení

nenadchne, neurazí... lepí se na zuby a chuťově nevýrazná..

Dobrá – Moc dobrá a měkkoučká tyčinka.

Dobrá chuť, horší složení – Jak je u Biotech zvykem, chuť je špičková. To složení bych rád viděl třeba bez přidaných barviv (E102, E129) a aromat, ale to by se samozřejmě podepsalo na chuti a už by to nebyla taková mňamka. :)

:) – měkká, chuťově dobrá

Drahy sojovy suk – Chutna to jak sojovy suk...

mňam – je to taká tuhšia tyčinka, no vôbec to na pôžitku neuberá. Úplne ako deli, fakt odporúčam pre zdravú náhradu, a to som fakt milovníkom :D veľmi príjemná chuť, žiadna pachuť po zjedení a veľmi príjemná cena. Teším sa keď skúsim aj ďalšie príchute.

DOKONALOST! – MILUJU pistácie a tohle spojení v hořké čokoládě je naprosto luxusní, tyčinka je trošku větši, což ale nikomu nevadí :D trochu mi připomíná Deli, určitě jsem neobjednavala naposled. :) Banan- druhá oblíbená příchut, lehce připomíná banánky v čokoládě, jen ne tak sladké. Cookies&cream- asi nejsablší příchut, dost umělá, přeslazená. Tiramisu- fajn příchut, káva je cítit jen trochu, spíše vzdáleně (což je škoda:( :D ). je méne sladká proto clovek aspon nemá pocit, že snedl cukrárnu :D

Slaný karamel – Kupovala jsem tátovi na sváču spolu s dalšími tyčinkami. Chuťově super. Připomínala margotku, i tak voněla.

Protein Bar – Zkusila jsem příchuť arašídové máslo- chuť je dobrý, docela sladká- připomíná mi tyčinku Deli. Pistácie, také hodně sladká, ale dobrá.

Jednoduchá, měkká, sladká