3,9
543 hodnocení

Čokoládové příchutě super! Zbytek špaténka:D – Čokoládové příchutě všechny moc dobré, čekala bych tuhou konzistenci jako u MyBar Zero, každopádně opak je pravdou. Jsou měkké a moc dobré. Pak ale přichází ovocné příchutě, které jsou pro mě velkou nepochopenou, jelikož chutnají jako naprosto jiná tyčinka, ať už texturou, tak pak chutí, kterou nikomu moc nepřeju :D Jak kdyby je dělali dva výrobci..

3

Za mě spíš ne. – Příchuť malinový cheesecake opravdu hrůůůza, nechala strašnou pachuť v puse, to už nikdy. Dvojitá čokoláda naopak super, chutnala jako brownies.

3

Nejoblíbenější příchuť mám chocolate chip cookie, na druhém místě je marcipánová příchuť, která je dost sladká ale dobrá. Třetí místo má u mě kokosová. Je dost tvrdá, drolí se ale chuťově je docela fajn.

Moc dobrá proteinovka, trošku tužší, ale chuťově super. Sice jsem asi tolik necítila marcipán, ale výbornou nepřeslazenou čokoládovou příchuť určitě :))

byla dobrá, na můj vkus ale moc čokoládová.

Za mě super tyčinky. Nejvíce mi chutná čokoláda/marcipán.

Bohužel musím souhlasit s ostatními recenzemi - lépe chutnají spíše čokoládové varianty. Zajímavá je kombinace čokoláda-marcipán, vyloženě chutná je pak kombinace kakao-karamel. Dvojitá čokoláda je poté spíše průměr, cappucino lehký podprůměr a jablečný koláč je hodně umělý. Rozhodně existují lepší tyčinky, například od Bodylabu.

Jako milovník kávy doporučuji :)

Karamel s kakaem je za mě taková divná...necítím tam žádný karamel, ale jen kakao. Cítím v ní takovou nahořklou chuť. Objednala jsem si ještě chocolate chip cookie tu teprve budu ochutnávat tak jsem zvědavá.

Není politá čokoládou.