3,9
520 hodnocení

Čokoládové příchutě super! Zbytek špaténka:D – Čokoládové příchutě všechny moc dobré, čekala bych tuhou konzistenci jako u MyBar Zero, každopádně opak je pravdou. Jsou měkké a moc dobré. Pak ale přichází ovocné příchutě, které jsou pro mě velkou nepochopenou, jelikož chutnají jako naprosto jiná tyčinka, ať už texturou, tak pak chutí, kterou nikomu moc nepřeju :D Jak kdyby je dělali dva výrobci..

3

Za mě spíš ne. – Příchuť malinový cheesecake opravdu hrůůůza, nechala strašnou pachuť v puse, to už nikdy. Dvojitá čokoláda naopak super, chutnala jako brownies.

3

Za mě super tyčinky. Nejvíce mi chutná čokoláda/marcipán.

Bohužel musím souhlasit s ostatními recenzemi - lépe chutnají spíše čokoládové varianty. Zajímavá je kombinace čokoláda-marcipán, vyloženě chutná je pak kombinace kakao-karamel. Dvojitá čokoláda je poté spíše průměr, cappucino lehký podprůměr a jablečný koláč je hodně umělý. Rozhodně existují lepší tyčinky, například od Bodylabu.

Jako milovník kávy doporučuji :)

Karamel s kakaem je za mě taková divná...necítím tam žádný karamel, ale jen kakao. Cítím v ní takovou nahořklou chuť. Objednala jsem si ještě chocolate chip cookie tu teprve budu ochutnávat tak jsem zvědavá.

Není politá čokoládou.

Takový průměr, chuťově už sem měla lepší tyčinky. Neurazí, nenadchne, znovu už jí kupovat nebudu.

chocolate chip cookie za mě UZASNA! marcipán taky dobrý, ale znovu asi neobjednam😃

Čekala jsem víc. Konzistence byla za mě moc tvrdá, písková a prostě mi nevyhovovala. Chuť spíš průměrná, určitě by se za tuhle cenu dala sehnat i lepší proteinovka. Takže znovu už určitě ne :/