4,7
29 hodnocení

Chuťově dobrý protein akorát asi nesedne každému

Neurazí – Chuťově dobré, snadno rozmíchatelné. Plní svůj účel

chuťová bomba – chuťově rozhodně jeden z top proteinu! parádní rozpustnost a stravitelnost

S mlékem 200ml moc sladké (musel jsem to říznout 400ml), ale bohatě nasytí jako jídlo :) Uvidím časem výsledky. Doporučuji. Čokoláda chutná jako Nesquik :)

Chuťově nejlepší protein který jsem měl, a snad i mít budu, tomuhle se snad nic nemůže vyrovnat v chuti, měl jsem vanilku, a musím říci, že to byla úžasná zkušenost. Sice je více kalorická, a s trochou více sacharidů, ale jde o více složkový protein, takže to je v pořádku.

Mohu se zeptat, proč stojí bez přihlášení Syntha 6 1099 Kč a po přihlášení do systému 1149?

Tomuhle proteinu není co vytknout.Chuť,stravitelnost,pěnivost-vše naprosto v pořádku.Naprostá paráda.Na tenhle protein se člověk opravdu těší.

Měl jsem Synthu před dvěma lety a vždy jsem se k ní chtěl vrátit. Teď už vím proč. Myslím, že to samo o sobě stačí :)

Nejlepší vanilka, co jsem kdy měl, prostě nedokážete odtrhnout rty, jak je to dobré :) !! Ke složení a kvalitě proteinu není co dodávat!

Musím sám uznat, že jsem si prošel již větší řádkou proteinů. Ale od té doby, co jsem narazil na Syntha 6 nemohu nalézt konkurenta, který by se mu mohl jak chuťově tak složením vyrovat, možná tak přiblížit a tím byl protein od firmy Ronnie Coleman. Měl jsem možnost vyzkoušet jahodu i čokoládu a obě jsou chuťově daleko za ostatními. Protein nepění, není přeslazený a člověk ani nechce věřit, že něco tak chutného vůbec existuje. U mě se díky těmto faktorům stal proteinem, který nehodlám vyměnit za žádný jiný a s čistým svědomím ho mohu všem doporučit. MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST!