4,3
59 hodnocení

Co příchuť to jiný nároz – Hruška je za mě nejlepší. Malina acai má umělou chuť City plus je lepší, ale umělý ocásek tam taky je.

1

Celsius je moje neoblíbenější před tréninkové "pitíčko" <3 Ze všech, co jsem vyzkoušela mají nejlepší příchutě a také se po něm cítím nejvíc ready na cvičení! Hlavně mi po něm není těžko a jsem schopná ho pít i během tréninku.

Super chuť, osvěží a nakopne! :)

Zatím jsem chutnala jen hrušku a ta má bohužel dost nepříjemný chemický "ocas"...

Není vůbec špatné!

Chuť Hruška mě trochu zklamala, nebyla tam téměř cítit ale neříkám, že to bylo špatné. Tropical Flamingo mi chutnalo více než Hruška. A lesní plody byly že všech nejlepší a nejvýraznější! ❤

Broskev - naprosto skvělá, osvěžující Jahoda/marshmallow - první lok lehce umělá chuť, ale pak nešlo přestat :D (nic pro citlivé zoubky) Plechovky jsou docela velké, takže lepší na upíjení, než abych to do sebe kopla raz dva (to beru jako pozitivum).

Tyhle pitíčka jsou za mě úplně nejlepší! Příchuť cola úplně miluju, chutná jako originál, ale je mnohem lepší!

. – příchuť malina/acai za mě tedy ne, divná pachuť

Konec spánkovému deficitu – Po návratu do pracovního režimu mi tento Energy drink fakt pomohl. Má moc příjemnou a jemnou chuť citronu, osvěží a opravdu vás zbaví pocitu únavy. Stoprocentně kupuju znovu! Tak ta broskvová příchuť je snad lepší než ten citrón!