4,4
91 hodnocení

MOC DOBRÉ!!!

Hodnocení – Mně tyhle tyčinky docela chutnají! Nejsou úplně nejlepší složením, ale jednou za čas určitě neuškodí. Za takovou "lepší" svačinku to můžeme brát. Jednotlivé příchutě: Banán/sušenka - tato příchuť mi vůbec nechutnala, je tam cítít banán i sušenka,ale celkově mi to dohromady nesedí ( a to mám banány ráda) Tvaroh/borůvka - tahle příchuť je dobrá, jsou tam cítít ty borůvky a příjemně osvěží Tvaroh/ citrón - svěží příchuť Tvaroh/kakao - takhle příchuť je moc dobrá, je velmi výrazná a za mě jedna z nejlepších! Tvaroh/malina - taky moc dobrá, podobně jako borůvka Tvaroh/podmáslí - ta je za mě nejlepší, je svěží a je tam krásně cítit ten tvaroh.

Docela dobré – Jasněže to je tyčinka, je tam cukr atd., ale když hledáte lepší alternativu na mlsačku, tak tohle je dobrá a cenově dostupná volba.

něco jiného – tyčinky mají skvělou strukturu, originální a chutné příchutě a roztomilé obaly :)

🤩 – Když tě honí mlsná je tahle tyčinka jasná volba-hlavně tvaroh/podmáslí skvělá kombinace🤩

. – Dobrá rychlá svačina. Tyčinky jsou měkčí, v teple trochu tají, tak nejsou úplně k převážení/hození do tašky na horší časy.

V pohodě – Tyto tyčinky jsem si bohužel spletla s něčím jiným a měla jsem jiné očekávání, takže když jsem je otevřela tak jsem byla zklamaná. Když jsem, ale tyčinky ochutnala tak chuťově nejsou vůbec špatné, je to něco jiného než ostatní cereální tyčinky. Za mě super a doporučuji ochutnat.

mňam mňam mňam

malá svačina – tak akorát jako třeba dezert po obědě, na svačinu bych k tomu potřebovala asi ještě jogurt nebo ovoce

Výborný – Tak dlouhou dobu jsem se bála ji vyzkoušet až sem se konečně odhodlala a musím říct, že nelitiju!! Skvělá tyčinka za skvělou cenu a to už jsem dlouho nezažila!! takže rozhodně kupujte nebudete litovat!!