4,4
113 hodnocení

Složení znám i lepší, ale nic špatného. Chuťově je zajímavá, citron mi chutná asi proto, ze nic podobného neznám. Struktura je křupavá, ale tyčinka je taková mastnější. Ale jednou za čas…

obě příchutě jsou moc dobé

Výborná svačinka třeba na výlet

Velmi dobré, lehoučké. Po obidku dobrý dezert

MOC DOBRÉ!!!

Hodnocení – Mně tyhle tyčinky docela chutnají! Nejsou úplně nejlepší složením, ale jednou za čas určitě neuškodí. Za takovou "lepší" svačinku to můžeme brát. Jednotlivé příchutě: Banán/sušenka - tato příchuť mi vůbec nechutnala, je tam cítít banán i sušenka,ale celkově mi to dohromady nesedí ( a to mám banány ráda) Tvaroh/borůvka - tahle příchuť je dobrá, jsou tam cítít ty borůvky a příjemně osvěží Tvaroh/ citrón - svěží příchuť Tvaroh/kakao - takhle příchuť je moc dobrá, je velmi výrazná a za mě jedna z nejlepších! Tvaroh/malina - taky moc dobrá, podobně jako borůvka Tvaroh/podmáslí - ta je za mě nejlepší, je svěží a je tam krásně cítit ten tvaroh.

Docela dobré – Jasněže to je tyčinka, je tam cukr atd., ale když hledáte lepší alternativu na mlsačku, tak tohle je dobrá a cenově dostupná volba.

něco jiného – tyčinky mají skvělou strukturu, originální a chutné příchutě a roztomilé obaly :)

🤩 – Když tě honí mlsná je tahle tyčinka jasná volba-hlavně tvaroh/podmáslí skvělá kombinace🤩

. – Dobrá rychlá svačina. Tyčinky jsou měkčí, v teple trochu tají, tak nejsou úplně k převážení/hození do tašky na horší časy.