4,6
243 hodnocení

Skvělé

Normální chutné lahůdkové droždí.

1

Fajn

Kupovala jsem si jej jako náhradu sýra, ale vubec mi nechutna.. urcite je to super produkt, zalezi na vasi chuti.

1

Nikdy nesmí doma chybět

Než to objevil přítel, vydrželo mi mnohem déle :D

Výborné

Nejdříve jsem z toho měla strach, ale pak jsem si ho zamilovala. Nejradši ho mám nasypané na pečivu namazaném lučinou a k tomu jarní cibulku, naprosto dokonalá kombinace.

Náhražka parmazánu

Super do omáček na těstoviny, do polévek..dodá zajímavou chuť. Pro nemléko-lidi poslouží i jako náhražka parmazánu.

Úžasné dochucovadlo

Skvělé dochucovadlo slaných jídel! Už si bez něj nedokáži představit salát, těstoviny, kuskus. Cpu ho naprosto všude! To je prostě must have! 😊

Must-have

Lahůdkové droždí dávám ke konci vaření snad do každého slaného pokrmu, a to ze dvou důvodu. Prvním je ten, že i když v jídle nejde přímo cítit, podpoří plnost chuti a celkovou paletu chutí. Druhým je jeho nutriční hodnota, jelikož je i v malých dávkách skvělým zdrojem několika vitamínů skupiny B. Výborný je samozřejmě i k přípravě sýrových pokrmů, ale nechutná přesně jako nějaký druh sýru, to opravdu ne. Pokud to od něj budete očekávat, budete asi zklamaní. Osobně s pomocí lahůdkového droždí nejradši coby alternativu sýra připravuji veg "parmezán" (kešu, lahůdkové droždí, sůl a případě i troška sušeného česneku a cibule - na poměry se podívejte na nějaký recept na internetu), který je super na těstovinách a třeba i na chlebu.

Zuzana Urbánková

Vynikající

Závislost

Moje závislost, sypu všude místo sýru :D super dochucovadlo

Moc dobré

Super doplněk na zeleninu nebo brambory :) opravdu moc dobré