4,7
404 hodnocení

Skvělé – Normální chutné lahůdkové droždí.

1

Fajn – Kupovala jsem si jej jako náhradu sýra, ale vubec mi nechutna.. urcite je to super produkt, zalezi na vasi chuti.

1

Tohle byla čistě objednávka naslepo. V jednom receptu jsem si přečetla, že je to fajn na těstoviny a od chvíle, co jsem to vyzkoušela jako náhradu za sýr, tak je to moje nová závislost. Těstoviny, rajčatová omáčka, olivy, tuňák a toto lahůdkové droždí - s tím nešlápnete vedle!!!

Klasické lahůdkové droždí. Ze začátku jsem se s ním musela trošku naučit pracovat, „na posypání“ ho nepoužívám – samotné mi to moc nejede. Ale když někdy potřebuji zvýraznit / dohnat chuť něčím neutrálním, použiju ho. Nejčastěji do různých omáček, krémových polévek, pomazánek.

Není to nejlepší chut (samotné to chutna jako normalni droždí), ale na jídle nejde chut droždí poznat, spíše textury toho mi vadi. Takové nepřekvapí ani nezklame. Neutrální. Ale pro vegany dobra náhrada za sýr na posypani.

Lahůdkové droždí je prostě droga. Jak jednou začnete, nemůžete s ním přestat. Je výborný na saláty a jakoukoliv zeleninu.

Osobně mi moooc chutná (ale nepřirovnávala bych k chuti sýra - jako náhradu sýrové chuti tedy moc nedoporučuji), Hodí se např. do: bílého jogurtu a dresinků, do krémových těstovin a rýže

Naprosto skvělá a úžasná potravina. Člověk si to může dát na cokoli slaného a dodá tomu úplný šmrnc.

Výborné dochucovadlo!

Zakoupeno podle recenzí ostatních,mě to nechutná!