4,8
442 hodnocení

Skvělé – Normální chutné lahůdkové droždí.

1

Fajn – Kupovala jsem si jej jako náhradu sýra, ale vubec mi nechutna.. urcite je to super produkt, zalezi na vasi chuti.

1

Za mě další nepostradatelná záležitost do kuchyně na ochucení jídel. Je to skvělá náhrada chutě za sýr, dá se v něm třeba obalit květák nebo se dají přidat do míchaných vajíček. Využití je spousta a chuť skvělá!

Nejlepší dochucovalo. Pozor na závislost :D

Výborné, zatím jsem zkoušela do salátů, na těstoviny, do polévek a moc mi chutná

Dodává jídlu výbornou chuť! :)

Lahůdkove droždí je snad nejlepší pomocník do salátu, že jsem o něm nevěděla dřív? 😁

Tohle byla čistě objednávka naslepo. V jednom receptu jsem si přečetla, že je to fajn na těstoviny a od chvíle, co jsem to vyzkoušela jako náhradu za sýr, tak je to moje nová závislost. Těstoviny, rajčatová omáčka, olivy, tuňák a toto lahůdkové droždí - s tím nešlápnete vedle!!!

Klasické lahůdkové droždí. Ze začátku jsem se s ním musela trošku naučit pracovat, „na posypání“ ho nepoužívám – samotné mi to moc nejede. Ale když někdy potřebuji zvýraznit / dohnat chuť něčím neutrálním, použiju ho. Nejčastěji do různých omáček, krémových polévek, pomazánek.

Není to nejlepší chut (samotné to chutna jako normalni droždí), ale na jídle nejde chut droždí poznat, spíše textury toho mi vadi. Takové nepřekvapí ani nezklame. Neutrální. Ale pro vegany dobra náhrada za sýr na posypani.