Ehrmann High Protein Pudding

4,7
532 hodnocení

Proteinový puding – Puding je fajn, dobře chutná (necítím v něm pachuť proteinu) . Akorát ho kupuji v Lidlu za 24 Kč 😃

7

Za mě nejlepší příchuť, hodně mi připomíná monte :-)

4

MŇAM – Pudinky od Ehrmann miluju! Chutnají jako sladké pudinky a přitom v nich není cukr!🥰Měla jsem čokoládu a vanilku. Lepší mi přijde čokoláda, vanilka měla víc cítit proteinový ocásek. Doporučuji samotné ale i na kaše/ lívance ...

3

Mnam pudingy od ehrmanna jsou prostě chutově skvělé, tenhla novinka mi moc chutnala, opravdu lehce připomíná takové našlehané monte, jediné mínus je ta šílená cena:).

2

Nenadchlo... – Me to proste nechutna. Je to obycejne a predrazene. Zadny chutovy zazrak se nekonal.

1

Dokonalost 🤩

Super protein pudding až na cenu. Lepší je náhražka z lidlu.

Tento puding už snáď pozná asi každý. A kto nie- toto je top voľba na mlsanie. Čokoládová príchuť je za mňa úplne nebo. Najradšej si ho vychutnávam so sušenými brusnicami a mini piškótkami. Sám o sebe má len 150 kcal a 20g bielkovín, super zasýti a navyše úplne uspokojí chuť na niečo čokoládové. Nechutí umelo, práve naopak, príjemne ako klasický puding.

Lískový oříšek: TOHLE CHUTNÁ JAKO MONTE!!!! NEJLEPŠÍ!!!! Čokoláda: Díky doporučení @anshule jsem narazila na tenhle zázrak. Dávám si ho k svačině, hezky zasytí, je bohatý na protein a chutná nejlíp. Čokoláda u mě zabírá 1.místo. Karamel: Hned za čokoládou je karamel, který chutná stejně jako ty karamelové bonbony Werther's Original.

Já je miluju všechny:-)