Ehrmann High Protein Pudding

4,7
309 hodnocení

Nenadchlo...

Me to proste nechutna. Je to obycejne a predrazene. Zadny chutovy zazrak se nekonal.

1

MŇAM

Pudinky od Ehrmann miluju! Chutnají jako sladké pudinky a přitom v nich není cukr!🥰Měla jsem čokoládu a vanilku. Lepší mi přijde čokoláda, vanilka měla víc cítit proteinový ocásek. Doporučuji samotné ale i na kaše/ lívance ...

1

Top

Vynikající. Všechny!!!

Perfektní

Skvělá alternativa, jak si vychutnat puding s menším množstvím kalorií a ještě s vyšším podílem bílkovin.

Miluji

Pudinkový král '

Ehrmannovi pudinky jsou nejlepší na světě. U mě jasně největší favorit Čoko-kokos.

Nechápu

Jak může mít něco co je tak výborné tak málo kalorií? To mi hlava nebere. Je to vážně výborné, zkoušela jsem všechny příchutě a všechny jsou skvělé. Za mě 3)vanilka- Úplně chutná jako když si uděláte pudink jenom má lepší hodnoty. 2) čokoláda- taky moc dobrý má opravdu hodně čokoládovou chuť takže super. 1) karamel- neejvětší mňamina opravdu je to moc dobré, kdyby to šlo tak ho jím furt. Úplně super zasytí a je výborný.

Dobrá "náhražka" pudinku

Takhle - pokud jde o chuť, úplně nepobírám, kde někteří berou, že to chutná jako klasický pudink z dětství, protože nechutná. Tím nemyslím, že je špatný. Těžko ale můžete od "fit" verze čekat chuť stejnou jako má klasický pudink se šlehačkou v kelímku. Není vůbec špatný, ale s "prasáckou" verzí se srovnat nedá. Příchutě - čokoláda a kokos - zklamání, nic moc. Čokoláda - za mě nejlepší. Karamel - v těsném závěsu. Vanilka - neurazí/nenadchne. Kávu jsem ještě neměla :)

Topovka

Skvělá svačina, topová chuť. A příchuť kolumbijská káva... To je nová láska. :D Ale složením mi moc nevyhovuje, ale jednou za čas. Proč ne. :)

Puding

Tohle je ten nejlepší puding na světě. Miluju puding a tohle je pro mě ideální volba, super složení, je dost sytý, takže nebudete mít chuť ani hlad :)