4,5
83 hodnocení

kaše

dávám 35 g kaše a cca 200ml tekutiny, je pak pěkně hustá. Dávala jsem kokosové alpro mléko s grankem nebo alpro kokos-čokoláda a trochu erythritolu. skvělá kombinace.

1

Naprosto top kaše.

Koho nebaví snídat pořád ovesná, tak tahle s oříškovým másílkem nebo ovocem je naprostá pecka. Hodně jsem si kaši zamilovala s kokosovýma čipsama a javorovým sirupem.

1

dokonalá

Stačí 40g a miska je úplně plná, prostě nejlepší...

1

Kaše bez hrudek

S touto kaši nejde snad udělat hrudky. Spotřeba na jednu porci je přibližně 2x větší než u ostatních co jsem zatím vyzkoušel (wolfberry kaše)

Skvělá snídaně

Diky tehle kaši opět miluju sladké snídaně 🤩

Výborná kaše

Připravená za pár minut, krásně kremová i při použití vody. Není sladká a tak doporučuji servírovat s malinovo-borůvkovým džemem od Healthy co.

Super

Velmi rychlá,chutná kaše 😊

Naprosto TOP

Tahle kaše je úplně TOP:)... jim ji každé ráno k snídani a zasytí mě až do oběda... Když už tuhle kaši objednávám tak ve velkém :D.

Kaše

Rychlá, chutná. Dá se udělat na slano i na sladko. Parádní, když ráno nestíháte.

Moc fajn kaše

Tahle kaše se dobře hodí do diety; má velký objem jak za syrova tak umí nasáknout snad nejvíc tekutiny ze všech kaší, které znám. Když ji máte samotnou jen s mlékem nebo s vodou je taková dost bez chuti, ale když do ní přidáte nějaký sladší protein tak je fakt super a krásně krémová.