4,3
85 hodnocení

Mají opravdu hodně vlákniny, ale chuťově vůbec nejsou dobré, mají divnou pachuť a vůbec mi s nimi jídlo nechutnalo, bohužel… Mám ještě další balení, asi přihodím pár kousků ke klasickým těstovinám pro tu vlákninu, ale jinak se to za mne opravdu jíst nedá. I textura je strašně zvláďštní. :(

snadno se rozvaří ale jinak dobrý

Dobré, nemám co vytknout.

Chutí moc nenadchla – Na první ochutnání to rozhodně nebyla žádná hitparáda, asi je potřeba si na tu chuť zvyknout, aby člověk nečekal klasické těstoviny :-)

Spokojenost – Cizrnová vřetena jsem si koupila před půl rokem na zkoušku a nyní na ně nedám dopustit. Chutnají skvěle, je to takové zajímavé zpestření jídla, jsou skvělé na navýšení bílkovin. Staly se běžnou součástí mé kuchyně a určitě ho zařazuji mezi své "must have."

Super! – Né moc výrazná ale fajn chuť. Jsou hotový za pár minut a navíc mají skvělý makra a spoustu bílkovin. Doporučuju

Výborná zdravá alternativa – Těstoviny na chuť téměř nerozeznatelné od klasických. Pouze konzistence trochu jiná. Uvařené jsou za 3 minuty, takže ideální, když člověk nestíhá. A jsou bezlepkové!

Těstoviny – Uzasna chut, vyborna obmena klasickych testovin!🙂

Super pokud člověk má někdy chuť na jiné, než klasické těstoviny. Chuťově odpovídají očekávání a jsou fakt super!

Tyhle těstoviny jsem si zamilovala – Superrychlé a superdobré!