Grenade Thermo Detonator Black Ops

4,5
159 hodnocení

Síla – Ta navozující síla energie..... Naprostá bomba! Když jsem bez energie, motivac.e Tak tenhle výrobek je to pravé. Dokáže perfektně nakopnout :) při tréninku vydržím mnohem déle a bez únavy za mě palec hore :)

13

Nejlepší spalovač – Toto je naprostá bomba! Pokud uvažujete, zda koupit green nebo black... rozhodně doporučuji tenhle! Je to mega rozdíl. Tyto černé beru po dvou tabletách před tréninkem. Potím se 10x tolik než bez něj, výkon se mi také zdá lepší. Po tréninku necitím takovou únavu jako dřív. Doporučuji se 1-2 měsíce vynechat, ať si tělo zase odvykne, a to teprve uvidíte ten rozdíl :-) Už mám 4 balení a rozhodně ne poslední !!!

1
vy berete 2 tablety?! :D me po jedny malem klepla pepka :D
1

Fajn – Po ranní dávce na lačno (2 tbl.) dost pálí žáha. Doporučuji zapít velkým množstvím vody. Zdroj energie hodně dobrý, ale nedoporučuji brát k večeru....nakopne až moc a do ranních hodin oči jak baterky (nepříjemné při vstávání v 5 ráno ?).

1

Skvělé! – Zkusil jsem oba spalovače od firmy Grenade a musím říct, že oba jsou skvělé a za mě mohu jen doporučit!

1

Super :) – Za mě super. Beru 1 kapsli ráno na lačno a pak jednu před tréninkem. Nástup energie je rychlý a až překvapivě silný. Akorát, nevím proč, ale od té doby, co je beru mám neskutečný hlad🤷‍♀️🙈

Grenade – Spalovač je skvělý,ale je potřeba zapít opravdu velkým množstvím vody jinak jsem vždy cítil žáhu

o infarkt :D – Huci mi z toho v hlave jeste druhej den. Kdyz jsem si to vzala naposled, tak jsem pak celou noc nespala :D Slabsim povaham nedoporucuju, chvilema jsem mela brneni v rukou a nohou a celkove jsem se bala, ze me rani mrtvice :D Vracim se zpet k Thermo Leanu. Vracim se zpet k Thermo Leanu.

super – Vyborna vec kdyz si chcete fakt nalozit :D

Použití na běh – Používám 2 kapsle před během a většinou při druhém km běhu to příjemně nakopne.

Naprostá bomba!!! – Naprosto skvělý spalovač, užívám spalovače už poměrně dlouhou dobu, ale nikdy jsem ještě nezažil, že by spalovač obsahoval tak brutální množství kofeinu, tedy nedoporučuji brat 2 spalovače (s kofeinem) najednou (kvůli vysoké dávce kofeinu).