Grenade Thermo Detonator Black Ops

4,5
161 hodnocení

Super :) – Za mě super. Beru 1 kapsli ráno na lačno a pak jednu před tréninkem. Nástup energie je rychlý a až překvapivě silný. Akorát, nevím proč, ale od té doby, co je beru mám neskutečný hlad🤷‍♀️🙈

Grenade – Spalovač je skvělý,ale je potřeba zapít opravdu velkým množstvím vody jinak jsem vždy cítil žáhu

o infarkt :D – Huci mi z toho v hlave jeste druhej den. Kdyz jsem si to vzala naposled, tak jsem pak celou noc nespala :D Slabsim povaham nedoporucuju, chvilema jsem mela brneni v rukou a nohou a celkove jsem se bala, ze me rani mrtvice :D Vracim se zpet k Thermo Leanu. Vracim se zpet k Thermo Leanu.

super – Vyborna vec kdyz si chcete fakt nalozit :D

Nejlepší spalovač – Toto je naprostá bomba! Pokud uvažujete, zda koupit green nebo black... rozhodně doporučuji tenhle! Je to mega rozdíl. Tyto černé beru po dvou tabletách před tréninkem. Potím se 10x tolik než bez něj, výkon se mi také zdá lepší. Po tréninku necitím takovou únavu jako dřív. Doporučuji se 1-2 měsíce vynechat, ať si tělo zase odvykne, a to teprve uvidíte ten rozdíl :-) Už mám 4 balení a rozhodně ne poslední !!!

vy berete 2 tablety?! :D me po jedny malem klepla pepka :D
1

Použití na běh – Používám 2 kapsle před během a většinou při druhém km běhu to příjemně nakopne.

Naprostá bomba!!! – Naprosto skvělý spalovač, užívám spalovače už poměrně dlouhou dobu, ale nikdy jsem ještě nezažil, že by spalovač obsahoval tak brutální množství kofeinu, tedy nedoporučuji brat 2 spalovače (s kofeinem) najednou (kvůli vysoké dávce kofeinu).

Fantazie! – Výtečný pomocník, nebral jsem to ani jako spalovač, ale šíleně podpůrný nakopávač. Díky tomu makám naplno, a jen tak neskončím :-)

Fajn – Po ranní dávce na lačno (2 tbl.) dost pálí žáha. Doporučuji zapít velkým množstvím vody. Zdroj energie hodně dobrý, ale nedoporučuji brát k večeru....nakopne až moc a do ranních hodin oči jak baterky (nepříjemné při vstávání v 5 ráno ?).

zajímavá věc – Upřímně ani nevím jak tento produkt ohodnotit, jelikož má klady i zápory. Byl tu ten pocit chtíče po tréninku, bylo tu větší pocení, zároveň tu byly nesnesitelné bolesti hlavy a nechuť k jídlu.. Takže takový průměr, každopádně doplněk k pravidelnému cvičení to byl super, redukce hmotnosti šla znát.