Grenade Thermo Detonator Black Ops

4,4
146 hodnocení

Síla

Ta navozující síla energie..... Naprostá bomba! Když jsem bez energie, motivac.e Tak tenhle výrobek je to pravé. Dokáže perfektně nakopnout :) při tréninku vydržím mnohem déle a bez únavy za mě palec hore :)

13

Nejlepší spalovač

Toto je naprostá bomba! Pokud uvažujete, zda koupit green nebo black... rozhodně doporučuji tenhle! Je to mega rozdíl. Tyto černé beru po dvou tabletách před tréninkem. Potím se 10x tolik než bez něj, výkon se mi také zdá lepší. Po tréninku necitím takovou únavu jako dřív. Doporučuji se 1-2 měsíce vynechat, ať si tělo zase odvykne, a to teprve uvidíte ten rozdíl :-) Už mám 4 balení a rozhodně ne poslední !!!

1
vy berete 2 tablety?! :D me po jedny malem klepla pepka :D

Fajn

Po ranní dávce na lačno (2 tbl.) dost pálí žáha. Doporučuji zapít velkým množstvím vody. Zdroj energie hodně dobrý, ale nedoporučuji brát k večeru....nakopne až moc a do ranních hodin oči jak baterky (nepříjemné při vstávání v 5 ráno ?).

1

Skvělé!

Zkusil jsem oba spalovače od firmy Grenade a musím říct, že oba jsou skvělé a za mě mohu jen doporučit!

1

o infarkt :D

Huci mi z toho v hlave jeste druhej den. Kdyz jsem si to vzala naposled, tak jsem pak celou noc nespala :D Slabsim povaham nedoporucuju, chvilema jsem mela brneni v rukou a nohou a celkove jsem se bala, ze me rani mrtvice :D Vracim se zpet k Thermo Leanu. Vracim se zpet k Thermo Leanu.

super

Vyborna vec kdyz si chcete fakt nalozit :D

Použití na běh

Používám 2 kapsle před během a většinou při druhém km běhu to příjemně nakopne.

Naprostá bomba!!!

Naprosto skvělý spalovač, užívám spalovače už poměrně dlouhou dobu, ale nikdy jsem ještě nezažil, že by spalovač obsahoval tak brutální množství kofeinu, tedy nedoporučuji brat 2 spalovače (s kofeinem) najednou (kvůli vysoké dávce kofeinu).

Fantazie!

Výtečný pomocník, nebral jsem to ani jako spalovač, ale šíleně podpůrný nakopávač. Díky tomu makám naplno, a jen tak neskončím :-)

zajímavá věc

Upřímně ani nevím jak tento produkt ohodnotit, jelikož má klady i zápory. Byl tu ten pocit chtíče po tréninku, bylo tu větší pocení, zároveň tu byly nesnesitelné bolesti hlavy a nechuť k jídlu.. Takže takový průměr, každopádně doplněk k pravidelnému cvičení to byl super, redukce hmotnosti šla znát.