Grenade Thermo Detonator Black Ops - uživatelské recenze a hodnocení

Hodnocení celkem
4.4 / 5
132 hodnocení
Doporučuje
92 %
122 z 132 uživatelů

Naprostá bomba!!!

Naprosto skvělý spalovač, užívám spalovače už poměrně dlouhou dobu, ale nikdy jsem ještě nezažil, že by spalovač obsahoval tak brutální množství kofeinu, tedy nedoporučuji brat 2 spalovače (s kofeinem) najednou (kvůli vysoké dávce kofeinu).

Přínosná recenze?

Fantazie!

Výtečný pomocník, nebral jsem to ani jako spalovač, ale šíleně podpůrný nakopávač. Díky tomu makám naplno, a jen tak neskončím :-)

Přínosná recenze?

zajímavá věc

Upřímně ani nevím jak tento produkt ohodnotit, jelikož má klady i zápory. Byl tu ten pocit chtíče po tréninku, bylo tu větší pocení, zároveň tu byly nesnesitelné bolesti hlavy a nechuť k jídlu.. Takže takový průměr, každopádně doplněk k pravidelnému cvičení to byl super, redukce hmotnosti šla znát.

Přínosná recenze?

Fajn

Po ranní dávce na lačno (2 tbl.) dost pálí žáha. Doporučuji zapít velkým množstvím vody. Zdroj energie hodně dobrý, ale nedoporučuji brát k večeru....nakopne až moc a do ranních hodin oči jak baterky (nepříjemné při vstávání v 5 ráno ?).

Přínosná recenze?

Bomba

Opravdu jsem s tímto spalovačem spokojená, používám ho hlavně ve fitku, kdy se opravdu úžasně dvakrát více zapotím. Doporučuji. Jiný nekupuji. Jinak že začátku mě palela žáha.

Přínosná recenze?

Nefunguje

Necitím po něm žádnou změnu, žádná energie, žádné nakopnutí, žádné zvýšené pocení při zátěži. Neříkám, že je to chyba produktu, nefungovalo my nic od sedmi různých značek, vzal jsem jen na zkoušku. Pokud vám nefungují ostatní nakopávače/spalovače, pravděpodobně ani tenhle nepomůže.

Přínosná recenze?

Super

Používám ho delší dobu a stále funguje jak má. pecka super.

Přínosná recenze?

Super spalovac

Pomalý nástup, nakopne, výkony jsou po něm na 110%

Přínosná recenze?

Není špatný

Skoro pokaždé mě po něm pálila žáha.

Přínosná recenze?

Jedna z mála věcí, co funguje.

Koupil jsem si to tady už několikrát a svůj účel to splňuje - jako nakopávač super, hodně to nabudí před cvičením a když si to dám ráno na lačno, tak je mi pak perfektně celý půl dne blbě, takže to i skvěle tlumí hlad a chuť na jídlo. Za mě super a doporučuju. Pomohlo mi to během půl roku shodit 25 kilo.

Přínosná recenze?

Nejlepší!!

Přínosná recenze?

BOMBA !

Grenade Black Ops jsou opravdová pecka ! Po 20 minutách HIITu člověk může ždímat tričko a zbude dost energie na silový trénink. Jeden z mála spalovačů u kterého cítím účinek, vřele doporučuji.

Přínosná recenze?

Spalovač na svém místě

Po spoustě vyzkoušených spalovačů, tento produkt doporučuji. Po delším užívání, skvělé výsledky. Zkoušela jsem užívat maximální dávku, tzn. 4 tablety za den. Dle mého názoru bohatě stačí 1-2 tablety za den. Opravdu je nutné zapít velkým množství vody. Navíc za sebe můžu říct, že chuť na sladké se úplně vytratila. Hodnotím jako TOP!

Přínosná recenze?

Watchout! Grenaaaade.

Granát je super jako nakopávač i jako spalovač. Cítil jsem pozitivní účinky. Fuknci nakopávače sice splňuje, ale není to nic extra. Zkoušel jsem v kombinaci s šálkem espressa a panákem rumu a trénink byl šílený. Určitě doporučuji.

Přínosná recenze?

Skvělé!

Zkusil jsem oba spalovače od firmy Grenade a musím říct, že oba jsou skvělé a za mě mohu jen doporučit!

Přínosná recenze?

Překvápko

Koupil jsem si pár tablet v akci, a to opravdu jen kvůli ceně. Spalovače tuku jsem jinak nikdy nepoužíval a asi bych ani nepoužil. Podle složení jsem si říkal, že by to mohlo sloužit jako alternativa nakopávače nebo energy drinku na náročný kardio trénink, když potřebuju podpořit výdrž. Po prvním užití mě celkem nepříjemně pálila žáha, ale nic co by nešlo vydržet. Příště už jsem důkladněji zapil a vše ok. Zhruba 15 minut po užití jde dobře cítit nakopnutí energií, prokrvení a prohřátí těla (to vede ke zvýšenému pocení). Působení cítím po dobu celého tréninku, aniž bych se cítil přehřátě nebo těžce, jako se mi stalo s některými pre-workouty. Takže ve výsledku příjemné překvapení a pokud máte v plánu pořádně si máknout, tento produkt by se vám mohl líbit :)

Přínosná recenze?

Pecka !!

Ohromující síla a účinek !

Přínosná recenze?

bomba

Doporučuji! Na mě funguje.

Přínosná recenze?

Za mě lepší starý dobrý zelený granát :-)

Zelený granát mě vždy neskutečně nakopl a úplně odmlčel chuť na sladké... Tento černý je slabota....

Přínosná recenze?

Super

Mezi normalnim granatem a timto nevidim rozdil, za mě oba top !

Přínosná recenze?

Bomba

To nemůže být snad ani legální ????

Přínosná recenze?

Spokojenost

Parádní nakopávač, dělá co má. Půlka hvězdy dolů, že mi výjimečně nesedne na žaludek.

Přínosná recenze?

Grenade

Může být. Nějaké speciální nakopnutí jsem nezaznamenala. Pozor kdo začíná, může ho trochu cítit v žaludku.

Přínosná recenze?

Funguje

Nakopne ale pálí žáha.

Přínosná recenze?

Síla

Ta navozující síla energie..... Naprostá bomba! Když jsem bez energie, motivac.e Tak tenhle výrobek je to pravé. Dokáže perfektně nakopnout :) při tréninku vydržím mnohem déle a bez únavy za mě palec hore :)

Přínosná recenze?