Grenade Thermo Detonator Black Ops

4,4
140 hodnocení

Síla

Ta navozující síla energie..... Naprostá bomba! Když jsem bez energie, motivac.e Tak tenhle výrobek je to pravé. Dokáže perfektně nakopnout :) při tréninku vydržím mnohem déle a bez únavy za mě palec hore :)

Přínosná recenze?

Nejlepší spalovač

Toto je naprostá bomba! Pokud uvažujete, zda koupit green nebo black... rozhodně doporučuji tenhle! Je to mega rozdíl. Tyto černé beru po dvou tabletách před tréninkem. Potím se 10x tolik než bez něj, výkon se mi také zdá lepší. Po tréninku necitím takovou únavu jako dřív. Doporučuji se 1-2 měsíce vynechat, ať si tělo zase odvykne, a to teprve uvidíte ten rozdíl :-) Už mám 4 balení a rozhodně ne poslední !!!

Přínosná recenze?

Fajn

Po ranní dávce na lačno (2 tbl.) dost pálí žáha. Doporučuji zapít velkým množstvím vody. Zdroj energie hodně dobrý, ale nedoporučuji brát k večeru....nakopne až moc a do ranních hodin oči jak baterky (nepříjemné při vstávání v 5 ráno ?).

Přínosná recenze?

Skvělé!

Zkusil jsem oba spalovače od firmy Grenade a musím říct, že oba jsou skvělé a za mě mohu jen doporučit!

Přínosná recenze?

Použití na běh

Používám 2 kapsle před během a většinou při druhém km běhu to příjemně nakopne.

Přínosná recenze?

Naprostá bomba!!!

Naprosto skvělý spalovač, užívám spalovače už poměrně dlouhou dobu, ale nikdy jsem ještě nezažil, že by spalovač obsahoval tak brutální množství kofeinu, tedy nedoporučuji brat 2 spalovače (s kofeinem) najednou (kvůli vysoké dávce kofeinu).

Přínosná recenze?

Fantazie!

Výtečný pomocník, nebral jsem to ani jako spalovač, ale šíleně podpůrný nakopávač. Díky tomu makám naplno, a jen tak neskončím :-)

Přínosná recenze?

zajímavá věc

Upřímně ani nevím jak tento produkt ohodnotit, jelikož má klady i zápory. Byl tu ten pocit chtíče po tréninku, bylo tu větší pocení, zároveň tu byly nesnesitelné bolesti hlavy a nechuť k jídlu.. Takže takový průměr, každopádně doplněk k pravidelnému cvičení to byl super, redukce hmotnosti šla znát.

Přínosná recenze?

Bomba

Opravdu jsem s tímto spalovačem spokojená, používám ho hlavně ve fitku, kdy se opravdu úžasně dvakrát více zapotím. Doporučuji. Jiný nekupuji. Jinak že začátku mě palela žáha.

Přínosná recenze?

Nefunguje

Necitím po něm žádnou změnu, žádná energie, žádné nakopnutí, žádné zvýšené pocení při zátěži. Neříkám, že je to chyba produktu, nefungovalo my nic od sedmi různých značek, vzal jsem jen na zkoušku. Pokud vám nefungují ostatní nakopávače/spalovače, pravděpodobně ani tenhle nepomůže.

Přínosná recenze?