Isostar Hydrate & Perform

Isostar Hydrate & Perform - diskuze k produktu

Iontové nápoje

Isostar Hydrate & Perform - iontový nápoj pro hydrataci

Hydrate & Perform je isotonická prášková nápojová směs pro fyzické aktivity vyžadující přísun tekutin a pro sportovce a sportovkyně, která se vyznačuje následujícími vlastnostmi:

Kvalitní hydratace: isotonická receptura poskytuje rychlejší hydrataci a optimální vyprazdňování žaludku. Pití před fyzickou aktivitou optimalizuje zásoby tekutin před startem. Následné pití během fyzické aktivity pomáhá zlepšovat výkonnost a vytrvalost, čímž se omezují rizika zažívacích problémů a v konečném výsledku se zlepšuje regenerace po fyzické aktivitě.

Vynikající zdroj energie. - Zdroj mikronutrientů, zejména vápníku a hořčíku, který přispívá ke správné funkci svalů během fyzické aktivity a ke kvalitní regeneraci. Nápoj je také bohatý na vitamín B1, který se podílí na přeměně potravin na energii.

Isostar Hydrate & Perform v bodech:

  • isotonická prášková nápojová směs
  • pro hydrataci organismu
  • pro zlepšení regenerace
  • vynikající zdroj energie
Celkem dotazů
3
3 odpověď
Mohu se zeptat kdy opět naskladníte?
Dobrý den Zdeňko, tento produkt aktuálně nebudeme naskladňovat ale alternativu Vám můžeme doporučit v podobě: https://aktin.cz/nutrend-isodrinx. Hezký den.
Chtěl jsem se zeptat od kolika let je možné přípravek podávat? Děkuji
Dobrý den, při adekvátní fyzické zátěži bych tento iontový nápoj začal dávkovat nejdříve od 12 let a to v množství maximálně 40g/ den. Hezký den.
Dobrý den, kdy bude k dostání příchuť brusinka? Děkuji
Dobrý den, tuto příchuť nebudeme v blízké době naskladňovat. Hezký den.