Kvítok SOS Zinková tyčinka

4,2
145 hodnocení

hodně mě překvapila velikost produktu, tyčinka je opravdu malinkatá a je docela škoda, že se nedá jednoduše vysunout :// celkově jsem na svojí pleti žádnou výraznou ,,pomoc’’ nepozorovala :((

Syn používá týden na akné a pleť se mu značně zlepšila. Musíte si zvyknout na výrazný odér, který tyčinka díky složení má. Určitě budeme doobjednavat další.

Mě na akné pomáhá hezky, ale chybí výsuvný systém, obtížně se produkt dostává z tyčinky ven. Konzistence je hned po otevření celkem v pohodě, ale po chvilce užívání je opravdu tuhá a neroztíratelná, na pleti tvoří hrudky. Celé to lepí a je tedy nepříjemné na pleti. Dávám na noc, ale jen při velké nouzi... Pokud se zlepší konzistence, lepivost produktu a balení, ráda objednám znovu.

mě teda bohužel na nic nepomohla, ani ta struktura a nanašení nic moc

Zatím jsem tyčince nepřišla na kloub, nepostřehla jsem, že by zaléčení akné urychlila, na opar ještě použita nebyla.

Zatiaľ spokojná 👌

Používám na opary, na které zabírá perfektně. Jediné mínus je, že vrchní vrstva tyčinky po nějaké době zaschne a aplikace může být bolestivá. Kvůli tomu nenanáším přímo, ale naberu produkt na prst krouživými pohyby a až pak ho dávám na ret. Pokud je horní vrstva tvrdá, tak ji seříznu nožem, bohužel tak přicházím o trochu produktu.

Po otevření ztuhne a nedá se s tím již nic dělat

Strašně to smrdí.

Zapacha. Mast neni homogenni a obsahuje bile neroztiratelne hrudky. Baleni neni vysouvaci, tudiz to neni tycinka, ale mast v tube tvaru tycinky. Obtizne se tudiz doluje z obalu a nedobre se nanasi. Nepozoruji zadny ucinek.