Kvítok Tuhý šampón čajovník

4,5
12 hodnocení

Šampuk pro mastné vlasy

Tento šampon předčil má očekávání - jednoduše se používá, hodně pění, vlasy jsou pak krásně umyté a nemastí se tak rychle, jako dřív. Za mě opravdu TOP produkt!

1

Super pro mastné vlasy

Jeden z mých nejoblíbenějších šamponů. :)

bezva na cesty

Mám dlouhé, jemné a rychle se mastící vlasy. Snažím se žít eko a nature-friendly, navíc sem tam cestuji (ideálně s minimem věcí) a tenhle šampon je super. Kondicionér po něm není nutný, hezky pění a oproti např. Natureboxu (prodává DM) se nerozpadá a nepotřebuji na napěnění tolik vody. Půl hvězdičky dávám dolů za to, že mi přijde, že po něm nemám tak lesklé vlasy..

Ten lesk je tím, že vlasy šampónem otevřete a už je ničím nezavřete, fakt je nutný používat kondicionér. Po každém mytí :))))
1

Super

Trpím na extrémně rychle se mastici vlasy, ale po tomhle šamponu vydrží celý den se nemastit.

NEEE

Za mě teda absolutně ne. Šampon jsem začala používat s nadějí, že to bude lepší volba než klasicke šampony z drogerky, no a ono ne :D Musela jsem jej přestat používat, vlasy mi totálně prořídly,splihly a konečky upadaly :))))) nevim jestli se šampon nesnese s moji pokožkou hlavy nebo mu neseděl muj blond melír, nevím :D Jen vím, že už ho nechcu nikdy vidět a vlasy si ted budu dávat dohromady dlouho. Zlatá chemie z drogerky :D

Paráda!

Mám půlmetrové vlasy a nevěřila jsem, že budu mít trpělivost šampon dostatečně napěnit pro všechny vlasy a prostě to nebude fungovat. Tohle ale hodně překvapilo! Jo, první úmytí bylo o tom přijít jak na to, ale hned po něm byly vlasy skvěle umyté a lesklé a pokožka si ani nemusela “zvykat” na přechod na přírodní šampon. Navíc mám rychle se mastící vlasy typu “ráno je umeju a večer můžu znova”, s tímhle šamponem ale vydrží v klidu dva dny a časem třeba dýl. A o plusu při letištní kontrole ani nemluvím :)