Kvítok Tuhý šampón čajovník

4,9
25 hodnocení

Překvapivě dobré! Jednoduše se s ním pracuje - na cesty bude boží. Malý, kompaktní, nevyteče... chce si to pořídit hned dózičku, neboť je šampon balen jen v papírové krabičce, Nicméně tuhý šampon hodnotím velmi kladně

Mám mastné vlasy a tento šampon dělá zázraky. Vlasy se sice tak dobře nerozčešou, ale to není vůbec problém. Můžu jen doporučit. :)

Super pro mastné vlasy – Jeden z mých nejoblíbenějších šamponů. :)

bezva na cesty – Mám dlouhé, jemné a rychle se mastící vlasy. Snažím se žít eko a nature-friendly, navíc sem tam cestuji (ideálně s minimem věcí) a tenhle šampon je super. Kondicionér po něm není nutný, hezky pění a oproti např. Natureboxu (prodává DM) se nerozpadá a nepotřebuji na napěnění tolik vody. Půl hvězdičky dávám dolů za to, že mi přijde, že po něm nemám tak lesklé vlasy..

Ten lesk je tím, že vlasy šampónem otevřete a už je ničím nezavřete, fakt je nutný používat kondicionér. Po každém mytí :))))
3

Super – Trpím na extrémně rychle se mastici vlasy, ale po tomhle šamponu vydrží celý den se nemastit.

Velice spoko – Nič lepšie ako začať používať tuhé šampóny sa mi nemohlo stať. a siahnuť rovno po tomto už bol len top strop výber :)

Šampuk pro mastné vlasy – Tento šampon předčil má očekávání - jednoduše se používá, hodně pění, vlasy jsou pak krásně umyté a nemastí se tak rychle, jako dřív. Za mě opravdu TOP produkt!

Paráda! – Mám půlmetrové vlasy a nevěřila jsem, že budu mít trpělivost šampon dostatečně napěnit pro všechny vlasy a prostě to nebude fungovat. Tohle ale hodně překvapilo! Jo, první úmytí bylo o tom přijít jak na to, ale hned po něm byly vlasy skvěle umyté a lesklé a pokožka si ani nemusela “zvykat” na přechod na přírodní šampon. Navíc mám rychle se mastící vlasy typu “ráno je umeju a večer můžu znova”, s tímhle šamponem ale vydrží v klidu dva dny a časem třeba dýl. A o plusu při letištní kontrole ani nemluvím :)