Kvítok Tuhý šampón čajovník

4,9
34 hodnocení

Šampon je fajn, krásně pění, ale vlasy se mi mastí stále stejně.

Mam silne mastici se vlasy. Toto je zatim jediny sampon, kdy si vecer umyji vlasy a rano nejsou mastne…

Překvapivě dobré! Jednoduše se s ním pracuje - na cesty bude boží. Malý, kompaktní, nevyteče... chce si to pořídit hned dózičku, neboť je šampon balen jen v papírové krabičce, Nicméně tuhý šampon hodnotím velmi kladně

Mám mastné vlasy a tento šampon dělá zázraky. Vlasy se sice tak dobře nerozčešou, ale to není vůbec problém. Můžu jen doporučit. :)

Super pro mastné vlasy – Jeden z mých nejoblíbenějších šamponů. :)

bezva na cesty – Mám dlouhé, jemné a rychle se mastící vlasy. Snažím se žít eko a nature-friendly, navíc sem tam cestuji (ideálně s minimem věcí) a tenhle šampon je super. Kondicionér po něm není nutný, hezky pění a oproti např. Natureboxu (prodává DM) se nerozpadá a nepotřebuji na napěnění tolik vody. Půl hvězdičky dávám dolů za to, že mi přijde, že po něm nemám tak lesklé vlasy..

Ten lesk je tím, že vlasy šampónem otevřete a už je ničím nezavřete, fakt je nutný používat kondicionér. Po každém mytí :))))
4

Super – Trpím na extrémně rychle se mastici vlasy, ale po tomhle šamponu vydrží celý den se nemastit.

Velice spoko – Nič lepšie ako začať používať tuhé šampóny sa mi nemohlo stať. a siahnuť rovno po tomto už bol len top strop výber :)

Šampuk pro mastné vlasy – Tento šampon předčil má očekávání - jednoduše se používá, hodně pění, vlasy jsou pak krásně umyté a nemastí se tak rychle, jako dřív. Za mě opravdu TOP produkt!

Paráda! – Mám půlmetrové vlasy a nevěřila jsem, že budu mít trpělivost šampon dostatečně napěnit pro všechny vlasy a prostě to nebude fungovat. Tohle ale hodně překvapilo! Jo, první úmytí bylo o tom přijít jak na to, ale hned po něm byly vlasy skvěle umyté a lesklé a pokožka si ani nemusela “zvykat” na přechod na přírodní šampon. Navíc mám rychle se mastící vlasy typu “ráno je umeju a večer můžu znova”, s tímhle šamponem ale vydrží v klidu dva dny a časem třeba dýl. A o plusu při letištní kontrole ani nemluvím :)