Kvítok Tuhý šampón čajovník

4,4
9 hodnocení

Šampuk pro mastné vlasy

Tento šampon předčil má očekávání - jednoduše se používá, hodně pění, vlasy jsou pak krásně umyté a nemastí se tak rychle, jako dřív. Za mě opravdu TOP produkt!

1

bezva na cesty

Mám dlouhé, jemné a rychle se mastící vlasy. Snažím se žít eko a nature-friendly, navíc sem tam cestuji (ideálně s minimem věcí) a tenhle šampon je super. Kondicionér po něm není nutný, hezky pění a oproti např. Natureboxu (prodává DM) se nerozpadá a nepotřebuji na napěnění tolik vody. Půl hvězdičky dávám dolů za to, že mi přijde, že po něm nemám tak lesklé vlasy..

Super

Trpím na extrémně rychle se mastici vlasy, ale po tomhle šamponu vydrží celý den se nemastit.

NEEE

Za mě teda absolutně ne. Šampon jsem začala používat s nadějí, že to bude lepší volba než klasicke šampony z drogerky, no a ono ne :D Musela jsem jej přestat používat, vlasy mi totálně prořídly,splihly a konečky upadaly :))))) nevim jestli se šampon nesnese s moji pokožkou hlavy nebo mu neseděl muj blond melír, nevím :D Jen vím, že už ho nechcu nikdy vidět a vlasy si ted budu dávat dohromady dlouho. Zlatá chemie z drogerky :D

Paráda!

Mám půlmetrové vlasy a nevěřila jsem, že budu mít trpělivost šampon dostatečně napěnit pro všechny vlasy a prostě to nebude fungovat. Tohle ale hodně překvapilo! Jo, první úmytí bylo o tom přijít jak na to, ale hned po něm byly vlasy skvěle umyté a lesklé a pokožka si ani nemusela “zvykat” na přechod na přírodní šampon. Navíc mám rychle se mastící vlasy typu “ráno je umeju a večer můžu znova”, s tímhle šamponem ale vydrží v klidu dva dny a časem třeba dýl. A o plusu při letištní kontrole ani nemluvím :)