4
159 hodnocení

Čekala jsem od toho víc… to že je tužší mně nevadí, ale ta chuť.. Čekala jsem ze bude ten kokos výraznější, tyčinka je spíš bez chuti

Za mě jedna z nejlepších proteinovek, je tužší což mi vyhovuje, nemá ošklivý ocásek.

Moc dobrá ale lepí se trochu na zuby. jsou tam obr kusy ořechů😋😋😋😋

Je to chuťově dobrá, ale čekankové sladidlo mě strašně nadouvá, je to až nechutné. :-( nevím proč tam nedají raději stévii.

Za mě nejlepší tyčinky. Už jenom tím složením. Je úžasné 🤍. Nejen co nejméně surovin ale potěšilo mě ze nepoužívají jako sladidlo maltitol, po kterým není radě lidi dobře. Cenově je taky úžasná, takže bezvadná náhrada klasických tyčinek. A co se týká chuti: kokos - prostě bomba ! Je pravda že tyčinka je tužší ale to bývají většinou všechny prote. tyčinky, 😁 Lehce připomíná margot, jen tady lépe cítíte kokos :D slané arašídy- jsou taky super ♥ ale jelikož jsem spíše milovník kokosu, musela jsme kokosovou více vychválit.

dobré

Dobré – Konzistencí připomíná raw tyčinky z datlové pasty. Chuťově příjemné.

nic moc – lepkavá textura, chuťově se to ani zdánlivě nepodobá slaným arašídům! už znovu určitě nekupuju

Nejsou špatný – Najdou se asi i lepší tyčinky. Ale poměr cena a kvalita dobrý. Nejsou tak moc sladké. Poměrně lepiva konzistence.

Nejlepší tycinky! – Chuť, složení i konzistence na jedničku!! Nemají sladidlový ocásek a přitom jsou proteinové, za mě je tohle asi největší plus, protoze nemuzu umělá sladidla ani cítit.