3,6
110 hodnocení

Úžasné...😍!!! Pro mě dokonalost 😋!!! Kdo znáte protein bar caramelu od značky czech virus tak tato je úplně stejná. Tvrdší žvýkavá konzistence výrazná chuť arašídu soli a karamelu ( prostě chuť kterou si představujete ☺️), není vůbec sladká, takže top 🔝 Doporučuji všema deseti 🙌

Dobré – Konzistencí připomíná raw tyčinky z datlové pasty. Chuťově příjemné.

nic moc... nemám ráda samotnou chuť proteinu a toto chutnalo úplně stejně

nic moc – lepkavá textura, chuťově se to ani zdánlivě nepodobá slaným arašídům! už znovu určitě nekupuju

Slaný arašíd – Podle názvu, jsem od této tyčinky čekala vážně hodně, ale opak je pravdou, je velice nevýrazná jak už chuť arašídu tak i soli, navíc je taková lepkavá nebo jak bych to řekla, sníst se dala, ale myslím si, že za tu cenu seženete určitě lepší tyčinky. 😇

Nejsou špatný – Najdou se asi i lepší tyčinky. Ale poměr cena a kvalita dobrý. Nejsou tak moc sladké. Poměrně lepiva konzistence.

Nejlepší tycinky! – Chuť, složení i konzistence na jedničku!! Nemají sladidlový ocásek a přitom jsou proteinové, za mě je tohle asi největší plus, protoze nemuzu umělá sladidla ani cítit.

Jsou i lepší tyčinky – Naprosto skvělé složení, ale chuťově znám lepší tyčinky. Je velmi hutná a zasytí, není vysloveně špatná, ale nemá příliš sladkou chuť, což od tyčinky většinou člověk očekává. Rozhodně to není nic, co by vás uspokojilo, pokud máte chuť na něco opravdu sladkého.

Nic moc – Tyhle tyčinky s čekankou jsou propadák

Určitě ano! – Velmi velmi dobrá tyčinka a hlavně složení!